Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

110 zł premii od mBanku za założenie studenckiego eKonta m

110 zł premii od mBanku za założenie studenckiego eKonta m
Czas trwania Zakończona (30.11.2017)
Cel (zysk) 110 zł gwarantowanej premii.
Po drodze Należy założyć eKonto m i w dwóch kolejnych miesiącach wykonać po 8 transakcji bezgotówkowych oraz logować się do aplikacji mobilnej.
Wystartowała druga edycja promocji „Zyskaj z eKontem m”, w której za założenie konta studenckiego w mBanku i umiarkowaną aktywność w posługiwaniu się kartą można zdobyć gotówkową premię w wysokości 110 zł. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich i potrwa do 30 listopada 2017 r.

Choć najnowsza akcja promocyjna na pierwszy rzut oka przypomina wcześniejszą edycję "Zyskaj z eKontem m”, w rzeczywistości zawiera dwie istotne zmiany: obecnie mBank proponuje uczestnikom nieco wyższą premię (110 zamiast 100 zł) i… wymaga nieco większej aktywności w posługiwaniu się plastikiem. Bank nie zmienił jednak podstawowego wymogu – promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z najnowszej oferty mBanku mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, które nie posiadały ani konta oszczędnościowo-rozliczeniowego, ani oszczędnościowego (o numerach 1140 2004 lub 1140 2017) od 1 stycznia 2016 r. Do promocji nie przystąpią też klienci otwierający rachunek wspólny, a także osoby, które otworzą "eKonto m" przed ukończeniem 18. roku życia.

110 zł za aktywne posługiwanie się kartą

Aby zdobyć bonus w wysokości 110 zł, należy spełnić następujące warunki:

  1. Do 30 listopada 2017 r. złożyć wraz z kartą debetową, a następnie podpisać umowę o "eKonto m" oraz kartę.
  2. W dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu, w którym zostało otworzone konto, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku i wykonać min. 8 płatności kartą na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych (transakcje w Internecie nie będą brane pod uwagę).

Ważne! Drugi i trzeci warunek należy spełnić w każdym z dwóch miesięcy po otwarciu konta. Jeżeli więc otworzysz rachunek we wrześniu, musisz zarówno w październiku, jak i w listopadzie choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą.

Nagrodą za wywiązanie się z regulaminowych wymogów jest gwarantowana premia w wysokości 110 zł. Warto jednak dodać, że gratyfikacja wypłacana jest przez bank w dwóch oddzielnych transzach: pierwsze 55 zł otrzymasz, jeżeli spełnisz warunki w pierwszym z miesięcy, kolejne 55 zł – za spełnienie wymogów w drugim miesiącu. Jeżeli więc nie chcesz, aby przepadła Ci cząstkowa premia, powinieneś pamiętać o zachowaniu regulaminowych terminów - dla uproszczenia przedstawiamy je w formie tabelki:

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Zakładasz eKonto m wraz z kartą debetową.

Wykonujesz min. 8 transakcji bezgotówkowych nową kartą oraz logujesz się do aplikacji mobilnej mBanku.

Otrzymujesz premię 55 zł za październik.

Wykonujesz min. 8 transakcji bezgotówkowych oraz logujesz się do aplikacji mobilnej.

Otrzymujesz premię 55 zł za listopad.

Oczywiście do promocji możesz przystąpić również w październiku lub w listopadzie, a wówczas ostatnią cząstkową premię otrzymasz w odpowiednio późniejszym terminie, tj. w styczniu lub lutym 2018 r.

Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie przekazana w formie przelewu na nowo otworzone konto, tak więc do tego momentu musisz mieć aktywny rachunek.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje eKonto m?

"eKonto m" to nowoczesny rachunek młodzieżowy, dedykowany osobom powyżej 13. r. życia. Warto jednak podkreślić, że eKonto m nie jest ROR-em wyłącznie dla młodzieży - można z niego korzystać nie tylko po uzyskaniu pełnoletniości, lecz również po ukończeniu 25. roku życia. Do rachunku wydawana jest karta Visa Me – klient sam może decydować o jej wyglądzie, wybierając projekt z galerii lub swoje zdjęcie.

Tym, co wyróżnia "eKonto m" na tle ofert konkurencji, jest dostosowanie taryfy prowizji i opłat do potrzeb określonej grupy wiekowej. Klienci – w zależności od wieku - mają dostęp do nieco różnych funkcjonalności i ponoszą różne opłaty.

  • Osoby w wieku 13-20 lat otrzymują m.in. darmowe konto bankowe, darmową kartę debetową oraz darmowe bankomaty krajowe. Mogą też bezpłatnie sprawdzić stan konta w bankomacie.
  • Klienci w wieku 21-24 lat nie zapłacą prowizji za prowadzenie konta, jednak aby uniknąć opłaty za obsługę karty (4 zł), będą musieli wykonać co miesiąc min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.
  • Z kolei klientom, którzy przekroczyli 25. rok życia, bank zapewnia bezpłatne wypłaty z bankomatów zagranicznych i jednocześnie wprowadza opłatę za prowadzenie konta (5 zł). Prowizji będzie można jednak uniknąć, zapewniając wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Dodatkowo mBank kusi młodych ludzi szeregiem ciekawych usług, takich jak Blik, Android Pay czy funkcjonalna aplikacja mobilna. Właściciele konta mogą też dostać szereg zniżek w szkołach językowych lub skorzystać z rabatów za zakupy kartą w wybranych sklepach.

Więcej informacji o "eKoncie m" znajdziesz w naszej analizie.

Komentarz redakcji

mBank wyraźnie zachęca młodych posiadaczy rachunków do korzystania z bankowości mobilnej oraz premiuje aktywne posługiwanie się kartą debetową. W swojej najnowszej ofercie specjalnej „Zyskaj z eKontem m” osoby pełnoletnie mogą zdobyć 110 zł premii za spełnienie prostych warunków: zalogowanie się do aplikacji mobilnej i wykonanie plastikiem po 8 transakcji gotówkowych w dwóch kolejnych po sobie miesiącach. Bank nie narzuca limitów kwotowych, wystarczy więc często opłacać kartą drobne zakupy, aby wywiązać się z tego wymogu (a przy okazji - jeżeli skończyliśmy 21. rok życia - uzyskać zwolnienie z opłaty za obsługę karty).

"eKonto m" jest rachunkiem, który z pewnością wyróżnia się na tle ofert konkurencji. Bank postanowił dopasować cennik do potrzeb zarówno nastolatków, jak i studentów czy osób po 25 roku życia i stworzył rachunek, który „dorasta” ze swoim właścicielem, a przy okazji oferuje szereg ciekawych usług dodatkowych. Jeżeli więc chętnie korzystasz z takich udogodnień, jak płatności kartą zbliżeniową lub za pomocą telefonu, bądź też jesteś łowcą zniżek i rabatów - rozważ, czy najnowsza promocja mBanku nie jest dobrym pretekstem, by założyć "eKonto m" i uzyskać dostęp do tych funkcjonalności, a przy okazji otrzymać całkiem przyzwoitą premię.

Krystian

Autor tekstu o promocji