Do 680 zł za konto osobiste (w tym 300 zł na start!) + 2,5% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł w Santander Bank Polska

Publikacja:
Do 680 zł za konto osobiste (w tym 300 zł na start!) + 2,5% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł w Santander Bank Polska
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 600 zł: 300 zł premii gotówkowej na start + 80 zł w programie poleceń + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 marca 2021 r. i od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyła w promocji konta osobistego w Santanderze.
Po drodze W 3 kolejnych miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę należy zrealizować różne aktywności: zapewnić wpływ, wykonać transakcje bezgotówkowe i zalogować się do aplikacji mobilnej.
Santander Bank Polska kolejny raz zachęca do założenia Konta Jakie Chcę wysoką premią. Na start możesz zyskać 300 zł, a jeśli skorzystasz także z programu poleceń, masz szansę na dodatkowe 80 zł.Dodatkowo możesz zgarnąć do 300 zł zwrotu za domowe rachunki. Chętni mogą również założyć Lokatę Mobilną z oprocentowaniem 2,5% w skali roku.

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Dowodzi tego również wiosenny zestaw promocji. W akcji "300 zł z kontem" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce. Swój bonus możesz powiększyć o 80 zł w programie poleceń, a także płacąc z Konta Jakie Chcę domowe rachunki, co pozwoli Ci odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 kwietnia 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Prosta droga po 300 zł premii

W tej promocji warunki są przystępne i proste. Sprawdź sam.

Start
 • Krok 1

  Do 30 kwietnia 2022 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

  • Konto Jakie Chcę
  • Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 r. ż.)
  • Konto Select

  Musisz przy tym wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

 • Krok 2

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 80 zł, w formularzu wpisz kod polecenia. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 3FNK2Q

 • Krok 3

  Także do 30 kwietnia 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin. W tym celu kliknij w link Sprawdź jak zyskać, a zobaczysz poniższy formularz:

  Rejestracja
 • Krok 4

  Do 10 maja 2022 r. zawrzyj z Santanderem umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

 • Krok 5

  Do 31 maja 2022 r. zaloguj się choć raz do aplikacji Santander mobile.

 • Premia

  Za realizację powyższych wymagań na nowo otwarte Konto Jakie Chcę do 30 czerwca 2022 r. otrzymasz 100 zł.

 • Krok 6

  W każdym z 3 miesięcy – w czerwcu, lipcu i sierpniu 2022 r.:

  • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
 • Krok 7

  Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 80 zł, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Premia

  Przelew z drugą częścią nagrody w wysokości 200 zł otrzymasz na swoje konto osobiste do 30 września 2022 r.

Mission complete!

+ 80 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o 80 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

O czym warto pamiętać

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych - miejsce na odnotowanie bycia studentem

Transakcje bezgotówkowe

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Istotne szczegóły

Bonus gotówkowy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Select to z kolei rachunek z kategorii premium i jest przeznaczony dla bardziej wymagających klientów.

 • Konto
  0 zł / 45 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Dodatkowe bonusy

Jeśli nie czujesz się jeszcze usatysfakcjonowany propozycjami Santandera, to dorzucamy informacje o kolejnych bonusach. Na początek premia za skorzystanie z karty kredytowej:

W drugiej kolejności – możliwość założenia 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku.

Lokata Mobilna

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Oprocentowanie
  5%
 • Zakres kwot
  1000 - 20 000 zł
 • Czas trwania
  4 miesiące
 • Konto osobiste
  TAK

Kumulacja w zasięgu ręki

Santander nie odpuszcza starań o nowych klientów. Początek kwietnia to powrót dotychczasowej promocji z niezłą 300-złotową premią, którą z kolei można powiększyć o 80 zł w programie poleceń. Nie musisz robić zbyt wiele, aby cieszyć się tymi bonusami, wystarczy co miesiąc zasilać konto, płacić kartą i logować się do aplikacji mobilnej.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie sprawisz, że konto i karta będą bezpłatne w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Stefania
Gość

Santander bank moja opinia jest taka że raczej chyba nie polecę nikomu was bo obiecujecie za założenie konta u was dajecie pieniądze a mogę powiedzieć że nie mam żadnych pieniędzy za to że płaciłam karta

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Stefania

Brałaś udział w promocji? Możesz powiedzieć coś więcej?

Odpowiedz