TAKTO Finanse


TAKTO Finanse

Informacje o TAKTO Finanse

Właściciel firmy: TAKTO Finanse Sp. z o.o.
Godziny pracy: pon.-pt. 8:00-17:00
Adres: ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
KRS: 0000595762
E-mail: [email protected]
NIP: 8951852770
Telefon: 801 006 206 lub 22 456 3000
REGON: 020114060

TAKTO Finanse Sp. z o.o. to firma pożyczkowa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu pod nr KRS 0000595762.   Pożyczkodawca jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Finansowych oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Organizacje te zrzeszają wiarygodne przedsiębiorstwa, które spełniają najwyższe standardy biznesowe i etyczne. 

TAKTO Finanse to firma specjalizująca się w udzielaniu szybkich pożyczek na raty. Na polskim rynku pozabankowym pożyczkodawca funkcjonuje od 2012 roku. Od początku działalności celem firmy było stworzenie produktu, który łączy najlepsze cechy pożyczek - wysoką kwotę, długi okres spłaty oraz elastyczną ocenę zdolności kredytowej. Oferta pożyczkodawcy dostosowana jest do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów.  

TAKTO Finanse – pierwsza pożyczka 

W ofercie TAKTO Finanse znajdują się pożyczki na dowolny cel od 1000 do 12 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 6 do 40 miesięcznych rat. Korzystając z suwaków dostępnych na stronie pożyczkodawcy w łatwy sposób wybierzesz interesującą Cię kwotę, dostosujesz czas spłaty i sprawdzisz orientacyjną wysokość raty.  

TAKTO Finanse – druga i kolejna pożyczka 

TAKTO Finanse udostępnia jednakową ofertę przeznaczoną zarówno dla nowych jak i stałych klientów. Jeżeli po raz kolejny zamierzasz skorzystać z usług firmy również możesz pożyczyć nawet 12 000 zł z okresem spłaty do 40 miesięcy.  

Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca umożliwia posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie. O kolejne zobowiązanie możesz ubiegać się po terminowej spłacie pierwszych sześciu rat. Oczywiście warunkiem uzyskania pożyczki jest odpowiednia zdolność kredytowa.  

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę w TAKTO Finanse? 

By otrzymać pożyczkę w TAKTO Finanse wnioskodawca powinien spełnić następujące warunki: 

 • być w wieku od 21 do 75 lat; 

 • mieć polskie obywatelstwo; 

 • posiadać adres zameldowania i zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej; 

 • legitymować się ważnym dowodem osobistym; 

 • mieć numer telefonu oraz adres e-mail; 

 • posiadać konto osobiste

Oprócz powyższych kryteriów ważne jest również posiadanie stałego dochodu. Warto wiedzieć, że pożyczkodawca akceptuje wiele źródeł dochodu w tym m.in.: umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, działalność gospodarczą, emeryturę, zasiłek czy rentę.  

Do uzyskania pożyczki potrzebny jest dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochód. Dokładna lista dokumentów jest zależna od źródła dochodu oraz indywidualnej sytuacji klienta. Wymagane dokumenty możesz znaleźć na stronie pożyczkodawcy. Zostaniesz o nich również poinformowany w trakcie procesu pożyczkowego podczas rozmowy z Doradcą.  

Czy TAKTO Finanse sprawdza bazę BIK? 

W celu weryfikacji wiarygodności finansowej wnioskodawcy TAKTO Finanse sprawdza następujące bazy dłużników: 

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej); 

 • BIG InfoMonitor; 

 • KRD (Krajowy Rejestr Długów); 

 • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej); 

 • ERIF. 

Powinieneś mieć świadomość, że posiadanie negatywnych wpisów w bazach dłużników może utrudnić lub uniemożliwić Ci pozyskanie pożyczki. Ostateczna decyzja pożyczkodawcy zostanie jednak podjęta w oparciu o indywidualną sytuację klienta.  

Jak wziąć pożyczkę przez Internet w TAKTO Finanse? 

Proces wnioskowania o pożyczkę w TAKTO Finanse jest intuicyjny i szybki. Wystarczy, że w rankingu pożyczek na raty wybierzesz ofertę TAKTO Finanse i przejdziesz na stronę pożyczkodawcy. Wówczas za pomocą suwaków należy wybrać kwotę pożyczki oraz dopasować okres spłaty. Zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami zobowiązania. Zwróć uwagę na wysokość miesięcznej raty, oprocentowanie, prowizję, pozostałe koszty, RRSO oraz całkowity kosz pożyczki - jeżeli je akceptujesz kliknij przycisk “Weź pożyczkę”.  

Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza. Należy wpisać w nim takie dane jak: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dokumentu tożsamości, numer telefonu, adres e-mail oraz wysokość miesięcznego dochodu. Po wyrażeniu wymaganych zgód wybierz formę uzyskania pożyczki - możesz o nią wnioskować w całości online lub zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem, który przeprowadzi Cię przez cały proces. Warto wiedzieć, że wnioskowanie online jest szybsze – według informacji podanych na stronie pożyczkodawcy decyzję o przyznaniu pożyczki możesz otrzymać nawet w ciągu 5 minut, natomiast w przypadku drugiego wariantu decyzja zostanie wydana w ciągu 24h.  

Jeżeli zależy Ci na szybkim uzyskaniu dodatkowych środków wybierz wniosek online. Po jego wypełnieniu TAKTO Finanse zbada Twoją zdolność kredytową oraz zweryfikuje historię spłat Twoich dotychczasowych zobowiązań. Jeżeli pożyczkodawca zgodzi się na przyznanie Ci pożyczki otrzymasz spersonalizowaną ofertę oraz dowiesz się również jakie dokumenty powinieneś złożyć. TAKTO Finanse zweryfikuje również Twoją tożsamość - odbędzie się to za pomocą przelewu lub aplikacji Kontomatik. Po pozytywnym przejściu weryfikacji należy wybrać opcję zawarcia umowy. Możesz zrobić to na dwa sposoby: przez telefon (w tym przypadku wszystkie wymagane dokumenty przesyłasz mailem, MMS-em lub faksem) lub za pomocą kuriera (wówczas przekażesz mu ksero dokumentów). Po podpisaniu umowy uzyskane środki będziesz mógł przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel.  

Czy TAKTO Finanse dzwoni do pracodawcy? 

Niektóre firmy pożyczkowe mogą kontaktować się z pracodawcami w celu zweryfikowania informacji o dochodach swoich klientów. Warto wiedzieć, że TAKTO Finanse dba o anonimowość wnioskodawców i nie dzwoni do osób trzecich.  

TAKTO Finanse - odstąpienie od umowy  

Zgodnie ustawą o kredycie konsumenckim pożyczkobiorca ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia. Jeżeli zdecydowałeś się na odstąpienie powinieneś wypełnić formularz dołączony do umowy i przesłać go pocztą lub osobiście przekazać pożyczkodawcy. Wówczas, w terminie 30 dni od daty odstąpienia należy zwrócić kwotę pożyczki wraz z uwzględnieniem kosztów naliczonych za okres dysponowania udzielonymi środkami.  

Wcześniejsza spłata pożyczki  

Co istotne, klient może spłacić zaciągnięte zobowiązanie przed terminem określonym w umowie. Jeżeli chcesz dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki skontaktuj się z TAKTO Finanse dzwoniąc pod numer 071 358 16 18. Pożyczkodawca wskaże Ci wówczas kwotę do spłaty pomniejszoną o koszty dotyczące okresu, o który zostanie skrócona umowa.  

Konsekwencje opóźnień w spłacie 

Jeżeli przewidujesz problemy ze spłatą pożyczki koniecznie skontaktuj się z TAKTO Finanse w celu uzgodnienia terminu spłaty, który będzie odpowiadał obu stronom. Pamiętaj, że opóźnienia i zaległości w spłacie skutkują naliczeniem karnych odsetek oraz kosztów działań windykacyjnych, dlatego zdecydowanie nie warto unikać kontaktu z pożyczkodawcą.  

TAKTO Finanse – kontakt 

Jeżeli masz pytania do pożyczkodawcy możesz skontaktować się z nim dzwoniąc na infolinię pod numer 801 006 206 lub 22 456 3000. Dla obecnych klientów TAKTO Finanse konsultanci dostępni są pod numerem 71 358 16 18. Możesz również napisać wiadomość e-mail i przesłać ją na adres [email protected].  

TAKTO Finanse – opinie klientów 

TAKTO Finanse to wiarygodna i rzetelna firma należąca do Polskiego Związku Instytucji Finansowych oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Pożyczkodawca przestrzega Zasad Dobrych Praktyk i cieszy się zaufaniem wielu klientów.  

Pożyczkobiorcy korzystający z usług firmy doceniają przede wszystkim łatwy proces wnioskowania, możliwość ubiegania się o pożyczkę ratalną zarówno online jak i telefonicznie, szybką decyzję oraz krótki czas oczekiwania na środki.  

Opinie: TAKTO Finanse

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy