KredytOK


KredytOK

Informacje o KredytOK

Właściciel firmy: Capital Service S.A.
Godziny pracy: pn.-pt. 8:00-20:00, sob. 9:00-17:00
Adres: ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
KRS: 0000407127
E-mail: [email protected]
NIP: 7582351711
Telefon: 601 500 500
REGON: 145914495

KredytOK to marka, której właścicielem jest firma Capital Service S.A. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku pod numerem KRS: 0000407127.   Firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co potwierdza jej wiarygodność oraz wysoką jakość świadczonych przez nią usług. 

Produkty finansowe w KredytOK


Chwilówki i pożyczki w KredytOK

Pożyczka KredytOK

KredytOK
 • Kwota
  1 000 zł - 12 000 zł
 • Okres spłaty
  6 - 36 miesięcy

 • RRSO
  48,69%

 • Wiek pożyczkobiorcy
  od 21 lat

Jak działa KredytOK? 

KredytOK to firma pożyczkowa należąca do spółki Capital Service. Pożyczkodawca specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb finansowych każdego wnioskodawcy. Firma działa na polskim rynku już od 1999 roku i stale poszerza grono zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z jej usług.  

KredytOK – oferta 

W ofercie KredytOK znajdują się szybkie pożyczki na raty. Minimalna kwota o jaką mogą wnioskować klienci wynosi 1000 zł, natomiast maksymalna – 10 000 zł. Spłata pożyczki odbywa się w 12, 18, 24 lub 36 wygodnych miesięcznych ratach. Oferta skierowana jest do osób, które chcą uzyskać niewielką kwotę z dłuższym okresem spłaty dostosowanym do indywidualnych możliwości i oczekiwań.

Firma umożliwia trzy formy wypłaty pożyczki: na konto bankowe, z odbiorem na poczcie lub z dowozem pod wskazany przez klienta adres. Uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. 

Pożyczka w KredytOK – warunki i wymagania 

By otrzymać pożyczkę w KredytOK powinieneś spełnić następujące kryteria określone przez firmę: 

 • ukończenie 21 roku życia; 

 • posiadanie polskiego obywatelstwa; 

 • posiadanie ważnego dowodu osobistego; 

 • posiadanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. 

Oczywiście, w przypadku wypłaty na konto wnioskodawca powinien posiadać także rachunek bankowy. 

Oprócz powyższych podstawowych kryteriów niezbędne jest także posiadanie stałego dochodu, które umożliwi spłatę zaciągniętego zobowiązania. Pożyczkodawca akceptuje wiele źródeł dochodu takich jak m.in.: umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, renta, zasiłki, emerytura czy alimenty. 

Jakie bazy sprawdza KredytOK? 

W trakcie procesu wnioskowania pożyczkodawca weryfikuje następujące bazy dłużników: 

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej); 

 • KRD (Krajowy Rejestr Długów); 

 • BIG InfoMonitor; 

 • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej); 

 • ERIF. 

Czy KredytOK udziela pożyczek dla zadłużonych? 

Firma zapewnia, że przyznanie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej. Negatywne wpisy w rejestrach dłużników mogą znacznie utrudnić pozyskanie pożyczki, warto jednak wiedzieć, że pożyczkodawca cechuje się indywidualnym podejściem do każdego wnioskodawcy, zatem nie w każdym przypadku posiadanie niechlubnych wpisów przekreśla szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji. 

Jak złożyć wniosek o pożyczkę online w KredytOK? 

Wnioskowanie o pożyczkę w KredytOK jest niezwykle proste i szybkie. Po wyborze oferty KredytOK w rankingu pożyczek na raty wystarczy kliknąć w przycisk “Weź pożyczkę”. Zostaniesz wówczas przekierowany na stronę pożyczkodawcy, gdzie należy wypełnić szybki formularz. Ustal wysokość kwoty pożyczki, wpisz swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Po przesłaniu formularza na podany numer telefonu otrzymasz kod, który powinieneś wpisać w odpowiedniej rubryce. W kolejnym etapie należy uzupełnić wniosek podając w nim pozostałe niezbędne dane dotyczące m.in.  adresu zamieszkania, wysokości osiąganych dochodów oraz wysokości miesięcznych wydatków. Po przesłaniu wniosku rozpoczyna się proces weryfikacji tożsamości klienta. Odbywa się on za pomocą systemu Kontomatik. Po pozytywnym przejściu procesu identyfikacyjnego skontaktuje się z Tobą konsultant, który przedstawi Ci spersonalizowaną ofertę. Jeżeli ją zaakceptujesz niebawem otrzymasz decyzję odnośnie przyznania pożyczki. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, wystarczy, że zawrzesz umowę, a dodatkowe środki zostaną Ci wypłacone w wybrany przez Ciebie sposób - na rachunek bankowy, czekiem GIRO lub za pośrednictwem mobilnego doradcy KredytOK.  

Czy w KredytOK można mieć dwie pożyczki? 

W większości firm pożyczkowych o kolejną pożyczkę możesz wnioskować dopiero wówczas, gdy dokonasz całkowitej spłaty obecnego zadłużenia. Warto zatem zauważyć, że KredytOK umożliwia zaciągnięcie kolejnej pożyczki po terminowej spłacie trzech rat obecnego zobowiązania. 

KredytOK – wcześniejsza spłata pożyczki na raty 

W zależności od wybranego wariantu okres spłaty pożyczki w KredytOK wynosi 12, 18, 24 lub 36 miesięcy. Klient ma jednak prawo do uregulowania zobowiązania przed terminem spłaty oznaczonym w umowie. Wówczas całkowity koszt pożyczki zmniejszy się o koszty dotyczące niewykorzystanego okresu umowy. Klientowi, który dokonał wcześniejszej spłaty należy się również zwrot części poniesionej prowizji.  

Wakacje kredytowe w KredytOK 

Warto wiedzieć, że pożyczkodawca umożliwia swoim klientom skorzystanie z wakacji kredytowych z powodu utraty pracy lub innego głównego źródła dochodu. Zawieszenie płatności rat może wynosić od 1 do 3 miesięcy. Okres spłaty oraz wszystkie terminy wskazane w umowie ulegną wówczas przedłużeniu o okres wstrzymania umowy. Jeżeli chcesz skorzystać z wakacji kredytowych powinieneś przesłać pożyczkodawcy odpowiedni wniosek - jego wzór znajdziesz na stronie KredytOK. 

Pamiętaj, że brak kontaktu z pożyczkodawcą i zaleganie ze spłatą skutkuje naliczeniem karnych odsetek i kosztów działań windykacyjnych.  

KredytOK – kontakt 

Jeżeli masz pytania do pożyczkodawcy możesz skontaktować się z nim telefonicznie pod numerem 601 500 500. Infolinia KredytOK jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. Możesz również przesłać wiadomość e-mail na adres: [email protected].

KredytOK – opinie klientów 

KredytOK to znana firma pożyczkowa funkcjonująca na polski rynku już od 1999 roku. Pożyczkodawca cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Pożyczki oferowane przez KredytOK są dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów oraz cechują się wysoką przyznawalnością. Z oferty firmy możesz skorzystać przez Internet, w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci są w szczególności zadowoleni z szybkiego procesu uzyskania pożyczki oraz możliwości formy wypłaty środków.  

Opinie: KredytOK

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy