AASA Polska


AASA Polska

Informacje o AASA Polska

Właściciel firmy: AASA Polska S.A.
Godziny pracy: pon.-pt. 9:00-17:00
Adres: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
KRS: 0000411939
E-mail: [email protected]
NIP: 5252528111
Telefon: 801 40 40 40 lub (22) 46 00 300
REGON: 146017266

AASA Polska S.A. to firma pożyczkowa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS 0000411939.  Pożyczkodawca jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych zrzeszającego wiarygodne i rzetelne firmy, które przestrzegają Zasad Dobrych Praktyk. 

Produkty finansowe w AASA Polska


Chwilówki i pożyczki w AASA Polska

Pożyczka AASA Polska

AASA Polska
 • Kwota
  1 000 zł - 25 000 zł
 • Okres spłaty
  36 miesięcy
 • RRSO
  45,57%

 • Wiek pożyczkobiorcy
  20 - 80 lat

AASA Polska S.A. 

AASA Polska to firma pożyczkowa o skandynawskich korzeniach, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek na raty bez zbędnych formalności. Oferta pożyczkodawcy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do osób prowadzących działalność gospodarczą. Misją firmy jest zapewnienie wygodnego oraz szybkiego dostępu do produktów finansowych. AASA funkcjonuje na polskim rynku od 2012 roku i cieszy się sporą popularnością wśród pożyczkobiorców.  

AASA Polska - pożyczki na raty  

W ofercie AASA Polska znajdują się pożyczki ratalne od 1000 nawet do 25 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi 36 miesięcy. Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny, wybrany przez klienta cel. Obecnie pożyczkodawca oferuje dwa warianty produktu: AASA Standard oraz AASA z Pakietem Korzyści. Jeżeli zdecydujesz się na Pakiet Korzyści zyskasz: szybki przelew za 0 zł na konto bankowe, Pakiet Usług Medycznych (dostęp do lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne wraz z oceną wyników, konsultacje i porady online oraz w stacjonarnych placówkach), a także możliwość skorzystania z wakacji od spłaty raty.  

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę w AASA? 

Wnioskodawca ubiegający się o pożyczkę w AASA Polska powinien spełniać następujące kryteria: 

 • mieć polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie Polski; 

 • być w wieku od 20 do 80 lat; 

 • posiadać ważny dowód osobisty; 

 • mieć adres e-mail oraz numer telefonu; 

 • być właścicielem konta osobistego. 

Pożyczkodawca zaznacza, że niezbędnym warunkiem jest również posiadanie stałego dochodu oraz odpowiedniej zdolności kredytowej, która potwierdzi możliwość bezproblemowej spłaty zobowiązania.  

Do złożenia wniosku o pożyczkę w AASA zwykle jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Firma zastrzega jednak możliwość poproszenia o dokument potwierdzający dochód (np. wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu czy odcinek renty).  

AASA Polska – weryfikacja w bazach dłużników 

W ramach weryfikacji wniosku pożyczkowego firma sprawdza dane na temat wnioskodawcy w poniższych rejestrach: 

Czy AASA Polska udziela pożyczek dla zadłużonych? 

Posiadanie negatywnych wpisów w rejestrach dłużników uniemożliwia uzyskanie pożyczki. Z oferty firmy mogą skorzystać wyłącznie osoby, które regularnie oraz terminowo spłacają swoje zobowiązania.  

Czy AASA dzwoni do pracodawcy? 

Warto wiedzieć, że firma nie kontaktuje się telefonicznie z pracodawcą osoby ubiegającej się o pożyczkę w celu weryfikacji dochodów.  

Jak wziąć pożyczkę przez Internet w AASA Polska? 

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w AASA Polska jest szybki, prosty i odbywa się w całości online.  Po wybraniu oferty AASA Polska w rankingu pożyczek na raty przejdź na stronę pożyczkodawcy i za pomocą suwaków określ wysokość kwoty jakiej potrzebujesz. Pamiętaj, że okres spłaty zobowiązania wynosi 36 miesięcy. Na tym etapie możesz również zdecydować, który wariant oferty wybierasz. Zwróć uwagę na podane poniżej wstępne koszty: prowizję, oprocentowanie, wysokość odsetek, RRSO oraz całkowitą kwotę do spłaty. Jeżeli je akceptujesz przejdź dalej klikając przycisk “Weź pożyczkę”. 

W następnym etapie należy wypełnić formularz wpisując m.in.: imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESEL, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, adres zamieszkania, źródło i wysokość dochodu oraz wysokość zobowiązań. Następnie wybierz metodę wypłaty środków.  

Po przesłaniu wniosku rozpocznie się proces weryfikacji tożsamości. W tym celu należy wykonać przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł na rachunek wskazany przez pożyczkodawcę. Pamiętaj, dane zawarte we wniosku powinny zgadzać się z tymi widniejącymi na Twoim koncie bankowym. 

Następnie firma oceni Twoją zdolność kredytową, sprawdzi historię spłat Twoich dotychczasowych zobowiązań i podejmie decyzję dotyczącą przyznania pożyczki. Informację otrzymasz poprzez wiadomość SMS oraz e-mail.   

Jeżeli pożyczkodawca zgodzi się na przyznanie środków, wystarczy, że zawrzesz umowę, a kwota, o którą wnioskowałeś wkrótce zasili Twoje konto.  

AASA Polska – kolejna pożyczka 

Jesteś już klientem AASA i po raz kolejny chcesz skorzystać z oferty firmy? Jeżeli tak, wystarczy, że na stronie pożyczkodawcy wybierzesz zakładkę “Logowanie” i w odpowiednich rubrykach wpiszesz swój numer PESEL oraz numer telefonu. Po chwili otrzymasz kod SMS, który umożliwi Ci zalogowanie się do Twojego profilu klienta oraz złożenie wniosku o pożyczkę.  

Jak długo czeka się na przelew? 

Czas oczekiwania na przelew środków jest zależny od wybranej metody wypłaty. Warto zatem wiedzieć, że pożyczkodawca udostępnia dwie opcje: 

 • przelew tradycyjny, 

 • przelew ekspresowy. 

Pierwszy z nich to bezpłatny przelew standardowy, który jest realizowany w ciągu 10 dni od dnia zawarcia umowy pożyczkowej. Druga metoda to przelew ekspresowy za 0 zł dostępny dla klientów, którzy skorzystają z Pakietu Korzyści AASA.  

Druga pożyczka w AASA Polska 

Co istotne, pożyczkodawca umożliwia swoim klientom wnioskowanie o kolejną pożyczkę, jeszcze przed spłatą obecnej. Należy mieć na uwadze, że decyzja wydawana po przeanalizowaniu zdolności kredytowej. Niezbędnym warunkiem jest także terminowa spłata obecnych zobowiązań.  

Odstąpienie od umowy  

Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty jej zawarcia. W tym celu należy wypełnić odpowiednie oświadczenie i przesłać je na adres mailowy lub korespondencyjny pożyczkodawcy. Po złożeniu oświadczenia klient jest zobowiązany do niezwłocznego zwrotu pożyczonej kwoty wraz z odsetkami naliczonymi do dnia poprzedzającego dzień spłaty zobowiązania.  

Wcześniejsza spłata i zwrot prowizji 

Okres spłaty zobowiązania wynosi 36 miesięcy. Warto jednak wiedzieć, że możesz je spłacić przed terminem oznaczonym w umowie. Wówczas całkowity koszt pożyczki zmniejszy się o odsetki dotyczące okresu, o który została skrócona umowa. Dodatkowo, pożyczkodawca zobowiązany jest do zwrotu prowizji za niewykorzystany okres.  

Konsekwencje opóźnień w spłacie pożyczki  

Pamiętaj, że unikanie kontaktu z pożyczkodawcą oraz opóźnienia w spłacie skutkują naliczeniem karnych odsetek i wszczęciem postępowania windykacyjnego.  

Jeżeli przewidujesz problemy z terminową spłatą jak najszybciej skontaktuj się z firmą pod numerem 801 40 40 40 lub 22 46 00 300 w celu ustalenia dogodnego rozwiązania, które umożliwi Ci uregulowanie zobowiązania.  

AASA Polska – kontakt 

Jeżeli chcesz zadać pytanie pożyczkodawcy możesz łatwo skontaktować się z nim dzwoniąc na infolinię AASA pod numerem 801 40 40 40 lub (22) 46 00 300. Konsultanci pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do godz. 19:00. Możesz również skorzystać z czatu dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy, przesłać wiadomość e-mail na adres [email protected] lub zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego.  

AASA lekkie raty – opinie klientów 

AASA Polska to rzetelna firma należąca do Związku Przedsiębiorstw Finansowych i przestrzegająca Zasad Dobrych Praktyk. Oferta AASA cieszy się sporym zainteresowaniem pożyczkobiorców. Klienci chwalą przede wszystkim przejrzyste warunki oraz intuicyjny i szybki proces wnioskowania pozwalający na uzyskanie niezbędnych środków bez konieczności wychodzenia z domu.  

Opinie: AASA Polska

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy