320 zł premii + 7,1% na Koncie Oszczędnościowym za DARMOWE CitiKonto w Citibanku!

Publikacja:
320 zł premii + 7,1% na Koncie Oszczędnościowym za DARMOWE CitiKonto w Citibanku!
Czas trwania
Cel (zysk) 320 zł w formie przelewu + 7,1% na Koncie Oszczędnościowym do 50 tys. zł.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która po 31 grudnia 2021 r. nie posiadała w Citibanku konta osobistego lub oszczędnościowego.
Po drodze Zgody marketingowe, transakcje kartą, wpływy.
Citibank zdecydował się na kontynuowanie promocji CitiKonta. Tym razem za otwarcie tego rachunku proponuje nagrodę składającą się z premii gotówkowej w maksymalnej wysokości 320 zł oraz promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego - 7,1% w skali roku przez 4 miesiące dla kwot do 50 tys. zł. Wymagane aktywności nie są trudne do spełnienia.

Promocja „Zyskuj i oszczędzaj z CitiKontem”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 9 maja 2024 r. lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych rachunków, które zostaną otwarte w ramach tej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 320 zł premii gotówkowej (20 zł + 300 zł) + promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego - 7,1% w skali roku dla kwot do 50 tys. zł przez 4 miesiące.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz lub pełnomocnik. Jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Tradycyjnie z akcji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Co musisz zrobić?

Droga do 320 zł premii i promocyjnego oprocentowania w Citibanku
 • Krok 1. Do 9 maja 2024 r. złóż wniosek o CitiKonto na stronie promocji

  Do 9 maja 2024 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) wypełnij wniosek o CitiKonto i Konto Oszczędnościowe na stronie promocji, a następnie zawrzyj z bankiem umowę w procesie online, na podstawie której zostaną otwarte wspomniane rachunki.

  Możesz to też zrobić w oddziale (w całej Polsce jest ich zaledwie kilka).

  Pamiętaj, by zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną.

 • Premia. Odbierz nagrodę za otwarcie rachunku i zgody marketingowe (20 zł)

  Za sam fakt otwarcia rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 20 zł premii, o ile utrzymasz zgody do ostatniego dnia miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto.

  Bank przekaże Ci nagrodę na CitiKonto najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek.

 • Krok 2. Zrealizuj warunki aktywności w 4 kolejnych miesiącach

  W każdym z czterech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku

  • zapewnij wpływy na CitiKonto w łącznej wysokości min. 2000 zł; przelew nie może pochodzić z rachunków prowadzonych w Citibanku dla klientów indywidualnych;
  • wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę przynajmniej 300 zł; możliwe są płatności w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych.

  Spełnienie tych wymagań pozwoli Ci uzyskać promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym.

 • Premia. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego

  W każdym z czterech miesięcy koniecznej aktywności, w którym spełnisz wymagania regulaminu, oprocentowanie Twoich środków na Koncie Oszczędnościowym, w kwocie nieprzekraczającej 50 tys. zł, wyniesie 7,1% w skali roku.

  Należne Ci odsetki bank wypłaci w dwóch transzach - osobno odsetki wynikające z oprocentowania standardowego i odrębnie te związane z udziałem w promocji. Te drugie otrzymasz najpóźniej 20. dnia kolejnego miesiąca.

  Gdybyś w którymś z miesięcy nie spełnił wszystkich warunków aktywności, to dostaniesz tylko odsetki standardowe, ale nie pozbawi Cię to prawa do starania się o promocyjne oprocentowanie w kolejnych miesiącach.

 • Krok 3. Zapewnij wpływ wynagrodzenia w trzech miesiącach

  W drugim, trzecim i czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia CitiKonta zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł. Przelew musi pochodzić z konta pracodawcy lub organu wypłacającego świadczenie (rentę, emeryturę, stypendium), niedopuszczalne są wpływy z rachunków prowadzonych dla osób indywidualnych.

  Uwaga: zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest równoznaczne ze spełnieniem wymogu zasilenia ROR kwotą min. 2000 zł, co daje prawo do otrzymania promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego.

 • Premia. Odbierz premię za wpływ wynagrodzenia (300 zł)

  Premię za spełnienie warunków regulaminu dotyczących wpływu wynagrodzenia, czyli 300 zł, otrzymasz na rachunek do końca 5. miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś CitiKonto.

Mission complete!

Reguły realizacji wymagań regulaminu brzmią dość skomplikowanie, bo nie podano w nich konkretnych dat. Przedstawmy więc je na przykładzie. Zakładając konto w marcu 2024 r. i utrzymując zgody marketingowe do końca kwietnia, do 31 maja 2024 r. otrzymasz 20 zł.

Wymagania dotyczące wpływów i transakcji kartą powinieneś spełnić w każdym z miesięcy od kwietnia do lipca 2024 r., dzięki czemu za te miesiące bank naliczy promocyjne oprocentowanie dla Twoich oszczędności na Koncie Oszczędnościowym. Jeśli w maju, czerwcu i lipcu otrzymasz na CitiKonto wynagrodzenie, to zasłużysz na 300 zł premii gotówkowej, którą bank przekaże Ci do końca sierpnia 2024 r.

Wszystkie nagrody pieniężne są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi. Otrzymasz je wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 8 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.

CitiKonto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatne, darmowa jest też obsługa wydanej do niego karty. Atutami rachunku są też 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu oraz świetne kursy walut, obowiązujące zarówno przy ich wymianie, jak i płatnościach kartą.

 • Oprocentowanie
  7,2%

 • Okres obowiązywania
  4 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta dla nowych klientów.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(11 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos