Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

120 zł za wpływ wynagrodzenia na EnveloKonto i transakcje kartą

120 zł za wpływ wynagrodzenia na EnveloKonto i transakcje kartą
Czas trwania
Cel (zysk) 120 zł w gotówce (20 zł x 6 miesięcy).
Po drodze Należy zlecić przelew wynagrodzenia na EnveloKonto w wyskości min. 1500 zł oraz wykonywać transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł.
Masz konto w EnveloBanku lub właśnie zastanawiasz się nad jego założeniem? Jeśli tak, ta akcja może przypaść Ci do gustu. Za wpływ wynagrodzenia i płatności kartą możesz zarobić 120 zł w gotówce (20 zł x 6 miesięcy). Oferta obowiązuje do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 500 nagród.

Co możesz zyskać?

Nagrodą przygotowaną przez organizatora akcji jest 6 nagród miesięcznych po 20 zł każda. Jak łatwo obliczyć, łączna premia maksymalnie wynosi 120 zł. Ostatecznym terminem, w którym możesz skorzystać z najnowszej promocji EnveloBanku, jest 31 października 2018 r.

Niestety, akcja może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował jedynie 500 promocyjnych bonusów. Informacja o wyczerpaniu puli rejestracji zostanie zamieszczona na tej stronie internetowej.

Kto może wziąć udział w akcji?

Na dobrą sprawę, z okazji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci. Organizator stawia tylko jeden warunek - uczestnikiem promocji nie może być osoba, która od 1 stycznia 2018 r. otrzymywała wynagrodzenie na EnveloKonto prowadzone w EnveloBanku.

Jeśli więc jesteś osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, przez ostatnie osiem miesięcy byłeś posiadaczem EnveloKonta, lecz na Twój rachunek nie wpływały środki z tytułu wynagrodzenia, bez przeszkód możesz zarejestrować się akcji.

Możesz też założyć konto i skorzystać z oferty „Bonus za wynagrodzenie” jako nowy klient. Wniosek o rachunek możesz złożyć na .

Złóż dyspozycję i odbieraj premię

Co musisz zrobić, by 120 zł zasiliło Twój budżet? Oto lista wymaganych czynności:

  1. Najpóźniej do 31 października 2018 r. zarejestruj się w promocji za pośrednictwem tej strony. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego koniecznie zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora promocji, czyli Bank Pocztowy. Niedopełnienie tej prostej formalności może Cię pozbawić premii!
  2. Następnie złóż pisemną dyspozycję przelewania wynagrodzenia na swój rachunek w EnveloBanku. Zwróć uwagę na kolejny ważny szczegół - wysokość jednorazowego wpływu musi wynosić minimum 1500 zł. Na spełnienie tego warunku masz czas od 1 listopada 2018 r. do 30 kwietnia 2019 r.
  3. W każdym z 6 kolejnych miesięcy (od 1 listopada 2018 r. do 30 kwietnia 2019 r.) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Tu również powinieneś pamiętać o małym haczyku - bank nie będzie uwzględniał transakcji polegających na pobraniu gotówki z bankomatu lub punktu kasowego przy użyciu karty.

Pamiętaj też, aby w czasie trwania promocji nie wnieść sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego banku oraz nie odwołać zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym na adres e-mail oraz smsem, a także zgody na wykorzystywanie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących.

W jaki sposób bank definiuje wynagrodzenie?

Kwestią wymagającą doprecyzowania jest przyjęta przez bank definicja „wynagrodzenia”. Zgodnie z regulaminem jest to:

jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia w ramach umowy o pracę, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski realizowany z rachunku firmowego.

Reasumując, tylko wpływy spełniające powyższe kryterium będą przez bank honorowane. Natomiast przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach i wpłatomatach lub przelewy od osób fizycznych z innych banków nie będą w tej promocji brane pod uwagę.

Przekazanie nagrody

Za wpływ wynagrodzenia i transakcje kartą bank nagrodzi Cię premią w wysokości 20 zł miesięcznie. Jako że oferta obowiązuje przez 6 kolejnych miesięcy, łącznie możesz zgarnąć 120 zł w gotówce. A teraz naprawdę dobra informacja - jeśli w którymś miesiącu nie spełnisz warunków aktywności, utracisz prawo do bonusu tylko za ten konkretny miesiąc, lecz wciąż będziesz miał szansę na zdobycie kolejnych nagród.

Cząstkowa premia wpłynie na Twoje konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wywiążesz się z warunków promocji. Informację o jej przekazaniu znajdziesz w historii rachunku.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

EnveloKonto: niskie opłaty i tanie płatności zagraniczne

Nie masz jeszcze Envelokonta, a chciałbyś wziąć udział w promocji? Być może krótka charakterystyka tego rachunku pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji.

Zacznijmy od informacji, że prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne, a prowizji za kartę debetową (5 zł) można uniknąć, o ile w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostanie wykonana przynajmniej 1 transakcja kartą. W przypadku osób poniżej 26 roku życia obsługa karty jest bezwarunkowo darmowa.

Bezpłatne są także przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (zwolnienie obowiązuje do końca 2018 r., potem opłata wyniesie 2 zł). Za wykonanie przelewu natychmiastowego przez Internet zapłacisz 5 zł, niemniej jeśli skorzystasz z aplikacji mobilnej, bank obniży prowizję do 2,50 zł.

Kolejną zaletą rachunku jest możliwość przeprowadzania transakcji zagranicznych kartą do EnveloKonta bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Waluty obce są przeliczane na polskie złote po kursie Visy, który jest dużo korzystniejszy od bankowego. Dzięki temu płacąc kartą podczas zagranicznych wojaży lub robiąc zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, możesz sporo oszczędzić na kosztach przewalutowania.

To jednak nie wszystko. Jako posiadacz EnveloKonta będziesz mógł skorzystać z kolejnej oferty specjalnej i uzyskać gwarantowane 50 zł w formie bonu zakupowego do Empiku. Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników akcji „Podróżuj z nami korzystnie” bank przygotował 5 voucherów LOT Travel o wartości 1000 zł każdy. Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj.

EnveloKonto możesz założyć za pośrednictwem .

Komentarz redakcji

W swojej najnowszej promocji EnveloBank zachęca posiadaczy ROR-ów do regularnego zasilania konta i aktywnego korzystania z karty. Wystarczy, że przez pół roku na Twój rachunek będzie wpływało wynagrodzenie w kwocie min. 1500 zł, a Ty w każdym z 6 miesięcy wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na min. 500 zł, a maksymalna premia (120 zł) wpadnie w Twoje ręce. Jeśli spełnienie tych warunków nie jest dla Ciebie problemem, warto abyś rozważył swój udział w akcji. Pamiętaj jednak o ograniczonej puli nagród i nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji.

Krystian

Autor tekstu o promocji