8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard dla klientów Pekao SA

Publikacja:
8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard dla klientów Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł).
Uczestnik Nowy lub obecny klient Pekao SA.
Po drodze Zarejestrowanie karty płatniczej w programie Bezcenne Chwile, transakcje bezgotówkowe.
W banku Pekao SA za podpięcie karty płatniczej (swojej lub dziecka) do programu Mastercard Bezcenne Chwile możesz otrzymać 8000 punktów powitalnych (100 zł), które później będziesz mógł wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja nabierze dodatkowych rumieńców, gdy uświadomisz sobie, że nie będąc dotąd klientem Pekao, za otwarcie konta z "debetówką" możesz zdobyć premię pieniężną i ulokować korzystnie oszczędności.

Promocja „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XV"

Organizatorem akcji jest organizacja płatnicza Mastercard, bank Pekao SA występuje w roli partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 29 czerwca 2024 r., ale najważniejsze zadanie - założenie Konta Przekorzystnego - należy zrealizować do 13 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 8000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 100 zł.

Wyróżnikiem akcji jest konieczność sięgnięcia po kartę z wizerunkiem dla graczy lub muzycznym, co pozwoli Ci wyróżnić się z grona klientów Pekao. Co ciekawe, może to być "plastik" dla Ciebie lub dla Twojego dziecka (lub kilku, maksymalnie 5) i na dodatek bank przygotował tego typu karty dla różnych grup wiekowych.

Czy możesz skorzystać?

Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom Banku Pekao, którzy w czasie jej trwania zarejestrują w Bezcennych Chwilach kartę płatniczą (swoją lub dziecka) z logo Mastercard wydaną przez ten bank i spełnią pozostałe warunki akcji.

Możliwe są 4 scenariusze:

 1. Nie współpracujesz z Pekao i nie uczestniczysz w programie Bezcenne Chwile z kartą wydaną przez ten bank: w tej wersji do 13 czerwca 2024 r, musisz zawrzeć z bankiem umowę o Konto Przekorzystne dla siebie i sięgnąć po kartę z wizerunkiem dla graczy/muzycznym, po czym do 29 czerwca 2024 r. zarejestrować ją w Bezcennych Chwilach.
 2. Nie jesteś klientem Pekao i nie rejestrowałeś karty tego banku w Bezcennych Chwilach: do 13 czerwca 2024 r. musisz podpisać umowę o konto i kartę dla siebie oraz o te produkty także dla niepełnoletniego dziecka. Uwaga: obie karty muszą być w wersji z wizerunkiem dla graczy/muzycznym. Następnie, najpóźniej 29 czerwca 2024 r., powinieneś zarejestrować swoją kartę w Bezcennych Chwilach.
 3. Jesteś już klientem Pekao, ale nie rejestrowałeś dotąd jego karty w Bezcennych Chwilach: w tym scenariuszu do 13 czerwca 2024 r. musisz podpisać z Pekao umowę o konto i kartę z wizerunkiem dla graczy/muzycznym dla swojej pociechy i zarejestrować do 29 czerwca 2024 r. otrzymany "plastik" lub ten, który sam posiadasz, w Bezcennych Chwilach.
 4. Jesteś już klientem banku Pekao i masz jego kartę zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach: do 13 czerwca 2024 r. musisz zawrzeć z Pekao umowę o konto i kartę z wizerunkiem dla graczy/muzycznym dla swojego niepełnoletniego dziecka.

Dodajmy, że niepełnoletni musi mieć skończone 6 lat.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Pekao, sugerujemy, byś zaczął od lektury tekstu, w którym tłumaczymy, jak zdobyć 200 zł premii za otwarcie konta osobistego i atrakcyjne oprocentowanie dla oszczędności.

Droga do 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach
 • Krok 1. Do 13 czerwca 2024 r. wypełnij warunki wstępne, m.in. otwórz Konto Przekorzystne

  Postępuj według opisanego wyżej scenariusza pasującego do Twojej osoby i do 13 czerwca 2024 r. otwórz Konto Przekorzystne dla siebie i/lub rachunek dla dziecka.

 • Krok 2. Zarejestruj kartę płatniczą Pekao w Bezcennych Chwilach

  Do 29 czerwca 2024 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę płatniczą wydaną przez Pekao.

  Rejestracji możesz dokonać po zalogowaniu się do bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay albo bezpośrednio na stronie Bezcennych Chwil.

  Jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w tym programie, Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

 • Krok 3. Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę

  W ciągu 30 dni od założenia konta dla dziecka (scenariusz nr 4) lub rejestracji w Bezcennych Chwilach karty płatniczej wydanej przez Pekao (scenariusze 1, 2 i 3) wykonaj kartą lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach) w sklepach stacjonarnych lub internetowych 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

  Transakcje wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie akcji nie zostaną zaliczone do limitu płatności wymaganego w ramach tej promocji. Chodzi m.in. o przekazy pieniężne, płatności wszelkiego rodzaju składek ubezpieczeniowych, podatków i danin publicznych a także te związane z grami hazardowymi (w tym zakup losów na loteriach). Niedozwolone są też transakcje Blikiem oraz doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub zasilenia kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

 • Krok 4. Aktywuj kod uprawniający do odbioru bonusowych punktów

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu, otrzymasz w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay kod, dzięki któremu odbierzesz należne Ci punkty na stronie Bezcennych Chwil.

  W celu aktywacji otrzymanego kodu do 30 września 2024 r.:

  • zaloguj się do swojego profilu na platformie programu Bezcenne Chwile;
  • wybierz z rozwijanego menu (w prawym górnym rogu) zakładkę Moje Konto;
  • przejdź do zakładki Kody Promocyjne i wpisz w niej otrzymany kod promocyjny, po czym zatwierdź operację, wybierając pole Zrealizuj;
  • wyloguj się z platformy Bezcennych Chwil.
 • Premia. Odbierz 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach

  Bonusowe punkty pojawią się na Twoim profilu w Bezcennych Chwilach najpóźniej po upływie 2 dni roboczych.

  Przekazane Ci punkty będą ważne przez pół roku od daty zasilenia nimi Twojego konta w programie.

  Tego typu premia nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

 • Dodatkowy bonus. Więcej punktów dla klientów Pekao

  W ramach trwającej równolegle innej promocji związanej z Bezcennymi Chwilami, szybciej i łatwiej zbierzesz liczbę punktów, jaką potrzebujesz, by wymienić je na atrakcyjną nagrodę z katalogu programu.

  Standardowo obowiązuje zasada, że za każde wydane gdziekolwiek 50 zł dostajesz 1 punkt, natomiast 5 zł zapłacone u partnerów programu oznacza otrzymanie od 2 do 8 punktów. Tym samym zdobycie okrągłego tysiąca punktów wymaga wykonania zakupów na kwotę od 625 zł (8 punktów za każde 5 zł) do nawet 2,5 tys. zł (2 punkty za każde 5 zł).

  Natomiast klienci banku Pekao zbierają punkty szybciej. Za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” – aż 4 punkty. Jeśli użyjesz Karty Kredytowej z Żubrem, zyskasz 5 dodatkowych punktów. Szczegóły opisaliśmy w osobnym tekście.

Mission complete!

Przykładowo, dla opcji 1 Twoje działania mogą wyglądać tak: jeżeli umowę o rachunek z kartą z wizerunkiem zawrzesz 5 kwietnia i dokonasz przystąpienia do Bezcennych Chwil z otrzymanym "plastikiem" lub innej karty Pekao 20 kwietnia, to na wykonanie 5 wymaganych transakcji będziesz miał czas do 20 maja, a kod do odbioru punktów otrzymasz do 30 czerwca 2024 r.

Produkty objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.
 • Karta
  0 zł / 19 zł / 39 zł

 • Bankomaty
  3% / 5% / 7%

 • Oprocentowanie
  17,75%
 • Okres bezodsetkowy
  59 dni
Unikalne cechy: w ramach karty można wybrać jeden spośród trzech pakietów dodatkowych usług, funkcjonalności i kosztów.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos