Wróć

15 zł od PKO BP za aktywne korzystanie z aplikacji IKO

15 zł od PKO BP za aktywne korzystanie z aplikacji IKO
Czas trwania
Cel (zysk) 15 zł premii
Po drodze Należy aktywować aplikację IKO oraz dokonać za jej pomocą co najmniej 2 transakcji na łączną kwotę min. 80 zł.
Użytkownicy aplikacji mobilnej IKO w PKO BP lub Inteligo, którzy w dniu 22 marca 2018 r. korzystali z aplikacji wyłącznie w trybie pasywnym, mają szansę na zgarnięcie 15 zł premii.

Z oferty „Aktywne IKO może więcej” mogą skorzystać obecni posiadacze rachunków w PKO BP (w tym Konta Inteligo), którzy w dniu 22 marca 2018 r. korzystali z aplikacji IKO tylko w trybie pasywnym. Oznacza to, że ich aplikacja nie była wówczas aktywna, a co za tym idzie – nie było możliwe dokonywanie za jej pomocą żadnych operacji. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest wyrażona zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną.

Oferta obowiązuje do 30 maja 2018 r. lub do wyczerpania puli premii ustalonej na 90 tys. zł, która stanowi równowartość 6 tys. nagród.

Dwa kroki do zgarnięcia 15 zł

Zgarnięcie 15 zł dla tych, którzy spełniają warunek uczestnictwa, jest banalnie prosty. Wystarczy w czasie trwania promocji:

  1. Aktywować aplikację IKO znajdującą się dotychczas w trybie pasywnym. Aby to zrobić, należy wybrać na ekranie głównym aplikacji opcję „Aktywuj”. Szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj
  2. Dokonać z pomocą aplikacji co najmniej 2 transakcji na łączną kwotę min. 80 zł. Bank weźmie pod uwagę płatności zbliżeniowe telefonem oraz płatności Blik (w sklepach stacjonarnych lub internetowych).

Uwaga: skorzystanie z Blika przy okazji wpłat lub wypłat gotówki z bankomatów i wpłatomatów oraz przelewów na telefon nie zostanie uznane jako spełnienie warunków promocji.

Regulamin promocji jest dostępny pod tym adresem.

Zasady przyznawania premii

Nagrody zostaną przekazane uczestnikom w dwóch turach. Jeśli spełnisz warunki promocji do 20 kwietnia 2018 r., premia zasili Twoje konto powiązane z aplikacją IKO najpóźniej 8 maja. Pozostali będą musieli poczekać na premię nieco dłużej – otrzymają ją w terminie do 22 czerwca.

Pamiętaj, by nie wycofywać wspomnianej zgody na komunikację marketingową przez odbiorem premii, jak i o tym, by przez cały ten czas posiadać aktywną aplikację.

Co warto podkreślić, właścicielom dwóch rachunków - zarówno Konta Inteligo, jak i innego rachunku z oferty PKO BP – przysługuje prawo do odbioru dwóch premii po 15 zł każda (łącznie mogą zatem zyskać 30 zł). Premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

PKO BP promuje swoją aplikację

To nie pierwsza akcja promocyjna, której celem jest zachęcenie użytkowników do aktywnego korzystania z aplikacji. Tym razem premia przysługuje użytkownikom, którzy przed 22 marca 2018 r. nie zdążyli dokonać aktywacji IKO, co niestety znacznie zawęża grono potencjalnych uczestników. Jeśli jednak przypadkiem jesteś wśród nich, to zgarnięcie 15 zł nie powinno stanowić dla Ciebie żadnego problemu.

---

Jeśli nie posiadasz konta w PKO BP, to możesz je założyć w jednej z aktualnie trwających promocji. Możesz zyskać 100 zł do wydania na Allegro za założenie Konta dla Młodych (dla osób od 18 do 26 lat) lub skorzystać z programu poleceń i otrzymać 50 zł za otwarcie Konta za Zero.

Krystian

Autor tekstu o promocji