Do 25% moneyback za zakupy online dla klientów Banku Millennium

Aktualizacja:
Do 25% moneyback za zakupy online dla klientów Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł na start + do 25% zwrotu na zakupy internetowe.
Uczestnik Klient Banku Millennium posiadający dostęp do bankowości elektronicznej.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Bank Millennium zachęca swoich klientów do zakupów w sklepach internetowych z wykorzystaniem usługi Zwroty za zakupy. Wystarczy zacząć zakupy w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, a nawet 25% kwoty transakcji może wrócić na Twój rachunek. Dla posiadaczy Konta Millennium 360° przygotowano specjalne oferty, m.in. 20 zł dla nowych klientów za pierwsze zakupy.

Zasady korzystania z platformy zakupowej dla klientów Banku Millennium

Regulamin korzystania z platformy zniżkowej goodie przygotowała spółka Millennium Goodie, która jest jej administratorem.

Dodatkowe bonusy można zyskać w ramach promocji „Bonus na start do usługi Zwroty za zakupy – edycja II”.

Do kiedy możesz skorzystać?

Zasady korzystania z moneyback obowiązują bezterminowo, podobnie akcja z bonusem na start.

Co możesz zyskać?

Zwrot części wydatków na zakupy rozpoczęte w bankowości elektronicznej Banku Millennium. Ostateczny „zysk” uzależniony od tego, jak często i w jakich sklepach będziesz dokonywał transakcji uprawniających do otrzymania moneybacku.

Znaczenie ma też typ rachunku, z jakiego korzystasz. Posiadacze Konta Millennium 360° otrzymują wyższe zwroty oraz mają dostęp do ofert przygotowanych specjalnie dla nich (są one oznaczone charakterystyczną różową ramką). Jeśli masz Konto 360° (także w wersji Student), to możesz je przekształcić we wspomniany typ rachunku w placówce banku.

W ramach wspomnianej wyżej promocji można zgarnąć 20 zł.

Czy możesz skorzystać?

Rabat może otrzymać klient Banku Millennium posiadający dostęp do bankowości elektronicznej.

Nagrody w promocji przeznaczone są dla klientów rozpoczynających korzystanie z usługi zwroty za zakupy.

Nie jesteś jeszcze klientem Millennium? zacznij od założenia konta w promocji, by zyskać atrakcyjną premię gotówkową, a potem może skorzystać z innych propozycji banku dla jego klientów.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli nie współpracujesz jeszcze z Bankiem Millennium zacznij od założenia Konta Millennium 360° w promocji powitalnej i zgarnięcia nagrody!

Droga do zwrotu części wydatków dla klientów Banku Millennium
 • Krok 1. Załóż konto Millennium 360° i wyraź zgodę na korzystanie z usługi Zwroty za zakupy

  Załóż konto Millennium 360° , pamiętając, by w trakcie wnioskowania o rachunek wyrazić zgodę na korzystanie z usługi Zwroty za zakupy.

  Jeśli nie zakładasz rachunku w promocji powitalnej, możesz to zrobić także później, logując się do bankowości elektronicznej Banku Millennium i odwiedzając zakładkę Oferta -> Zwroty za zakupy.

 • Krok 2. Zrealizuj zakupy w wybranym sklepie.

  Zrealizuj zakupy:

  • zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej Banku Millennium;
  • wejdź w zakładkę Oferta a później Zwroty za zakupy;
  • przejdź do interesującego Cię sklepu, wybierz, co chcesz kupić i złóż zamówienie.

  Jeśli jesteś nowym klientem banku Millennium i wykonasz powyższe czynności w ciągu 30 dni od wyrażenia chęci korzystania z usługi Zwroty za zakupy, otrzymasz nagrodę - równowartość 20 zł.

 • Krok 3. Wpisz kod rabatowy

  Wpisz kod rabatowy z goodie.pl (jeśli jest dostępny), by zapłacić jeszcze mniej.

  Zwrot zostanie naliczony tylko wtedy, gdy:

  • przejdziesz do sklepu bezpośrednio z bankowości elektronicznej Banku Millennium;
  • będziesz miał wyrażoną zgodę na pliki cookies;
  • nie korzystasz z programów blokujących reklamy, gdyż mogą one spowodować, że transakcja nie zostanie zarejestrowana jako uprawniająca do otrzymania zwrotu. Podobny efekt może przynieść wpisanie kodu rabatowego spoza goodie.

  Każdy sklep internetowy współpracujący z Bankiem Millennium ustala wysokość zwrotu według własnych zasad. Możliwe, że produkty należące do różnych kategorii będą miały inną wysokość moneybacku oraz że będzie określona maksymalna wysokość zwrotu. Do kwoty, od której jest on liczony, nie wliczają się koszty dostawy oraz część zamówienia opłacona kartą podarunkową (od tej drugiej zasady mogą być wyjątki).

  Jeśli zareklamujesz towar, zwrócisz go lub odstąpisz od umowy, nie otrzymasz zwrotu. W takiej sytuacji Twoja płatność będzie widoczna w sekcji Odrzucone. Trafią tu też transakcje, które zostały zrealizowane w taki sposób, że nie jest możliwe stwierdzenie, iż dokonano ich po przejściu do sklepu bezpośrednio z systemu transakcyjnego Banku Millennium.

 • Premia. Odbierz 20 zł na powitanie i/lub należny moneyback

  Kwota przysługującego Ci zwrotu pojawi się w ciągu 3 dni roboczych na liście środków oczekujących na akceptację przez sprzedającego. Kiedy sklep potwierdzi Twoje zakupy, należna Ci kwota zostanie przeniesiona do sekcji Zatwierdzone (do wypłaty). Średnio trwa to ok. 30 dni, maksymalnie nawet 90.

  Ewentualnej reklamacji związanej z niezaliczeniem zwrotu nie należy kierować do banku, lecz z wykorzystaniem specjalnego formularza Millennium Goodie (to ten podmiot zajmuje się obsługą zwrotów). Znajdziesz go w bankowości elektronicznej Banku Millennium w sekcji Masz pytania? Sprawdź tutaj w części Zgłoś problem.

  Natomiast 20 zł za dokonanie pierwszych zakupów, które mogą zdobyć nowi klienci Millennium, otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu promocji.

  Gdy uzbierasz min. 21 zł, będziesz mógł je przelać na rachunek osobisty, wybierając opcję Odbierz, i wykorzystać według własnego uznania.

  Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Konto, którego dotyczą promocje

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Seba
Gość

Jak często bank milenium robi promocje tego typu co ostatnio z nagroda 500zł?

Odpowiedz

E
Eric
Gość
@Seba

Zdaje się ze dość regularnie, zwykle jakaś premia za otwarcie konta jest przyznawana.

Odpowiedz

E
Ernest
Gość

Pytanie do redakcji skąd wiadomo że dedykowane oferty dla klientów banku są w ramce różowej?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Ernest

Taka informacja znajduje się w zestawie Pytań i odpowiedzi dotyczących usługi Zwroty za zakupy, które bank przygotował na swojej stronie internetowej.

W odpowiedzi na pytanie: Jak korzystać z ofert specjalnych? napisano:

Aby skorzystać z oferty specjalnej zawsze zaczynaj swoje zakupy od zalogowania się do konta. Po kliknięciu w ikonę Zwroty za zakupy zobaczysz oferty rekomendowanych dla Ciebie marek. Te, w których otrzymasz wyższą stawkę zwrotu, oznaczyliśmy specjalną różową ramką. Aby sprawdzić szczegóły konkretnej oferty, kliknij w kafelek. Znajdziesz tam m.in. informacje na temat tego do kiedy trwa promocja, jej warunki oraz jaka jest stawka zwrotu.

Odpowiedz

E
Ernest
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za pomoc.

Odpowiedz

E
Ernest
Gość

takie pytanie czy ktoś ma już dedykowane oferty w różowej ramce, ostatnio zmieniałem konto z student na nowa ofert i jeszcze nie widzę żadnych dedykowanych ofert- chyba ze dopier pojawia sie jak zaczne kupowac na nowym koncie

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

To chyba po prostu Goodie, tylko przechodzi się do niego przez Mille?

Odpowiedz

E
Ernest
Gość
@Katarzyna

tak jak klikniesz wiecej ofert przekierowuje mnie na goodie- ale chyba dla klijentów maja byc wieksze znizki ale nic na razie nie widze

Odpowiedz