940 zł od Alior Banku: 500 zł na start + 240 zł premii moneyback z Kontem Jakże Osobistym + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + 7% dla oszczędności

Aktualizacja:
940 zł od Alior Banku: 500 zł na start + 240 zł premii moneyback z Kontem Jakże Osobistym + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + 7% dla oszczędności
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 940 zł: 500 zł premii gotówkowej na start + do 240 zł moneyback/rok w trakcie korzystania z konta + 16 000 punktów Bezcenne Chwile (200 zł) + 7% dla oszczędności.
Uczestnik Osoba, która w okresie 3 lat przed złożeniem wniosku o konto w ramach promocji nie posiadała w Alior Banku konta osobistego.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, wpływy na konto.
Wraz z początkiem lutego ruszyła kolejna – już 11. – edycja promocji Konta Jakże Osobistego w Alior Banku o nazwie "Bankuj mobilnie". Nagrodą za podpisanie umowy o ten rachunek jest 50 zł. Ponadto można zdobyć 450 zł za aktywność, czyli w sumie 500 zł. Oprócz tego czeka na Ciebie jeszcze 240 zł moneybacku za transakcje mobilne, 200 zł w punktach Bezcenne Chwile oraz atrakcyjne oprocentowanie oszczędności.

Promocja „Bankuj mobilnie – edycja XI”

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta jest dostępna do 31 maja 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest:

 • 50 zł na start za założenie konta z kartą metodą "na selfie" lub w Alior Mobile,
 • 450 zł premii za aktywność,
 • 240 zł moneybacku za transakcje mobilne,
 • 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (200 zł) w promocji "Shopping z Aliorem",
 • oprocentowanie 7% na Koncie Mega Oszczędnościowym.

W ramach odrębnej promocji pod hasłem "Konto z Alior Pay – edycja II" Alior Bank oferuje nowym klientom także dodatkową korzyść – roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i obsługę kart do konta, o ile w trakcie trwania tej bezterminowej oferty podpiszą z z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego Alior Pay, łącznie odroczeniem płatności na kwotę min. 50 zł.

Dodajmy, że po założeniu Konta Jakże Osobistego dla młodych nastolatkowi i spełnieniu przez niego warunków aktywności, Twoja pociecha otrzyma multivoucher o wartości 200 zł (szczegóły poniżej).

Czy możesz skorzystać?

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które posiadały w tej instytucji konto osobiste w ciągu 3 lat przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach opisywanej akcji. Klienci dawnego T-Mobile Usługi Bankowe przejętego przez Alior Bank są traktowani jako jego klienci i obowiązuje ich trzyletnia karencja.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie konta oszczędnościowego, walutowego lub firmowego w Alior Banku, karty kibica, rachunku technicznego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Co musisz zrobić?

Droga do 940 zł premii w Alior Banku
 • Krok 1. Do 31 maja 2024 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste na stronie banku.

  Do 31 maja 2024 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową na stronie internetowej banku. Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych.

  Uwaga! Jeśli chcesz zdobyć pełną pulę, czyli 500 zł, koniecznie wybierz metodę weryfikacji tożsamości przez VideoSelfie. Wybór takiej metody warunkuje przyznanie bonusu w wysokości 50 zł.

 • Krok 2. Podpisz umowę o konto i kartę debetową

  W ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku podpisz umowę o wspomniane produkty.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj roczne zwolnienie z opłat za konto i kartę

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłat za konto i kartę, zawrzyj z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego Alior Pay, łącznie z odroczeniem transakcji na kwotę w wysokości min. 50 zł. Wniosek o limit kredytowy Alior Pay możesz złożyć w aplikacji mobilnej Alior Mobile.

  Zwolnienie obejmuje okres 12 miesięcy liczonych od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu, w którym podpisałeś umowę o przyznanie limitu.

 • Dodatkowy bonus. Zgarnij 16 000 punktów Bezcenne Chwile (200 zł)

  Zarejestruj kartę do konta w programie Bezcenne Chwile i spełnij warunki dotyczące promocji "Shopping z Aliorem", by zyskać nawet 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w 9 kolejnych miesiącach

  Aby zgarnąć 9 premii gotówkowych po 50 zł, w każdym z kolejnych 9 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o konto zrealizuj poniższe zadania:

  • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej;
  • wykonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę,
  • zasil konto łączną kwotą 1000 zł.

  Wymagane transakcje bezgotówkowe możesz zrealizować w placówkach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych.

  Koniecznie zwróć przy tym uwagę, czy dana placówka nie posługuje się „zakazanymi” w regulaminie akcji kodami MCC:

  • 4111, określającym m.in. usługi transportowe,
  • 4829, określającym internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określającym narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne,
  • 6012, określającym instytucje finansowe,
  • 6051, określającym przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6211, określającym brokerów ubezpieczeniowych,
  • 7995, określającym kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określającym profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

  W Alior Banku bez problemu sprawdzisz, czy wykonałeś transakcję we właściwym miejscu, gdyż bank podaje kod MCC miejsca płatności w szczegółach każdej z nich.

  Natomiast wpływ na konto może mieć charakter jednorazowej wpłaty/przelewu lub sumy składającej się z kilku wpłat/przelewów. Zasilenie musi zostać dokonane przelewem zewnętrznym lub z konta w Alior Banku, którego uczestnik nie jest właścicielem/współwłaścicielem lub pełnomocnikiem.

  Fakt, że w jednym miesiącu nie zrealizujesz warunków zapisanych w regulaminie, nie wykluczy Cię z możliwości ubiegania się o premię w kolejnych.

 • Premia. Odbierz nagrody za otwarcie konta i aktywność (500 zł)

  Premie będą wypłacane na Twoje Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki.

  Do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę.

  Premie, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, zwolnione są z opodatkowania.

 • Dodatkowy bonus. Płać mobilnie i odbierz moneyback (240 zł/rok)

  Płać mobilnie i odbierz moneyback w wysokości 1% wydatków. Bank będzie Ci zwracał maksymalnie 20 zł/miesiąc, czyli 240 zł/rok.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj promocyjne oprocentowanie oszczędności

  Jako nowy posiadacz rachunku osobistego zyskasz prawo do otrzymania oprocentowania 7% w skali roku (dla nowych środków do 100 tys. zł, przez 4 miesiące) na Koncie Mega Oszczędnościowym, o ile spełnisz dodatkowe warunki aktywności.

 • Dodatkowy bonus. Sięgnij po 200 zł dla swego nastoletniego dziecka

  Twoja rodzina może zdobyć kolejną nagrodę, jeśli założysz Konto Jakże Osobiste dla młodych i Twoje dziecko spełni warunki aktywności. Czeka 200 zł w postaci multivouchera.

Mission complete!

Konto, którego dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).
 • Oprocentowanie
  7% / 4,5%

 • Okres obowiązywania
  4 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste i spełnią warunek aktywności.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(25 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(12)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
marcelina
Gość

Konto założone 20-03-2024 spełnione warunki za m-c 03 i 04 /2024 od jakiego m-ca bank wypłaca promocyjne bonusy w kw 50zl?

Odpowiedz

W
Waldek
Gość
@marcelina

Wszystko masz w tekście. Premie wypłacają do końca miesiąca kolejnego miesiąca po tym, w którym spełniłaś wszystkie wymagania.

Odpowiedz

I
Iwo
Gość

Mam pytanie kiedy będzie widać promocyjne oprocentowanie w szczegółach rachunku oszczędnościowego ?

Po wpłacie pierwszych środków czy po spełnieniu warunków?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Iwo

O ile dobrze pamiętam, to informacja o objęciu promocją pojawi się jakoś następnego dnia po wpłacie nowych środków. Co do samej stawki oprocentowania, to już nie pamiętam, czy ją aktualizują na bieżąco.

Odpowiedz

I
Iwo
Gość
@bankowicz

Dzięki za odpowiedź

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość

Czy promocja zwolnienia z opłat a więc uruchomienie limitu Alior Pay dotyczy tylko uruchomienia ? Czy trzeba z tego limitu korzystać i spłacać ? Jeżeli tylko uruchomię limit min. 50 zł ale nie będę korzystał nie nalicza się dodatkowe opłaty ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mateusz

Regulamin promocji z Alior Pay mówi jedynie o obowiązku podpisania z bankiem umowy o tę usługę i nie odstępowaniu od niej, nie ma wymogu korzystania z odroczenia płatności.

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość

Opłata za konto znika kiedy co miesiąc wpłaci się min 1500 zł natomiast aby otrzymywać bonusy miesięczne 50 zł trzeba wpłacić 1000 zł co miesiąc czy te kwoty mają się sumować ? Czy wpłacone 1500 zł za uniknięcie opłat za konto z automatu spełni wymóg wpłaty 1000 zł w celu otrzymania bonusu 50 zł ?


czy wpłaty mogą być wykonywane z innego mojego konta w innym banku ?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Mateusz

wystarczy po prostu 1500 wplacic zeby oba warunki spelnic tj darmowe konto plus promocja, i wydaje mi sie ze musi to byc jednorazowy wplyw 1500 w sensie zeby tego nie rozdzielac (sam 1000 zl wplywu moze byc podzielony, ale z tego co widze te 1500 musi wplynac jednorazowo), ale konieczne z rachunkow niepowiazanych z aliorem np. z revoluta czy powiedzmy mbanku

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Krystian

Witam, czyli ten wpływ 1500 to nie musi być wynagrodzenie, może być przelew z innego banku (warunek darmowego konta)?

Odpowiedz

T
tom
Gość
@Piotr

tak, może być dowolny wpływ

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Serio karencja 3 lata? Chcą przebić mBank czy jak?

Odpowiedz