Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł do Żabki i Freshmarketu za dodanie karty do Android Pay

2 komentarze / opinie
20 zł do Żabki i Freshmarketu za dodanie karty do Android Pay
Czas trwania Zakończona (05.09.2017)
Cel (zysk) W promocji mozna otrzymać kartę podarunkową o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepach Żabki i Freshmarketu.
Po drodze Należy dodać kartę płatniczą do Android Pay do dnia 5 września 2017 r.
Wystartowała szybka i prosta akcja promująca płatności przez Android Pay. Nowi użytkownicy usługi mogą zyskać 20 zł do wydania w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Wystarczy tylko pierwszy raz dodać kartę do Android Pay.

Organizatorem akcji "Bon 20 zł na zakupy z Android Pay" jest Google Ireland Limited, właściciel Android Pay. Do zdobycia jest karta podarunkowa o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepach Żabka i Freshmarket. Karta ma postać wirtualną i dostępna jest w aplikacji Android Pay.

Akcja trwa do 5 września 2017 r. lub do wyczerpania puli 25 000 nagród.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do nowych użytkowników aplikacji Android Pay, którzy do 12 lipca 2017 r. nie dokonali za jej pomocą ani jednej transakcji. W promocji mogą również wziąć udział osoby, które wcześniej korzystały z usługi, pod warunkiem otrzymania zaproszenia do skorzystania z akcji przez e-mail lub powiadomienie w aplikacji Android Pay.

Z promocji mogą również skorzystać nastolatki między 13 a 18 rokiem życia za zgodą rodziców.

Zgodnie z regulaminem uczestnik promocji powinien posiadać miejsce zamieszkania na terenie Polski, a ponadto fizycznie znajdować się w naszym kraju podczas dodawania karty do Android Pay.

Jak zyskać 20 zł na karcie podarunkowej?

Warunki udziału w promocji są naprawdę proste:

  1. Należy dodać kartę płatniczą do Android Pay do dnia 5 września 2017 r.
  2. Podczas rejestracji karty należy wpisać w wyznaczone pole kod promocyjny Android20. Można to również zrobić poprzez menu aplikacji, wybierając "Wpisz kod promocyjny". Pozycja ta może się także pojawić na ekranie głównym aplikacji niedługo po dodaniu karty płatniczej i zaakceptowaniu regulaminów.

Karta podarunkowa pojawi się w aplikacji Android Pay i będzie można z niej skorzystać w sklepach Żabka i Freshmarket do 5 października 2017 r. Informacja o przyznaniu kuponu promocyjnego prezentuje się tak:

Kupon 20 zł do Żabki lub Freshmarket od Android Pay

Przed użyciem karty należy poinformować obsługę sklepu, że chcemy zapłacić w ten sposób, a następnie okazać kasjerowi kupon do zeskanowania.

Jeden użytkownik Android Pay może otrzymać tylko jedną kartę podarunkową. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Android Pay?

Android Pay to popularna na całym świecie metoda płatności zbliżeniowych przy użyciu telefonu komórkowego. Proces opiera się o technologię HCE, a sama transakcja przebiega niewiele szybciej od transakcji kartą płatniczą.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Android Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę. W Polsce są to:

  • Alior Bank,
  • BZ WBK,
  • Eurobank (dla kart kredytowych),
  • MBank (tylko karty MasterCard),
  • Nest Bank,
  • Orange Finanse,
  • T-Mobile Usługi Bankowe.

Komentarz redakcji

Każda promocja płatności mobilnych to doskonały sposób na zachęcenie nowych osób do wypróbowania tego sposobu płatności. Tym razem w prosty sposób można zyskać 20 zł do wykorzystania w sklepach sieci Żabka i Freshmarket, wystarczy po raz pierwszy zarejestrować kartę w Android Pay.

Sama usługa dostępna jest w kilku bankach, a kolejne pracują nad jej wdrożeniem. Jeśli jesteś fanem nowych technologii i zawsze chciałeś wypróbować płatności zbliżeniowe od Google, ta promocja przyniesie Ci dodatkowe korzyści. Pamiętaj jednak, że pula nagród jest ograniczona i akcja może skończyć się przed czasem, więc nie czekaj zbyt długo z rejestracją karty w Android Pay.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
E
EdwinEL
Gość
27.08.2017 16:39:08

U mnie pisze, że ''Tego kodu możesz użyć,jeśli nie korzystałeś wcześniej z Androida Pay'' a ja dopiero teraz zainstalowałem i dodałem kartę nie ma możliwości abym używał wcześniej.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
28.08.2017 06:58:29
@EdwinEL

Możesz spróbować odinstalować aplikację i jeszcze raz zarejestrować kartę w Android Pay. Upewnij się, że karta, którą dodajesz, należy do banku, który wdrożył u siebie usługę Android Pay, i że dokładnie przepisałeś kod. Może w kolejnej próbie się uda :)

Odpowiedz