50 zł za kartę przedpłaconą dla dziecka lub 50 zł na Konto Mobi dla nastolatka (13-17 lat) z Kontem Mobi od ING Banku Śląskiego

Publikacja:
50 zł za kartę przedpłaconą dla dziecka lub 50 zł na Konto Mobi dla nastolatka (13-17 lat) z Kontem Mobi od ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w formie przelewu na kartę przedpłaconą dziecka lub na Konto Mobi dla nastolatka.
Uczestnik Posiadacz konta osobistego w ING Banku Śląskim, który jednocześnie jest rodzicem lub opiekunem prawnym dziecka, które nie ukończyło 18 r.ż.
Po drodze Wystarczy, że rodzic lub opiekun założy dziecku kartę przedpłaconą a nastolatkowi Konto Mobi. Następnie trzeba przelać dla pociechy min. 50 zł.
Dzięki promocji ING Banku Śląskiego możesz sprawić prezent dla swojej pociechy, która nie ukończyła 18 r.ż. Wystarczy, że założysz jej kartę przedpłaconą (jeśli dziecko nie ma jeszcze 13 lat) lub Konto Mobi (dla nastolatka, który skończył 13 lat, ale nie świętował jeszcze 18. urodzin) i spełnisz bardzo proste warunki aktywności. W nagrodę bank przekaże dla Twojej pociechy 50 zł - dla dziecka na kartę przedpłaconą, a dla nastolatka na Konto Mobi.

Promocja "50 zł na kartę" z bonusem dla młodszych dzieci ma zachęcić rodziców-klientów ING Banku Śląskiego do tego, by założyli kartę przedpłaconą Mastercard dla swojej pociechy. Z kolei akcja "50 zł na start" to propozycja dla opiekunów nastolatków w wieku 13-17 lat. Obie akcje, trwające do 27 maja 2023 r., przygotował samodzielnie ING Bank Śląski.

Jak wiadomo, korzyści z wdrażania najmłodszych w świat finansów są nie do przecenienia. Dotyczą one zarówno małoletnich, jak i rodziców, o czym możesz się przekonać, czytając nasz tekst "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku". W tekście "Kochani rodzice, załóżcie mi konto" pisaliśmy z kolei o tym, jakich argumentów może użyć nastolatek, by przekonać rodziców do założenia mu rachunku bankowego.

Dodatkową zachętą jest wspomniana premia 50 zł. Pociecha, która nie skończyła 13 r.ż., otrzyma ją na założoną w promocji kartę przedpłaconą, Natomiast bonus dla nastolatka będzie wypłacony na jego Konto Mobi.

Aby zdobyć premię dla pociechy, sam musisz być klientem ING

Uczestnikami obu akcji mogą być wyłącznie pełnoletni klienci banku, a konkretnie posiadacze lub współposiadacze przynajmniej jednego z następujących rachunków: Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Klasycznego lub Konta z Lwem Active. Wymagany jest przy tym dostęp do serwisu bankowości elektronicznej Moje ING.

Jeśli nie jesteś klientem ING, nic straconego – wystarczy, że zanim sięgniesz po produkt dla swojej pociechy, założysz jedno z wymaganych kont dla siebie. Warto byś wiedział, że często są one objęte interesującymi promocjami oraz że ING Bank Śląski organizuje też akcje specjalne dla swoich klientów.

Radzimy nie zwlekać z niezbędnymi działaniami, by jakieś nieprzewidziane okoliczności nie uniemożliwiły wywiązania się z tego warunku.

Jeszcze jedno: aby bank wypłacił premię dla Twojej pociechy, nie może być ona posiadaczem karty przedpłaconej w dniu startu promocji (12 marca 2023 r.) lub Konta Mobi w dniu Twojego przystąpienia do tej akcji specjalnej.

Prosta droga do premii

Na początek dopełnij formalności, potem wykonaj niezbędne działania, a Twoje dziecko otrzyma nagrodę.

Start
 • Krok 1

  Jeśli nie współpracujesz jeszcze z ING, to jak najszybciej załóż dla siebie konto osobiste na stronie promocji (by zgarnąć 250 zł premii).

  Jeżeli jesteś już klientem tego banku, przejdź prosto do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Przed przystąpieniem do promocji dotyczących produktów dla dzieci i nastolatków upewnij się, że wyraziłeś w banku zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym profilowanych informacji handlowych). Możesz to sprawdzić w zakładce Moje dane w bankowości internetowej, na infolinii lub w oddziale.

 • Krok 3

  Do 27 maja 2023 r. w serwisie Moje ING:

  • zamów swojemu dziecku, które nie ukończyło 13 lat, kartę przedpłaconą LUB
  • otwórz Konto Mobi nastolatkowi.

  Równocześnie przystąp do promocji i zaakceptuj jej regulamin.

  Przy składaniu internetowego wniosku potrzebny Ci będzie skan lub zdjęcie aktu urodzenia dziecka. Umowę "podpiszesz" przy pomocy kodu autoryzacyjnego otrzymanego w wiadomości SMS.

 • Krok 4

  Do 27 czerwca 2023 r. wykonaj przelew ze swojego rachunku na kartę/Konto Mobi swojej pociechy w kwocie min. 50 zł.

 • Premia

  Premia 50 zł wpłynie na kartę dziecka lub Konto Mobi nastolatka do 12 czerwca 2023 r. (jeśli warunki zostaną spełnione do 27 maja) lub do 12 lipca 2023 r. (przy spełnieniu wszystkich wymagań regulaminu później. Ostateczny termin to 27 czerwca).

Mission complete!

Warto wiedzieć

Co ciekawe, bank nie wymaga utrzymania zgody marketingowej do końca trwania akcji. Ważne jest jedynie to, byś miał ją wyrażoną w momencie przystąpienia do promocji – potem możesz ją w każdej chwili wycofać. Zarówno Ty, jak i Twoja pociecha musicie jednak posiadać swoje produkty aż do wypłaty premii.

Już teraz warto zaznaczyć, że opłata za wydanie karty przedpłaconej (15 zł) w praktyce obniży zysk z całej akcji. Dobra informacja jest taka, że jeśli otworzysz konto / założysz kartę dla więcej niż jednego dziecka, to nagroda będzie przysługiwała każdemu z nich.

Premia otrzymana w ramach obu akcji jest zwolniona z opodatkowania

Oferta banku dla niepełnoletnich

Premia na początek współpracy cieszy, ale ważne są też warunki prowadzenia karty przedpłaconej i Konta Mobi w przyszłości.

Karta przedpłacona Mastercard dla dziecka

Karta przedpłacona proponowana jest najmłodszym klientom, czyli dzieciom w wieku poniżej 13 lat, które nie mają jeszcze choćby częściowej zdolności do czynności prawnych. Wydanie "plastiku" kosztuje jednorazowo 15 zł, później korzystanie z niego jest bezpłatne. Opłata jest pobierana z rachunku karty przedpłaconej w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego (od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca), w którym karta została zamówiona.

Rodzic ma możliwość ustalenia limitów płatności i wypłat.

Karta przedpłacona Mastercard dla dziecka

ING Bank Śląski
 • Typ karty
  Mastercard
 • Wydanie karty
  15 zł
 • Użytkowanie karty
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

Karta ma przypisany do niej rachunek, więc możesz podać jego numer członkom rodziny, gdyby chcieli zrobić dziecku prezent.

Konto Mobi dla nastolatków

Konto Mobi ma oczywiście wszystkie najważniejsze funkcjonalności i – jak większość tego typu rachunków – jest prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Prezenty zawsze cieszą

Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha narzeka na zbyt niskie kieszonkowe, czy nie, 50 zł to całkiem fajny prezent. Może być dobrą dodatkową motywacją do rozmów o finansach, wspólnego odkrywania możliwości, jakie daje współczesna bankowość.

Przemyśl tę propozycję, naszym zdaniem warto ją dogłębnie rozważyć. Decyzja jednak należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Magdalena
Gość

Dzień dobry, chciałam zapytać czy faktycznie wystarczy sam akt urodzenia dzieci? Bo w regulaminie, jest napisane o dowodach osobistych i paszportach + aktach urodzenia, gdzie posiadam jedynie akty urodzenia. Dzieci poniżej 13 lat.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Magdalena

Zgadza się, do otwarcia konta dla dziecka konieczne jest posiadanie przez dziecka dowodu tożsamości w postaci dowodu osobistego lub paszportu.

Odpowiedz