Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Karnety sportowe o łącznej wartości 300 zł za otwarcie i aktywność na koncie w BGŻ BNP Paribas

4 komentarze / opinie
Karnety sportowe o łącznej wartości 300 zł za otwarcie i aktywność na koncie w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 3 karnety elekroniczne do obiektów sportowych o łącznej wartości 300 zł.
Po drodze Należy założyć konto w BGŻ BNP Paribas (Konto Optymalne lub Maksymalne) wraz z kartą i przez kolejne 3 miesiące dokonywać miesięcznie min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz min. 1 przelew w Aplikacji mobilnej GOmobile.
Masz od 18 do 26 lat, a do tego lubisz aktywnie spędzać czas? Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas możesz zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System w całej Polsce! Ostrzegamy jednak, że liczba uczestników, którzy skorzystają z promocji, jest ograniczona.

Akcja „Aktywni z bankiem BGŻ BNP Paribas”, organizowana przez spółkę Ad Astra z siedzibą w Michałowicach, potrwa do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 4000 rejestracji w promocji.

Dla osób do 26. roku życia

Kto może powalczyć o nagrodę? Wymagania dotyczące uczestnictwa są dwa. Po pierwsze, należy być osobą pełnoletnią, która nie ukończyła jeszcze 26. roku życia. Po drugie, nie można posiadać w BGŻ BNP Paribas żadnego z rachunków nie tylko w momencie przystąpienia do promocji, ale także przez ostatnich 15 miesięcy.

3 karnety po 100 zł

Nagrodą za otwarcie Konta Optymalnego i Maksymalnego oraz za aktywne korzystanie z nowo otwartego rachunku są karnety uprawniające do bezpłatnego korzystania 2 razy w tygodniu z obiektów sportowych współpracujących z OK System. W sumie możesz zgarnąć aż 3 miesięczne karnety o wartości 100 zł każdy!

Zgłoś się do promocji, złóż wniosek, podpisz umowę…

Przed Tobą dokładny harmonogram promocji, z którego dowiesz się, co i w jakim terminie powinieneś zrobić, by zgarnąć nagrodę:

  1. Do 31 października 2018 r. (pamiętając jednak o limicie uczestników) zgłoś się do udziału w promocji. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie promocji.
  2. Po wpisaniu swoich danych „odhacz” wszystkie wymagane zgody oraz zaakceptuj regulamin. Zgody dotyczą przetwarzania danych osobowych oraz wymiany informacji między organizatorem a bankiem w celach związanych z promocją.
  3. Po przesłaniu formularza na ekranie komputera (a także w wiadomości wysłanej na podany przez Ciebie adres e-mail) pojawi się informacji o objęciu Cię promocją wraz z linkami do wniosków o konto Optymalne/Maksymalne wraz z kartą.
  4. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną i SMS-ową oraz na e-korespondencję.
  5. Podpisz umowę o Konto Optymalne lub Maksymalne wraz z kartą i nie zamykaj rachunku przynajmniej do momentu odebrania ostatniej premii.

Kilka informacji uzupełniających. Pamiętaj, że jeśli zdecydowałeś się na złożenie wniosku przez Internet, to musisz w tym celu skorzystać z linka udostępnionego po dokonaniu rejestracji. W przypadku internetowego wniosku podpisanie umowy nastąpi za pośrednictwem kuriera. Zwróć uwagę, by dane podane we wniosku były identyczne z tymi, które przekazałeś w formularzu rejestracyjnym.

…i aktywnie korzystaj z konta

Aby zgarnąć karnety, potrzebne będzie jeszcze aktywne i regularne korzystanie z rachunku. Swoją aktywność musisz rozpocząć w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu (tutaj uwaga!) rejestracji w promocji. To bardzo ważne. Jeśli więc wypełniłeś formularz rejestracyjny we wrześniu, to warunki aktywności musisz zacząć spełniać w październiku. Jeśli zgłosiłeś się do promocji w październiku, to o pierwszy karnet będziesz się musiał postarać w listopadzie.

No dobrze, ale jakiej aktywności konkretnie wymaga organizator? W każdym z trzech kolejnych miesięcy (w zależności od momentu zgłoszenia do promocji będzie to okres październik 2018-grudzień 2018 lub listopad 2018-styczeń 2019) powinieneś:

  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą w punktach handlowo-usługowych (nie zostaną uwzględnione transakcje przez Internet, płatności Blik oraz transakcje w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionych w załączniku do regulaminu);
  • wykonać przynajmniej jeden przelew w aplikacji mobilnej GOmobile (w pierwszym miesiącu konieczna będzie ponadto jej aktywacja).

Pracownik banku potwierdził również, że do „transakcji kartą” zaliczają się płatności Google Pay i Apple Pay (jest to istotne z punktu widzenia równoległej promocji, o której wspomnimy później).

Przyznanie karnetów

Trzeba przyznać, że zapisy regulaminu dotyczące przyznawania kolejnych karnetów są dość zawiłe. Z tego powodu warto przedstawić je w formie tabeli:

“Przystąpiłem do promocji we wrześniu 2018 r.”

“Przystąpiłem do promocji w październiku 2018 r.”

1. karnet

Miesiąc spełniania warunków aktywności: październik 2018 r.

Wiadomość e-mail o przyznaniu karnetu: do 18 listopada 2018 r.

Otrzymanie karnetu w postaci kodu SMS: do 18 listopada 2018 r.

Termin na założenie panelu użytkownika OK System: 28 listopada 2018 r.

Karnet ważny w grudniu 2018 r.

Miesiąc spełniania warunków aktywności: listopad 2018 r.

Wiadomość e-mail o przyznaniu karnetu: do 18 grudnia 2018 r.

Otrzymanie karnetu w postaci kodu SMS: do 18 grudnia 2018 r.

Termin na założenie panelu użytkownika OK System: 28 grudnia 2018 r.

Karnet ważny w styczniu 2019 r.

2. karnet

Miesiąc spełniania warunków aktywności: listopad 2018 r.

Wiadomość e-mail o przyznaniu karnetu: do 18 grudnia 2018 r.

Otrzymanie karnetu na panel użytkownika OK System: do 25 grudnia 2018 r.

Karnet ważny w styczniu 2019 r.

Miesiąc spełniania warunków aktywności: grudzień 2018 r.

Wiadomość e-mail o przyznaniu karnetu: do 18 stycznia 2019 r.

Otrzymanie karnetu na panel użytkownika OK System: do 25 stycznia 2018 r.

Karnet ważny w lutym 2019 r.

3. karnet

Miesiąc spełniania warunków aktywności: grudzień 2018 r.

Wiadomość e-mail o przyznaniu karnetu: do 18 stycznia 2019 r.

Otrzymanie karnetu na panel użytkownika OK System: do 25 stycznia 2019 r.

Karnet ważny w lutym 2019 r.

Miesiąc spełniania warunków aktywności: styczeń 2019 r.

Wiadomość e-mail o przyznaniu karnetu: do 18 lutego 2019 r.

Otrzymanie karnetu na panel użytkownika OK System: do 25 lutego 2019 r.

Karnet ważny w marcu 2019 r.

Jak już zapewne zauważyłeś, w celu otrzymania pierwszego karnetu konieczne jest założenie panelu użytkownika OK System. Jeśli nie założysz panelu we wskazanym terminie, Twój karnet zostanie uruchomiony z opóźnieniem (w najbliższy piątek następujący po dniu założenia panelu), przy czym data ważności karnetu pozostanie niezmieniona.

Wartość karnetów jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Z regulaminem promocji „Aktywni z bankiem BGŻ BNP Paribas” zapoznasz się tutaj.

Konto Optymalne i Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Pora na przedstawienie rachunków oferowanych w ramach promocji. Który z nich – Konto Optymalne czy Konto Maksymalne – jest dla Ciebie atrakcyjniejszy?

Konto Optymalne to rachunek, za którego otwarcie i prowadzenie nie zapłacisz ani złotówki. Ponadto bank nie pobiera również opłat za wydanie i korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe oraz wypłaty z własnych bankomatów oraz maszyn należących do sieci Planet Cash (pozostałe kosztują 5 zł). Także wypłaty z zagranicznych bankomatów będą dla nas całkowicie darmowe, o ile skorzystamy z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Konto Maksymalne również prowadzone jest bezpłatnie, a jego posiadacze nie zapłacą za przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie. Bank pobiera co prawda aż 12 zł za kartę, jeśli nie dokonamy przy jej pomocy transakcji na min. 300 zł, ale… opłata nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia, a to właśnie one są uprawnione do udziału w promocji ;)

Niezależnie od wyboru konkretnego konta otrzymujesz możliwość korzystania z elektronicznego portfela Masterpass, płatności Google Pay, Apple Pay i Blik oraz aplikacji mobilnej GOmobile.

50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro za płatności mobilne

Skoro wspomnieliśmy już o płatnościach zbliżeniowych telefonem (Google Pay i Apple Pay), to warto w tym miejscu przypomnieć o innej promocji. Jako posiadacz karty do rachunku w BGŻ BNP Paribas możesz zgarnąć dwa kody o wartości 50 zł każdy – jeden z nich wykorzystasz podczas zakupów w Biedronce, a drugi na Allegro. Warunek: nie możesz korzystać wcześniej z aplikacji do płatności mobilnych z przypisaną do niej kartą od BGŻ BNP Paribas.

Do otrzymania obu kodów wystarczy dokonanie 11 takich płatności. Biorąc pod uwagę, że są one równocześnie uznawane jako „transakcje kartą” w promocji z karnetami, połączenie obu akcji nie powinno być problemem.

Akcja trwa do 31 października 2018 r., a z jej szczegółami zapoznasz się w naszym artykule. Uwaga: w tym przypadku również obowiązuje limit rejestracji (3 tys.), więc warto się pośpieszyć.

Kolejna odsłona promocji z karnetami OK System

To już nie pierwszy raz, gdy nowi posiadacze rachunków w BGŻ BNP Paribas mogą przy okazji skorzystać z karnetów sportowych. Ostatnia tego typu akcja zakończyła się w lipcu 2018 r., a wartość premii była nieco wyższa. Organizator oferował bowiem wówczas karnety nie na 3, a na 6 miesięcy. Do tego nie obowiązywały wówczas żadne ograniczenia wiekowe (obecnie w promocji mogą wziąć udział jedynie osoby w wieku 18-26 lat).

Z drugiej strony, warunki aktualnej promocji są łatwiejsze do spełnienia. Nie są już wymagane wpływy na konto; wystarczy dokonanie min. 5 transakcji kartą oraz przelew z aplikacji GOmobile w każdym z kolejnych 3 miesięcy, by zgarnąć karnety o łącznej wartości 300 zł. Co więcej, możesz równocześnie skorzystać z oferty z kodami do Biedronki i Allegro, co zwiększy sumę Twoich zdobyczy o dodatkowe 100 zł.

Gotowy, by zadbać o dobrą formę z BGŻ BNP Paribas?

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
F
Filippo
Gość

Czy na pewno podczas wnioskowania o konto trzeba zaznaczyć wszystkie zgody? Jeśli tak, to czy można je potem odwołać?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Filippo

Na etapie rejestracji w promocji należy zaznaczyć wszystkie 4 pola. Jest to konieczne, by organizator był w stanie określić prawo uczestnika do odebrania premii.

Natomiast co do zgód wyrażanych na etapie składania wniosku, to możliwych do zaznaczenia jest 5 zgód, nie licząc dwóch oświadczeń. Pracownik banku potwierdził jednak, że nie trzeba zaznaczać ich wszystkich - wystarczy wyrażenie zgód nr 1 i 4 (podmieniliśmy grafikę w tekście). Zgody można bez konsekwencji wycofać natychmiast po odebraniu ostatniego karnetu.

Odpowiedz

D
Dagmara
Gość

Nie działa link do panelu Ok system.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Dagmara

Fakt. No cóż, ten link zawarto w regulaminie jako miejsce, gdzie należy założyć panel użytkownika... Pierwsi uczestnicy promocji będą taki panel zakładać w listopadzie - miejmy nadzieję, że do tego czasu podstrona zostanie uruchomiona.

Odpowiedz