Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 610 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

100 zł kieszonkowego za Konto Samodzielniaka w BNP Paribas

Publikacja:
100 zł kieszonkowego za Konto Samodzielniaka w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Osoba dorosła posiadająca dziecko w wieku 7-13 lat lub nastolatek w wieku 13-18 lat.
Po drodze Transakcje kartą.
BNP Paribas zachęca do korzystania ze swojej oferty nie tylko dorosłych, ale i dzieci oraz nastolatków. Po spełnieniu bardzo prostych warunków aktywności Twoja pociecha może przez 4 miesiące otrzymywać po 25 zł premii, czyli kieszonkowe od banku wyniesie w sumie 100 zł.

Promocja "Do szkoły z kieszonkowym"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 października 2023 r. lub do momentu otwarcia 5000 rachunków objętych akcją.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 100 zł, które będą wypłacone na rachunek niepełnoletniego w formie 4 przelewów po 25 zł.

Możliwa jest sytuacja, że w trakcie trwania promocji Twoje dziecko skończy 18 lat. Wówczas jego rachunek zostanie przekształcony w "dorosłe" konto i bank zaprzestanie wypłacania kieszonkowego, gdyż, zgodnie z regulaminem, bonus może być przekazywany tylko na rachunki osób niepełnoletnich. Tym samym maksymalna premia będzie niższa niż 100 zł.

Czy możesz skorzystać?

W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma produktami:

 • Kontem Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości, których posiadacz musi mieć skończone 13 lat, ale nie ukończył jeszcze 18 r.ż.;
 • Kontem Karty Samodzielniaka, które można założyć dziecku, które skończyło 7 lat, ale nie świętowało jeszcze 13 urodzin.

Małoletni może wziąć udział w promocji, o ile nie posiada w banku konta dla jego kategorii wiekowej, a jego rodzin/opiekun prawny jest posiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. W promocji nie mogą brać udziału dzieci i nastolatkowie, którzy otrzymali premię w jednej z poprzednich akcji promocyjnych dotyczących produktów objętych opisywaną promocją.

Podpowiedź Bankonautów: jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku, to zakładając teraz ROR, możesz zgarnąć premię powitalną. Sprawdź, jakie akcje specjalne dla dorosłych przygotował BNP.

Co musisz zrobić?

Droga do 100 zł z Kontem Samodzielniaka w BNP Paribas
 • Krok 1. Przystąp do wybranej promocji dla dorosłych

  Jak najszybciej przystąp do wybranej promocji dla dorosłych i załóż Konto Otwarte na Ciebie.

  Jeśli posiadasz już konto osobiste w BNP Paribas, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Załóż Konto Samodzielniaka dla dziecka, pomóż w tym nastolatkowi

  Do 31 października 2023 r. załóż w BNP Paribas Konto Karty Samodzielniaka dla dziecka w wieku 7-13 lat lub wyraź zgodę na otworzenie Konta Samodzielniaka przez pociechę, która ukończyła 13 r.ż., ale nie świętowała jeszcze 18. urodzin. Pamiętaj, by uruchomić niepełnoletniemu dostęp do bankowości elektronicznej.

  Jako rodzic dziecka w wieku 7-13 lat możesz samodzielnie dopełnić wszelkich formalności w oddziale i otworzyć dziecku Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka (nie można nimi płacić w Internecie). W tym przypadku właścicielem konta formalnie jest rodzic.

  Będąc rodzicem nastolatka, musisz udać się z nim do placówki BNP Paribas, by wyrazić zgodę na udział pociechy w promocji, ale to syn/córka będzie właścicielem Konta Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości i to on/ona będzie podpisywał/a dokumenty.

  Wykaz placówek banku, w których możesz dopełnić formalności, znajdziesz tutaj.

  Jeśli zastanawiasz się, czy warto czytać opis tej akcji, bo nie jesteś przekonany do otwierania rachunku bankowego dla swojej pociechy, to zachęcamy Cię do lektury tekstów „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku” oraz „Jak założyć konto nastolatkowi?”.

 • Krok 3. Zasil rachunek niepełnoletniego dowolną kwotą

  Twoim obowiązkiem jako rodzica/opiekuna prawnego małoletniego, co wynika z regulaminu akcji, jest zasilenie nowo otwartego rachunku dziecka dowolną kwotą, ale tak, by pociecha mogła wykonać w każdym miesiącu wymagane transakcje bezgotówkowe kartą debetową.

 • Krok 4. Motywuj pociechę do aktywnego korzystania z karty

  Dyskretnie monitoruj, czy Twoja pociecha wykona w każdym z 4 kolejnych miesięcy po otwarciu konta przynajmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

  Za każdy miesiąc, w którym powyższe zadanie zostanie zrealizowane, bank przekaże na konto małoletniego 25 zł kieszonkowego. Maksymalna nagroda wynosi więc 100 zł.

  Kartą Samodzielniaka można płacić tylko w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.

  Z regulaminu wynika, że niespełnienie warunku w jednym miesiącu nie pozbawia możliwości ubiegania się o premię w kolejnym. W tej sytuacji Twoja pociecha po prostu otrzyma łącznie mniejsze kieszonkowe.

 • Premia. Sprawdź, czy Twoja pociecha otrzymała premię

  Premia wpłynie na Konto Karty Samodzielniaka lub Konto Samodzielniaka do 10. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym zostały wykonane transakcje. Gdyby był to dzień wolny od pracy, to bonus będzie wypłacony w najbliższym dniu roboczym.

  Zdobyta nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, nie trzeba jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Przykładowo, jeśli Konto Samodzielniaka (lub Karty Samodzielniaka) zostanie otwarte we wrześniu, to transakcje kartą (po 5 w każdym miesiącu) należy wykonać od października 2023 r. do stycznia 2024 r. Ostatnia transza nagrody (25 zł) zostanie wypłacona w lutym 2024 r.

Konto Samodzielniaka w Banku BNP Paribas

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Zwracamy uwagę na opłatę za Mikrokartę Samodzielniaka oraz prowizję za wypłatę z bankomatu Blikiem .

Konto Karty Samodzielniaka to rachunek dla dzieci w wieku 7-13 lat - jest to subkonto rachunku rodzica, dzięki czemu można wydać do niego kartę debetową.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Do szkoły z kieszonkowym"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos