Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

150 zł na zakupy na stacjach Orlen za założenie rachunku firmowego w PKO BP

150 zł na zakupy na stacjach Orlen za założenie rachunku firmowego w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Vocher o wartości 150 zł na zakupy na stacjach paliw sieci Orlen.
Po drodze Należy otworzyć rachunek firmowy w PKO BP i w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy wykonać płatności kartą na łączną kwotę min.200 zł.
W najnowszej promocji PKO Banku Polskiego do zdobycia jest voucher o wartości 150 zł na zakupy na stacjach paliw sieci Orlen. Warunki przyznania premii postawione przez organizatora są banalnie proste. Jedyne, co musimy zrobić, to podpisać umowę o prowadzenie rachunku firmowego i wydanie karty debetowej w PKO BP. Jeśli w ciągu 30 dni od otwarcia konta dokonamy płatności kartą na kwotę min. 200 zł, nagroda będzie nasza.

Jak otrzymać voucher o wartości 150 zł?

W promocji „Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” mogą wziąć udział wszyscy przedsiębiorcy, w tym osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, którzy na dzień 15 lipca 2017 roku nie mieli otwartego rachunku bieżącego w Banku PKO BP. Aby otrzymać nagrodę, uczestnicy promocji muszą spełnić następujące warunki:

 1. W okresie trwania promocji podpisać umowę o prowadzenie rachunku bieżącego PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu wraz z wydaniem do niego karty debetowej MasterCard.
 2. W ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy aktywować kartę debetową i dokonać nią płatności na łączną kwotę minimum 200 zł. Pod uwagę będą brane jedynie transakcje z rachunku, do którego dołączona została karta. Transakcje zwrócone, anulowane, a także te, które zostaną zaksięgowane na naszym koncie później niż 30 dni od chwili otwarcia rachunku, nie będą brane pod uwagę.

Promocja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy potrwa do 11 września 2017 roku lub do wyczerpania puli voucherów liczącej 3500 nagród. Etap drugi promocji PKO Banku Polskiego rozpocznie się 1 listopada i potrwa do końca bieżącego roku, a w promocyjnej puli znajdzie się 2000 sztuk voucherów do wykorzystania na stajach paliw Orlen.

Łączna wartość oferowanych nagród wynosi 825 tys. zł, a o ich przyznaniu decydować będzie kolejność spełnienia wymogów stawianych przez organizatora promocji.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu powyższych warunków do uczestników promocji zostaną przekazane vouchery – karty podarunkowe o wartości 150 zł do wykorzystania na zakupy paliwa oraz wszelkich innych artykułów oferowanych na stacjach paliw sieci Orlen na terenie całej Polski.

Nagrody trafią do uczestników w terminie do 30 dni po zakończeniu miesiąca, w którym warunki określone przez organizatora zostały spełnione. Oznacza to, że jeśli spełnimy warunki przyznania nagrody np. 25 lipca, nagroda zostanie wysłana najpóźniej do 30 sierpnia.

Vouchery zostaną wysłane listem poleconym na adres siedziby bądź adres korespondencyjny uczestnika promocji. Otrzymane karty podarunkowe będą ważne przynajmniej przez 12 miesięcy od daty ich wydania przez organizatora.

Ważne!

 • W zależności od formy prowadzenia działalności otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu za zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych lub Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych.
 • Vouchery oferowane w promocji „Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” nie łączą się z innymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez Banku PKO BP.

Zobacz pełen regulamin promocji.

Alternatywna promocja z premią 200 zł

Przypominamy, że do 31 grudnia 2017 roku w PKO BP trwa także inna promocja dedykowana klientom biznesowym. Osoby, które otworzą z polecenia PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu, otrzymają premię w wysokości 200 zł. Dodatkowo – jako nowi klienci – zostaną zwolnieni przez bank z opłaty za obsługę karty przez okres pierwszego roku. Przez sześć miesięcy nie zapłacą również za prowadzenie konta – o ile ich firma działa krócej niż 12 miesięcy.

Szczegóły tej promocji znajdziesz w tym artykule. Obie akcje (z bonem na paliwo i premią dla poleconych) wzajemnie się wykluczają, czyli możesz skorzystać tylko z jednej z nich.

Ile kosztuje PKO Konto Firmowe?

Trzeba uczciwie przyznać, że PKO Konto Firmowe nie należy do najtańszych na rynku. Nowi klienci, nowe firmy i osoby aktywnie posługujące się kartą mogą jednak znacząco obniżyć koszty, a prezentują się one następująco:

 • miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 25 zł dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz przedstawicieli wolnych zawodów. Opłaty można uniknąć, wykonując w danym miesiącu kalendarzowym jeden przelew do ZUS i dokonując operacji bezgotówkowych kartą na sumę co najmniej 500 zł; W przypadku działalności prowadzonej krócej niż 12 miesięcy opłaty nie nalicza się przez pierwsze pół roku;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej MasterCard PKO Biznes Partner z funkcją płatności zbliżeniowych i internetowych przez pierwszych 12 miesięcy. 30 zł opłaty rocznej za użytkowanie karty przez każdy kolejny 12-miesięczny okres ważności (czyli ok. 2,5 zł miesięcznie);
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP;
 • 3,5% min. 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 0 zł za przelewy w ramach aplikacji mobilnej IKO, także przelewy na nr telefonu;
 • 0 zł za 30 pierwszych przelewów zewnętrznych dokonywanych przez serwis transakcyjny iPKO (każdy kolejny - 1 zł);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego;

Zapoznaj się z naszą analizą PKO Konta Firmowego w Banku PKO BP.

Komentarz redakcji

Promocja PKO Banku Polskiego to doskonała okazja, aby w łatwy sposób zyskać atrakcyjną nagrodę w postaci vouchera o wartości 150 zł na zakupy na stacjach paliw Orlen. Jedyne, co trzeba zrobić, to otworzyć rachunek firmowy w Banku PKO BP i w ciągu miesiąca dokonać transakcji kartą na łączną kwotę przynajmniej 200 zł. Co warte podkreślenia – po spełnieniu minimalnych wymogów korzystanie z PKO Konta Firmowego przez pierwsze 12 miesięcy może być całkowicie darmowe.

Akcja promocyjna największego polskiego banku to ciekawa okazja dla firm, które rozważają otwarcie rachunku w PKO BP. Dzięki niej zyskają dostęp do niedrogiego i uniwersalnego rachunku firmowego, a przy okazji otrzymają wartościową nagrodę.

Krystian

Autor tekstu o promocji