Wróć

HIT! 200 zł premii pieniężnej za Konto 360° z oferty Banku Millennium

25 komentarzy / opinii
HIT! 200 zł premii pieniężnej za Konto 360° z oferty Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce.
Po drodze Konieczne jest aktywowanie aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach (czerwiec, lipiec, sierpień) wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł i wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem.
Bank Millennium nie pozwala o sobie zapomnieć. Ponownie proponuje otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową i także tym razem oferuje 200 zł w gotówce jako nagrodę. Niezmiennie warunki udziału w akcji są proste i łatwe do spełnienia.

Bank Millennium znany jest z tego, że w organizowanych przez siebie promocjach oferuje atrakcyjne premie gotówkowe, które można zdobyć po spełnieniu prostych wymagań. Tak jest i tym razem.

Wystarczy założenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową i niewielka aktywność w korzystaniu z rachunku, by otrzymać 200 zł w gotówce. Na złożenie wniosku o wspomniane produkty masz czas do 27 maja 2019 r. Umowę musisz podpisać do 31 maja 2019 r.

Propozycja dla nowych klientów

Zasady wykluczenia z udziału w tej akcji nie różnią się od zapisów występujących przy innych promocjach Konta 360° organizowanych przez Bank Millennium. Mogą w niej brać udział tylko osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Ważne, by w dniu rozpoczęcia akcji – czyli 15 kwietnia 2019 r. – nie posiadały w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie był stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W promocji „200 zł z Kontem 360°” nie mogą wziąć też udziału osoby, które są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z udziału w tej akcji wyklucza też posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu lub posiadanie jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Konsekwentnie bank zamieścił w regulaminie zapis, że o nagrodę nie mogą się ubiegać ci, którzy już kiedyś brali udział w podobnej akcji promocyjnej i otworzyli w jej ramach Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Jeśli nie jesteś w gronie osób wykluczonych z udziału w tej akcji, czas, byś dowiedział się, co musisz zrobić, by zdobyć obiecaną przez Bank Millennium premię:

  1. Do 27 maja 2019 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.

    Na tym etapie musisz wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium i podmioty powiązane Twoich danych osobowych dla celów marketingowych, w tym na kontaktowanie się z Tobą poprzez środki porozumiewania się na odległość.
  2. Najpóźniej 31 maja podpisz umowę o wymienione wyżej produkty banku.

Wymagana prosta aktywność

Po dopełnieniu formalności pozostało Ci już tylko wypełnienie „obowiązków” zapisanych w regulaminie tej akcji. Są one banalnie proste. Po pierwsze powinieneś do 31 maja 2019 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium, a następnie w każdym z trzech kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) wykonać dwa działania:

  • zapewnić wpływ na swoje konto w łącznej wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • wykonać co najmniej jedną transakcję kartą do konta lub Blikiem.

O tym musisz wiedzieć

Wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrodę.

Oceniając wywiązanie się z powyższych obowiązków, bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między Twoimi rachunkami w Banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. zasilenia portfeli elektronicznych) albo związanych z grami hazardowymi oraz kwot transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Pamiętaj, że przed wypłatą premii nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych. A skoro już jesteśmy przy tych zgodach, to we wniosku o konto zaznacz je wszystkie:

Sugerujemy zaznaczenie wszystkich zgód. Znamy przypadki niewypłacenia premii przez bank, gdy niektóre z nich nie były oznaczone. Po otrzymaniu premii bez problemu wycofasz zgody wedle swojego uznania.

Odbiór premii

Jeśli wywiążesz się ze wszystkich zadań, otrzymasz obiecane 200 zł w gotówce. Bank przeleje Twoją premię na otwarte w ramach tej akcji konto do 20 września 2019 r.

Urząd skarbowy nic Ci nie zabierze, bo nagroda zdobyta w tego typu akcjach zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. To dobra wiadomość.

Konto osobiste w Banku Millennium

Konto 360° to sztandarowy rachunek Banku Millennium, który dostępny jest także w wersji Konto 360° Student. Ten wariant rachunku przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat.

Opłata za prowadzenie Konta 360° wynosi 8 zł. Możesz jej uniknąć, o ile w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem oraz zasilisz rachunek łączną kwotą min. 1000 zł. Spełnienie tego warunku sprawi także, że Bank Millennium nie pobierze 7 zł opłaty za kartę.

Osoby w wieku 18-26 lat nie muszą zasilać konta, by rachunek i wydana do niego karta były bezpłatne. Wystarczy, że wykonają w poprzednim miesiącu minimum jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem.

Zwracamy uwagę, że będąc posiadaczem Konta 360° Student i uczestnicząc w promocji, „walcząc” o 200 zł premii, musisz jednak zapewnić w każdym z trzech miesięcy – od czerwca do sierpnia – wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł. Gdybyś tego nie zrobił, nie otrzymasz nagrody.

Ten rachunek szczegółowo opisaliśmy w naszej analizie.

Znacznie więcej bonusów

Udział w promocji „Zyskaj 200 zł” sprawi, że staniesz się klientem Banku Millennium. Tym samym uzyskasz dostęp do kolejnych bonusów – nagród w Programie Poleceń (w jego ramach sam wybierasz z dostępnej puli, co chcesz otrzymać) oraz podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Profit oraz 2,5% na Lokacie Mobilnej (dzięki zastosowaniu tzw. rozszerzonej rzeczywistości, co polega na wykorzystaniu aplikacji mobilnej Banku Millennium do zeskanowania obrazka na stronie banku i otwarcia lokaty o podwyższonym oprocentowaniu). Co ważne - z ofert oszczędnościowych możesz korzystać cyklicznie, czyli po zakończeniu promocji możesz skorzystać z jej następnej edycji.

Pomyśl też o sięgnięciu po kartę kredytową Alfa (raczej dla mężczyzn) czy Impresja (bardziej dla kobiet) Banku Millennium, za którą możesz teraz także otrzymać w promocji 200 zł. Na dodatek, płacąc tymi "kredytówkami" u partnerów banku, możesz uzyskać w skali roku nawet 760 zł moneybacku! Analizę tych produktów znajdziesz tutaj.

Atrakcyjna nagroda za niewielki wysiłek

Lubimy opisywać akcje Banku Millennium, gdyż ich zasady są zawsze przejrzyste, podane w przystępny sposób, a zdobycie nagród przez ich uczestników nie nastręcza zbytnich kłopotów.

Na pewno zgodzisz się z nami, że aktywowanie aplikacji mobilnej, zapewnienie wpływów na konto przez 3 miesiące w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie w każdym z miesięcy minimum jednej transakcji kartą lub Blikiem, nie jest trudne. Tym bardziej, że Bank Millennium bardzo szeroko traktuje pojęcie wpływu na rachunek. Zastrzega jedynie, że nie może to być przelew między Twoimi rachunkami w tym banku. Zapłata kartą lub Blikiem też nie jest problemem, bo nie ma żadnych wymagań co do kwoty transakcji.

Udział w tej akcji to dobry trening przed przystąpieniem do innych, bardziej „skomplikowanych”, wymagających większej aktywności. Promocję polecamy także osobom, które szukają nowoczesnego konta "na dłużej" - rachunek w Banku Millennium to pod tym względem jedna z lepszych propozycji na rynku. Zadowoleni powinni być także oszczędzający, którzy chcieliby ulokować swoje wolne środki na rozsądny procent.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(25)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marek Nowak
Gość

ja brałem udział w poprzedniej edycji i u mnie termin jest do 17 lipca i stąd pytanie

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marek Nowak

Rozumiemy, że chodzi o jedną z poprzednich promocji Konta 360 z premią 200 zł? Jeśli termin wypłaty premii upływa 17 lipca, to warto poczekać do tego dnia :)

Odpowiedz

M
Marek Nowak
Gość

czy dostaliście już wypłate tych 200zł termin jest chyba 17 lipca??

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marek Nowak

Termin wypłaty premii w tej akcji upływa 20 września 2019 r. To dlatego, że warunki aktywności należy spełnić w czerwcu, w lipcu i w sierpniu (w każdym z tych miesięcy). Dopiero we wrześniu bank będzie mógł zatem zweryfikować prawo uczestników do premii i rozpocząć wypłaty.

Odpowiedz

D
Dorka
Gość

Czy zakładając konto w PROMOCJI „200 zł z Kontem 360°” mogę jednocześnie wpisać kod z polecenia i skorzystać z 1-ej z nagród?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Dorka

Niestety nie. Bank Millennium rozdzielił te dwie promocje od siebie, tzn. we wniosku o konto z premią 200 zł nie ma miejsca na wpisanie kodu poleceń.

