Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

400 zł na morele.net za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas

2 komentarze / opinie
400 zł na morele.net za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Vouchery o łącznej wartości 400 zł do sklepu internetowego morele.net.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w BNP Paribas i w każdym z 4 miesięcy po jej aktywowaniu wykonać nią transakcje na min. 1000 zł.
BNP Paribas (już bez BGŻ w nazwie) nie daje o sobie zapomnieć. Po raz kolejny proponuje 400 zł za skorzystanie z jego karty kredytowej. Tym razem nagrodę będziesz mógł wykorzystać na zakupy w sklepie internetowym morele.net. Bank wymaga aktywnego korzystania z „kredytówki” przez 4 miesiące. Sprawdź, czy to propozycja dla Ciebie.

Organizatorem promocji jest bank BNP Paribas. Oferta obowiązuje do 31 maja 2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu 4000 uczestników. Na pierwszy rzut oka pula nagród wydaje się spora, ale – naszym zdaniem - nie warto zwlekać. Podobne akcje w przeszłości kończyły się znacznie przed czasem.

Nagrodą w promocji są 4 karty podarunkowe do morele.net o wartości 100 zł każda. Łącznie możesz więc zyskać nawet 400 zł.

Kto może skorzystać?

O 400 zł do wykorzystania na morele.net mogą się starać pełnoletni klienci BNP Paribas, którzy w okresie 18 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o kartę kredytową nie posiadali w tej instytucji takiego produktu. Z udziału w promocji są wykluczeni pracownicy banku.

Jak zyskać 400 zł do morele.net?

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać bony do morele.net, nie są szczególnie skomplikowane:

  1. Najpóźniej 31 maja 2019 r. (lub do wyczerpania puli nagród) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. W tym celu najpierw wypełnij dedykowany formularz na stronie banku. Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty i przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o „kredytówkę”.
  2. W każdym z kolejnych 4 miesięcy, liczonych od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz kartę prezentową do morele.net o wartości 100 zł.

Przedstawmy warunek uprawniający do zdobycia nagrody na przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w kwietniu, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny miesiąc.

Transakcje kartą – jak bank je definiuje?

Istotne w tej promocji jest to, jak bank rozumie pojęcie transakcji kartą. Zgodnie z regulaminem są to zarówno operacje bezgotówkowe - płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych - jak i operacje gotówkowe - przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Warunków promocji nie spełnią natomiast transakcje:

  • zwrócone lub anulowane,
  • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
  • dokonane kartami dodatkowymi,
  • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Kiedy i jak otrzymasz nagrodę

Każdego uczestnika promocji interesuje nie tylko, co ma zrobić, by zasłużyć na nagrodę, ale i to, kiedy i jak ją otrzyma. Spieszymy z wyjaśnieniami. Po spełnieniu przez Ciebie warunków promocji, BNP Paribas udostępni Ci karty podarunkowe do morele.net na stronie programu mamBonus. Stanie się to w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, za który przysługuje Ci nagroda.

W celu odbioru nagrody, powinieneś zarejestrować się w programie mamBonus, podając identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Musisz to zrobić w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia nagrody przez bank. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu programu mamBonus.

Podczas jednej transakcji na morele.net możesz wykorzystać kilka kart. Ważne, by kwota dokonywanych płatności była równa lub wyższa od sumy wartości voucherów. Będą one ważne do 15 maja 2020 r. Regulamin wykorzystania kart podarunkowych znajdziesz również na tej stronie.

Karta kredytowa Mastercard Standard i Gold

Zanim skorzystasz z oferty banku, zapoznaj się z parametrami kart kredytowych, które możesz zamówić w ramach promocji. Każda z nich umożliwia przystąpienie do programu mamBonus i wymianę punktów na nagrody, a w ramach specjalnej powitalnej oferty możesz otrzymać 5000 pkt na start (warunek to wykonanie 4 transakcji na min. 50 zł w ciągu 2 miesięcy).

Pierwsza z dostępnych kart to Mastercard Standard. W jej przypadku okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 10%. Podstawowa opłata roczna za obsługę karty to 72 zł - na szczęście możesz jej uniknąć w pierwszym roku posiadania karty dzięki powiązanej promocji, dokonując w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych transakcji na min. 500 zł (wliczając wypłaty z bankomatów). Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

Jeśli chodzi o kartę Mastercard Gold, to jej parametry są zbliżone do zwykłej "kredytówki". Dla karty Gold limit ustalany jest indywidualnie, a opłata za korzystanie to aż 150 zł rocznie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz ominąć ten koszt w pierwszym roku użytkowania na podobnej zasadzie jak w przypadku karty Standard, jednak wartość transakcji w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych powinna wynieść min. 1000 zł.

Z pełną taryfą opłat i prowizji zapoznasz się tutaj, natomiast pod tym adresem znajdziesz nasz poradnik dotyczący kart kredytowych. Zapoznaj się z nim, jeśli do tej pory nie korzystałeś z karty kredytowej.

Rekordowa premia na zakupy

BNP Paribas znany jest z aktywnego promowania swoich produktów. Proponuje premie za założenie konta osobistego, a za skorzystanie z kart kredytowych oferuje 400 zł. Trzeba przyznać, że bonusy od BNP Paribas robią wrażenie.

Tym razem nagrodę można wykorzystać na morele.net. Zdobycie premii dla części osób może być nieco utrudnione. Wydanie w 4 kolejnych miesiącach 1000 zł „kredytówką” może niektórych odstraszać. Co prawda regulamin dopuszcza, by wśród transakcji niezbędnych do ‘wyrobienia’ limity były wypłaty gotówki z bankomatów, ale jest to dość drogie rozwiązanie, bo każda z nich kosztuje 4,9% min. 10 zł (tak więc wypłata 1000 zł będzie Cię kosztowała 49 zł). Musisz też pamiętać, że transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego i powodują natychmiastowe naliczanie przez bank odsetek.

Przemyśl więc spokojnie tę propozycję i przeanalizuj wydatki, jakie czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Może masz w planach większe zakupy, może będziesz rezerwował przelot czy noclegi na wakacje, za które będziesz mógł zapłacić kartą kredytową BNP Paribas.

Złóż wniosek o kartę kredytową i sięgnij po 400 zł do morele.net

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Aneta
Gość

Rok temu wyrobiłam kartę w BGŻ. Niestety wtedy jeszcze nie wiedziałam o promocjach. Mam pytanie czy w tej sytuacji mój mąż może skorzystać z opisywanej oferty? Dodam, że mamy wspólność majątkową.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Aneta

Wspólnota majątkowa nie ma znaczenia dla udziału w promocjach organizowanych przez banki czy ich partnerów. To termin prawny, regulujący kwestie majątkowe małżonków.
W przypadku akcji promocyjnych znaczenie ma fakt, czy ktoś jest współposiadaczem rachunku w danym banku, ewentualnie występuje w roli pełnomocnika/kuratora itp. do rachunku w tym banku. Kwestie te regulowane są zawsze w regulaminie akcji promocyjnej.
W tym konkretnym przypadku, nie ma znaczenia czy mąż jest w jakiś sposób upoważniony do korzystania z rachunku w BNP Paribas (np. jako współposiadacz albo pełnomocnik). Zgodnie z regulaminem, decydujące jest, by osoba przystępująca do promocji nie posiadała w BNP Paribas w ostatnich 18 miesiącach przed dniem podpisania umowy karty kredytowej takiego produktu.

Odpowiedz