Wróć

Promocja została zakończona w dniu 4 lipca 2018 r. z powodu wyczerpania puli nagród.

150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

2 komentarze / opinie
150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne wraz z kartą, zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej, a następnie w każdym z trzech miesięcy zapewniać wpływy w kwocie min. 1000 zł, dokonać transakcji kartą na min. 300 zł oraz wykonać jeden przelew.
BGŻ BNP Paribas zaskakuje! Miesiąc po uruchomieniu poprzedniej akcji pojawiła się nowa, jeszcze lepsza promocja. Tym razem oprócz bonów zakupowych do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M możesz zyskać 150 zł w gotówce. Warunek to założenie Konta Optymalnego i aktywne korzystanie z rachunku, karty oraz bankowości elektronicznej. To jedna z najlepszych promocji rachunków osobistych na rynku, jednak liczba zgłoszeń jest ograniczona.

Kumulacja zysków

W promocji "Zyskowne konto" można zyskać naprawdę atrakcyjne nagrody. Za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i systematyczną aktywność na rachunku otrzymasz nawet 300 zł premii. Składają się na nią:

 • 50 zł w gotówce - Nagroda I;
 • 150 zł w bonach zakupowych do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M (50 zł + 50 zł + 50 zł) - Nagroda II, III i IV;
 • 100 zł w gotówce - Nagroda V.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które obecnie nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, a w okresie 2 lat przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne nie posiadały w tym banku rachunku osobistego ani nie były jego współposiadaczami.

Organizatorem akcji jest Ad Astra Sp. z o.o., a partnerem jest bank BGŻ BNP Paribas. Rejestracja w promocji jest możliwa do 8 lipca 2018 r. lub do momentu osiągnięcia 1500 zgłoszeń.

Zdobycie 300 zł premii nie jest trudne

W akcji można zyskać dwa rodzaje premii, zatem warto sprawdzić, co dokładnie należy zrobić, aby zyskać jak najwięcej. Najlepiej wykonać wszystkie kroki w poniższej kolejności:

 1. Zarejestruj się w promocji do 8 lipca 2018 r. poprzez ten formularz, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz PESEL. W formularzu wskaż również, do którego ze sklepów - Biedronka, Decathlon czy H&M - chcesz otrzymać bon zakupowy.
  • podczas rejestracji wyraź wszystkie zgody potrzebne do udziału w akcji i otrzymania nagród, czyli na przetwarzanie danych w celach promocji przez organizatora oraz bank, a także przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową, wymaganych do przekazania premii;
  • po rejestracji otrzymasz potwierdzenie objęcia promocją w formie informacji wyświetlonej na ekranie komputera oraz wiadomości e-mail.
 2. Złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej do dnia 8 lipca 2018 r. z wykorzystaniem linka promocyjnego otrzymanego od organizatora i podpisz umowę. Umowa zostanie podpisana za pośrednictwem kuriera, a we wniosku należy podać te same informacje, co w formularzu rejestracyjnym.
 3. Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Gomobile do 25 lipca 2018 r.

  Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 50 zł premii w gotówce (Nagrodę I).
 4. W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu pierwszego logowania do aplikacji mobilnej wykonaj łącznie poniższe aktywności:
  • wykonaj jeden przelew zewnętrzny przez bankowość elektroniczną lub aplikację GOmobile;
  • dokonaj transakcji kartą na min. 300 zł.

  Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 3 bony zakupowe do wybranego sklepu (Nagrody II - IV).
 5. Jeśli w każdym z trzech miesięcy zapewnisz dodatkowo miesięczne wpływy w kwocie min. 1000 zł - nie zostaną uwzględnione wpływy z innych rachunków uczestnika w banku, także z BGŻOptima, i wpłat gotówkowych - otrzymasz 100 zł w gotówce (Nagrodę V).

Podsumowując: za samo założenie Konta Optymalnego i logowanie do bankowości elektronicznej zyskasz 50 zł w gotówce. Za aktywność w trzech kolejnych miesiącach - trzy bony zakupowe, natomiast za zapewnienie miesięcznych wpływów na rachunek - kolejne 100 zł w gotówce.

Lepiej zobrazuje to poniższy schemat, w którym założono, że pierwsze logowanie do bankowości elektronicznej nastąpiło w czerwcu 2018 r.

Harmonogram promocji Zyskowne konto

Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu nagród w promocji otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki akcji. Samą nagrodę otrzymasz do 25. dnia tego samego miesiąca w formie wiadomości SMS - w przypadku bonów zakupowych - lub w postaci przelewu na Konto Optymalne do ostatniego dnia tego samego miesiąca.

Aby odebrać premię gotówkową, należy oczekiwać na wiadomość e-mail od organizatora, która powinna dotrzeć do uczestników najpóźniej 21 sierpnia 2018 r. Znajdzie się w niej link i kod do zalogowania na specjalnej stronie, gdzie należy podać numer konta, na które zostanie wypłacona nagroda. Dane powinieneś wypełnić do 27 sierpnia 2018 r.

Przykładowo: Jeśli pierwsze logowanie do bankowości elektronicznej nastąpiło w czerwcu, to powiadomienie o 50 zł premii w gotówce otrzymasz do 21 lipca. Jeśli w lipcu spełnisz warunki aktywności, to do 21 sierpnia organizator poinformuje Cię o przyznaniu bonu zakupowego o wartości 50 zł. Jeśli spełnisz warunki aktywności również w sierpniu i we wrześniu - powiadomienie dotrze do Ciebie odpowiednio 21 września i 21 października. Jeśli od lipca do września zapewnisz miesięczne wpływy na konto, to również do 21 października otrzymasz informację o przyznaniu 100 zł premii gotówkowej.

Karta podarunkowa do Decathlonu jest ważna do 31 maja 2020 roku. Bon zakupowy do Biedronki możesz wykorzystać do 31 maja 2019 r., natomiast e-kartę prezentową do H&M - do 2 listopada 2019 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Kilka informacji o Koncie Optymalnym

W odróżnieniu od innej akcji, w tej promocji premiowane jest jedynie Konto Optymalne. Prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne, podobnie jak korzystanie z karty debetowej czy wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas. Za pobranie gotówki z maszyn innych sieci zapłacisz już 5 zł, a za wypłaty za granicą - 10 zł.

Posiadacze Konta Optymalnego mogą korzystać z niezłej aplikacji mobilnej Gomobile, płatności Google Pay i Apple Pay oraz elektronicznego portfela Masterpass.

Jedna z najlepszych promocji w tym roku

BGŻ BNP Paribas wyciągnął wnioski z ostatniej promocji i tym razem zachęca do założenia Konta Optymalnego szansą na otrzymanie 300 zł premii. Nagrody to 150 zł w gotówce oraz 150 zł w bonach do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M. W porównaniu do równoległej promocji tym razem można również otrzymać "czystą" premię, co z pewnością stanowi dodatkową zachętę.

Jedyne, o czym warto pamiętać, to terminy spełniania kolejnych warunków. Wszystko zależy tu od daty pierwszego zalogowania do bankowości internetowej (lub mobilnej), potem w ciągu kolejnych miesięcy wystarczy dokonywać transakcji kartą, wykonać jeden przelew oraz zapewniać miesięczne wpływy na wskazaną kwotę. Tak postawione wymogi sprawiają, że promocję w BGŻ BNP Paribas możemy polecić zarówno osobom aktywnie korzystającym z rachunku, jak i tym, którzy dla premii gotowi są na nieco więcej wysiłku.

Nie ulega wątpliwości, że obecnie jest to jedna z najlepszych akcji promujących konta osobiste, zatem warto przemyśleć skorzystanie z oferty, aby zyskać nawet 300 zł na zakupy.

Załóż Konto Optymalne i zyskaj 300 zł premii

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
raygan3
Gość

W tej promocji wymagane jest wykonanie 300zł transakcji bezgotówkowych kartą debetową, czy płatności tą kartą ale za pomogą apple pay będą zaliczane?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@raygan3

Tak, zarówno płatności Apple Pay, jak i Google Pay wliczają się do wymaganej puli płatności kartą.

Odpowiedz