Jeśli założysz konto w promocji „200 zł z Kontem 360°” to będziesz mogła skorzystać z programu poleceń, jako osoba polecająca.

Odpowiedz

M
moneyy
Gość

Doradźcie proszę, czy lepiej najpierw zakładać konto a potem kartę kredytową, czy na odwrót? Zależy mi żeby było najłatwiej i najbardziej korzystnie.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@moneyy

Najpierw konto, potem karta. Dzięki temu zgarniesz premię za otwarcie Konta 360 i otrzymasz dostęp do bankowości Millenet. Wtedy bez problemu zawnioskujesz o kartę kredytową w promocji. Radzimy jednak pospiech, bo promocja konta kończy się 27 maja, a karty - 31 maja (choć tu zawsze jest szansa, że bank uruchomi coś nowego w czerwcu).

Odpowiedz

M
Mathew
Gość

Wpływy na konto mogą pochodzić z mojego rachunku w innym banku czy lepiej żeby przelew poszedł od kogoś z rodziny?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mathew

Regulamin nie precyzuje dokładnie, skąd mają pochodzić wpływy na rachunek - na pewno nie mogą to być przelewy między Twoimi rachunkami w Millennium, zatem przelew z konta w innym banku powinien przejść.

Odpowiedz

J
Jakub
Gość

Nie ma żadnej karencji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Jakub

Bank Millennium konsekwentnie nie stosuje okresu karencji. Wprowadza jednak inne ograniczenia. Najważniejsze z nich mówi, że o nagrodę nie może ubiegać się osoba, która już kiedyś otworzyła konto w ramach promocji.
W promocji „200 zł z Kontem 360°” nie mogą wziąć też udziału osoby, które są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z udziału w tej akcji wyklucza też posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu lub posiadanie jednostki uczestnictwa Millennium TFI.
Inaczej mówiąc, jeśli kiedyś byłeś klientem Banku Millennium, ale otworzyłeś konto poza promocją, i potem je zamknąłeś, to teraz możesz przystąpić do promocji i ubiegać się o nagrodę.

Odpowiedz

J
Jakub
Gość
@najlepszekonto.pl

Moglibyście o tym wspomnieć w artykule.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Jakub

Wspomnieliśmy już o tym w tekście.

Odpowiedz

Ł
Łuc Ja
Gość

Miałam mniej więcej dwa lata temu konto w tym banku. Nie pamiętam czy zakładałam je w promocji czy nie. Jak mogę to sprawdzić?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Łuc Ja

Najlepiej w Banku Millennium - konsultanci powinni mieć taką informację.

Odpowiedz

Ż
Żeglarz70
Gość

Jak długo wpłacone na konto pieniądze muszą na nim być, by spełniły warunek wpływu?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Żeglarz70

Nie ma w tym względzie żadnych wymagań. Sugerujemy jednak, by nie wypłacać ich kilka chwil po pojawieniu się na rachunku. Może to po prostu nie wystarczyć, by system "zarejestrował" ich obecność na koncie. Najbezpieczniej jest zasilić konto jednego dnia, a dopiero nazajutrz wypłacić/przelać pieniądze.

Odpowiedz

D
DaredeV
Gość
@najlepszekonto.pl

System powinien odnotować wpływ bez względu na to, jak długo środki są na koncie. Chyba że piszesz o systemie (zapytaniu do bazy) które sprawdza spełnienie warunków.

Odpowiedz

K
Karolina
Gość

Wpływem może być także wpłata gotówki we wpłatomacie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Karolina

Regulamin nie wskazuje by było to zabronione :)
Warunków wpływu nie spełni tylko przelew wewnętrzny między rachunkami danego klienta w Banku Millennium.

Odpowiedz

L
Lechu80
Gość

Wie ktoś czy apka Millennium pójdzie na Androidzie 6.0?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Lechu80

Pójdzie, nam uruchamiała się nawet na 5.0 :)

Odpowiedz

M
Martyna
Gość

Załóżmy że konto otworzę w kwietniu. Od którego miesiąca powinnam płacić kartą aby uniknąć za nią opłaty?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Martyna

Pierwsze dwa miesiące (w rozważanym przypadku kwiecień i maj) są traktowane przez Bank Millennium ulgowo. Warunki uniknięcia opłat należy zacząć spełniać dopiero od czerwca, czyli analogicznie, jak stanowią warunki promocji. Można zatem zapewnić sobie jednoczesne zwolnienie z opłat, jak i premię za aktywność :)

Odpowiedz