24 000 punktów (300 zł) dla posiadaczy kart Mastercard Banku BPS

Publikacja:
24 000 punktów (300 zł) dla posiadaczy kart Mastercard Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, czyli równowartość 300 zł.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard banków z Grupy BPS.
Po drodze Transakcje kartą.
Grupa BPS od kilku miesięcy zachęca swoich klientów do aktywnego korzystania z posiadanych produktów. Jednym z elementów działań jest promocja, w której za płatności dokonane kartą Mastercard wydaną przez Bank BPS lub wybrane banki z Grupy BPS można otrzymać 24 000 punktów, czyli równowartość 300 zł, w programie Bezcenne Chwile. Ważne, by transakcje były zrealizowane we wskazanych w regulaminie punktach w piątki.

Promocja "Bonusowe piątki"

Akcję przygotował bank BPS, organizacja płatnicza Mastercard ma status jej partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród, których jest 8000 sztuk, po 8000 punktów każda.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest maksymalnie 24 000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 300 zł.

Czy możesz skorzystać?

Akcja „Bonusowe piątki” skierowana jest do osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą Mastercard (debetową lub kredytową) wydaną przez Bank BPS lub jeden z banków z Grupy BPS uczestniczący w promocji.

Co musisz zrobić?

Droga do 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach
 • Krok 1. Przystąp do programu Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Banku BPS

  Do 30 września 2024 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę płatniczą (debetową lub kredytową) od Banku BPS.

  Jeśli już uczestniczysz w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, to Twoja aktywność ograniczy się do zarejestrowania w programie "plastiku" od Banku BPS.

  Będąc już uczestnikiem Bezcennych Chwil z kartą tego banku, nie musisz wykonywać żadnych działań.

 • Krok 2. Korzystaj z karty Mastercard we wskazanych miejscach w piątki

  W co najmniej jednym z miesięcy okresu promocyjnego (a więc w lipcu, sierpniu lub we wrześniu 2024 r.) wykonaj w piątek przy użyciu karty wydanej przez Bank BPS i zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile zakup premiowany na kwotę minimum 200 zł.

  Pod pojęciem zakup premiowany w myśl regulaminu rozumiane są transakcje bezgotówkowe wykonane w złotych polskich wyłącznie w punktach posiadających następujące kody MCC:

  • 5541 – określający stacje serwisowe (z lub bez usług dodatkowych);
  • 5542 – określający samoobsługowe stacje benzynowe.

  Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz choć jedną transakcję spełniającą wymagania regulaminu, otrzymasz 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł.

  Brak spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania premii w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do otrzymania nagrody za kolejny okres.

  Wskazówka Bankonautów: w wakacyjne weekendy na wielu stacjach benzynowych obowiązują promocje cenowe. Zwróć uwagę, by po naliczeniu rabatu kwota zakupu nie spadła poniżej 200 zł!
 • Premia. Odbierz nagrodę.

  Bonusowe punkty otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od daty spełnienia warunków aktywności. Będą one ważne tylko przez 2 miesiące od dnia ich przyznania, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

  Nagroda zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(7 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos