Do 120 zł dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego za regularne wpływy na konto

Publikacja:
Do 120 zł dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego za regularne wpływy na konto
Czas trwania
Cel (zysk) 120 zł w gotówce.
Uczestnik Klient ING Banku Śląskiego zaproszony przez bank do udziału w akcji w Moim ING.
Po drodze Konieczne jest zapewnienie wpływów w 4 dowolnych miesiącach (do 30 września 2022 r.).
ING Bank Śląski po raz kolejny zaprasza wybranych przez siebie klientów do zapewnienia regularnych wpływów na konto osobiste. Jeśli stanie się to w 4 dowolnych miesiącach w okresie trwania promocji, otrzymasz 120 zł (ewentualnie 100 zł) premii gotówkowej.

Banki doskonale wiedzą, że im więcej produktów u nich posiadasz, tym trudniej Ci zrezygnować ze współpracy. Dlatego zachęcają swoich klientów do korzystania z kolejnych usług, np. sięgania po kartę kredytową, zaciągania pożyczek czy zapewniania systematycznych wpływów na ROR (w domyśle: przekazywania wynagrodzenia).

Zaproszenie od ING

Podobną drogą idzie ING Bank Śląski, który w bankowości elektronicznej po raz kolejny wysłał do wybranych osób informację, że do zdobycia jest 120 zł. Wystarczy, by w 4 kolejnych miesiącach na rachunek wpłynęło min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia. Na tych, którzy zapewnią w podanym wyżej okresie wymagane wpływy z innych źródeł, czeka 100 zł premii.

Akcja „Do 120 zł dla aktywnych” trwa do 31 maja 2022 r.

Warto się zapoznać z jej zasadami, nawet jeśli nie możesz w niej wziąć udziału, gdyż nie posiadasz konta w ING. Promocja jest organizowana cyklicznie, więc nawiązanie teraz współpracy z bankiem i zgarnięcie premii powitalnej w równoległej akcji stworzy Ci szansę na otrzymanie zaproszenia w jednej z kolejnych edycji.

Zacznijmy od szczegółów akcji dla zaproszonych klientów, a później przedstawimy informacje dotyczące promocji z premią „na start”.

Jak zdobyć 120 zł?

Jak wspomnieliśmy, kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w promocji. Sprawdź w Moim ING, czy jesteś w gronie wybrańców. Jeśli tak, zrealizuj następujące działania:

Start
 • Krok 1

  Do 31 maja 2021 r. przystąp do promocji, korzystając z linka dostępnego w zaproszeniu otrzymanym od banku w bankowości internetowej Moje ING. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

 • Krok 2

  Jeśli chcesz zdobyć maksymalną premię - 120 zł - do 31 maja 2022 r. złóż w Moim ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w ING Banku Śląskim.

 • Krok 3

  Do 30 września 2022 r. w dowolnych 4 miesiącach zapewnij odpowiedni wpływ:

  • chcesz otrzymać 120 zł - w każdym z miesięcy Twój rachunek musi zasilić jednorazowo min. 1000 zł i powinno być to Twoje wynagrodzenie;
  • zadowoli Cię kwota 100 zł - w poszczególnych miesiącach musi zostać odnotowany łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Niezależnie od tego, którą z opcji wybierzesz, swoją nagrodę otrzymasz na konto do 14 października 2022 r.

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć

Przy ocenie spełnienia warunków promocji nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Regulamin nie zabrania, by były to przelewy z rachunku współmałżonka, kogoś z rodziny czy od znajomego…

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć posiadanego w ING rachunku, na który zapewniałeś wpływy w ramach tej akcji.

Otrzymanego bonusu nie musisz wykazywać w rocznym rozliczeniu podatkowym PIT.

Premia „na start”

Wróćmy do obiecanej informacji o nagrodzie za założenie rachunku. Wysokość premii zależy po części od Ciebie, konkretnie od Twojej aktywności w korzystaniu z rachunku. Maksymalny bonus może wynieść 200 zł.

Nadszedł czas decyzji

Wiesz już, co trzeba zrobić, by otrzymać 100 lub 120 zł premii. Zajrzyj więc do Moje ING, sprawdź, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji.

Jeśli tak, podejmij decyzję, czy skorzystasz z zaproszenia.

Jeśli nie, możesz spróbować zapytać, czemu zostałeś pominięty, może bank zmieni swoją pierwotną decyzję i da Ci szansę na premię.

Zdobycie 100 zł jest bardzo proste. Wystarczy zapewnienie wpływów w łącznej wysokości 1000 zł w 4 dowolnych miesiącach. Jedyna trudność to znalezienie zaufanej osoby (np. współmałżonka, rodziców), która będzie przelewała pieniądze na Twoje konto, bo wpływ nie może pochodzić z Twojego rachunku.

W przypadku maksymalnej premii - 120 zł - sprawa jest nieco trudniejsza, gdyż bank oczekuje, by na rachunek wpłynęło za każdym razem min. 1000 zł i muszą to być pieniądze z tytułu wynagrodzenia. Pamiętaj, aby dyspozycję przelewu wynagrodzenia złożyć w bankowości elektronicznej.

Teraz Twój ruch – skorzystasz z propozycji ING Banku Śląskiego?

PS. Dziękujemy naszej Czytelniczce - Katarzynie - za sygnał o tej promocji. Zachęcamy innych do dzielenia się informacjami o akcjach specjalnych organizowanych przez banki. Bywa, że są one tak ukryte na stronach internetowych banków, że ciężko na nie trafić, choć zaglądamy w najróżniejsze zakamarki witryn instytucji finansowych.  

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Ta promocja wróciła wczoraj w ING...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Katarzyna

Dzięki za informacje!

Odpowiedz