Noviti Finance


Noviti Finance

Informacje o Noviti Finance

Właściciel firmy: Noviti Finance
Godziny pracy: poniedziałek-czwartek: 8.00 -17.00; piątek: 8.00-15.30
Adres: Forum Palace, Konstitucijos pr. 26, Vilnius, 08106 Vilniaus m. sav., Litwa
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 732 082450

Noviti Finance to litewska pozabankowa firma specjalizująca się w finansowaniu mikro przedsiębiorstw, funkcjonująca na rynku od 2016 roku. Swoją działalność prowadzi na Litwie, Łotwie oraz w Polsce, a jej misją jest wspieranie MŚP poprzez poprawę dostępu do finansowania.

Produkty finansowe w Noviti Finance


Pożyczki dla firm w Noviti Finance

Pożyczka dla firm Noviti Finance

Noviti Finance
 • Maksymalna kwota
  do 200 000 zł
 • Okres spłaty
  do 36 miesięcy
 • Sprawdzane bazy
  BRAK DANYCH

 • Dodatkowe korzyści
  TAK

Od 2020 r. Novi Finance współpracuje z Europejskim Funduszem Inwestycyjnym (EFI). W tym czasie spółka otrzymała trzy gwarancje portfelowe, przy czym ostatnia z nich wyniosła rekordowe 47 mln euro.

Warunkiem otrzymania pożyczki z gwarancją EFI jest zatrudnianie w firmie do 10 pracowników oraz osiąganie rocznych przychodów w kwocie do 2 mln euro. Uzyskane finansowanie może zostać przeznaczone zarówno na cele inwestycyjne, jak i na potrzeby bieżącej działalności firmy. Dzięki gwarancji EFI pożyczkodawca nie wymaga zabezpieczenia na aktywach firmy.

W 2023 r. Noviti Finance uzyskało certyfikat Komisji Europejskiej w zakresie zgodności z Europejskim Kodeksem Postępowania dla podmiotów udzielających mikrokredytów. Kodeks ma na celu ustanowienie wysokich standardów etycznego udzielania pożyczek i najlepszych praktyk, aby pomóc klientom w wyborze godnych zaufania pożyczkodawców oraz zapewnić pożyczkodawcom wskazówki dotyczące poprawy wewnętrznych procesów i operacji.

Opinie: Noviti Finance

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy