Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł do Xbox za zakup karty podarunkowej Xbox w bankowości elektronicznej PKO BP

Publikacja:
50 zł do Xbox za zakup karty podarunkowej Xbox w bankowości elektronicznej PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł (przy zakupie karty za 100 zł) lub 50 zł (za kartę o wartości 200 zł) do Xbox.
Uczestnik Klient banku PKO BP posiadający dostęp do bankowości elektronicznej.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest zakup w bankowości elektronicznej karty podarunkowej Xbox.
Bank PKO BP promuje bardzo różne produkty ze swojej oferty. Tym razem postanowił nagrodzić obecnych klientów posiadających dostęp do bankowości elektronicznej za to, że za jej pośrednictwem kupią kartę podarunkową Xbox. W zależności od wydanej kwoty możesz zdobyć 20 lub 50 zł, a nawet więcej, bo regulamin dopuszcza zgarnięcie kilku bonusów.

Po dłuższej przerwie bank PKO BP uaktywnił się w promowaniu różnych usług dodatkowych ze swojej oferty. Pisaliśmy już o nagrodzie za doładowanie telefonu w sieci Orange w bankowości elektronicznej, a teraz informujemy o możliwości zdobycia 20 lub 50 zł za zakup karty podarunkowej Xbox.

Promocja „Bonusowa karta przy zakupie Xbox w PKO BP” trwa do 15 maja 2023 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula nagród przygotowanych przez organizatora, czyli spółkę PKO BP Finat. Do rozdania jest 500 nagród po 20 zł za zakup karty podarunkowej o wartości 100 zł oraz 240 bonusów o wartości 50 zł za kupno karty Xbox za 200 zł.

Akcja dla klientów z dostępem do bankowości elektronicznej

Regulamin promocji nie zawiera żadnych istotnych ograniczeń uczestnictwa. Mówi jedynie, że mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Ważne, by uczestnik promocji miał dostęp do bankowości elektronicznej, czyli serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO. Z zasad akcji wynika, że musisz posiadać produkt, np. konto osobiste, z którego bank będzie mógł pobrać należność za kupowaną kartę.

Kup kartę, zgarnij nagrodę

Zdobycie 20 lub 50 zł do Xbox jest banalnie proste:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej otwórz konto osobiste w PKO BP, np. Konto za Zero.

  Jeśli jesteś już klientem banku, to pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Do 15 maja 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) kup w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO kartę podarunkową Xbox za 100 lub 200 zł.

  Przydatne wskazówki znajdziesz na specjalnej stronie.

 • Premia

  Bank przekaże elektroniczny bon o wartości 20 (jeśli kupiłeś kartę za 100 zł) lub 50 zł (gdy karta kosztowała 200 zł) do wykorzystania w Xbox na adres e-mail, dla którego była kupowana karta podarunkowa. Stanie się to do 15 czerwca 2023 r.

Mission complete!

Dwie ważne uwagi

Po pierwsze – możesz zdobyć więcej niż jedną nagrodę.

Po drugie – bony do Xbox będą ważne do 30 listopada 2023 r.

Nasze sugestie

Jak widzisz, Twoim jedynym zadaniem w tej akcji jest zakup karty podarunkowej Xbox w bankowości elektronicznej.

Pomyśl strategicznie i zgarnij kilka nagród... Karta podarunkowa do Xbox może być prezentem dla Ciebie, ale także wykorzystana jako upominek dla kogoś innego.

Pamiętaj, każdy zakup spełniający warunki promocji to bon o odpowiedniej wartości dla Ciebie.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos