Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Jesień w Orange Finanse: do 240 zł zwrotu, 3,5% na koncie i gwarancja niezmiennych opłat

Jesień w Orange Finanse: do 240 zł zwrotu, 3,5% na koncie i gwarancja niezmiennych opłat
Czas trwania Zakończona (09.11.2016)
Cel (zysk) Łącznie można zyskać do 240 zł (10 zł miesięcznie przez okres 2 lat) + wyższe oprocentowanie na koncie.
Po drodze Należy założyć Konto Osobiste Orange Finanse, posiadać abonament w sieci Orange i płacić kartą na min. 300 zł miesięcznie.
Orange Finanse wystartował z kolejną, jesienną edycją akcji „Dobry Start”. Klienci sieci Orange – bo to do nich skierowana jest promocja – mogą też skorzystać z drugiej propozycji, „Super Banku dla Klientów Orange”. Do zyskania jest 240 zł zwrotu za faktury od Orange, wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym oraz gwarancja niezmienności opłat przez dwa lata.

Obie akcje potrwają do drugiego tygodnia listopada. Ich warunki są niemal identyczne, a promocje łączą się ze sobą, dlatego równocześnie możemy wziąć udział i w jednej, i w drugiej.

Promocja I: „Dobry Start, jesień 2016”

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci banku. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które:

 • nie posiadały dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse przed dniem 17 czerwca 2016 r.;
 • w okresie od 19 sierpnia 2016 r. do 9 listopada 2016 r. włącznie złożą wniosek o otwarcie Konta Osobistego w Orange Finanse, wyrażą na nim zgodę na przystąpienie do promocji i na jego podstawie podpiszą umowę o prowadzenie rachunku. Wyrażenie zgody wiąże się z nadaniem upoważnień w celach marketingowych:
  • bankowi do przekazania Orange danych objętych tajemnicą bankową (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, informacje o posiadanych usługach);
  • Orange do przekazania bankowi danych osobowych (PESEL, kod pocztowy, informacje o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów).

Promocja jest przeznaczona dla Mobilnych Klientów Orange. Pod tym określeniem bank rozumie:

Mobilny Klient Orange – jest właścicielem Konta Abonenckiego na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Definicja wyłącza klientów korzystających z oferty pod marką nju.mobile.

Promocyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego, niezmienne opłaty przez dwa lata i preferencyjny kredyt odnawialny

W promocji „Dobry Start, jesień 2016” można zyskać:

 • Promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego: 3,5% w skali roku dla środków do 10 000 zł przez 6 miesięcy.
 • Gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji, w tym:
  • brak opłaty za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego;
  • bezpłatną kartę debetową wydaną do Konta Osobistego;
  • darmowe wypłaty z bankomatów w kraju przy użyciu tej karty;
  • bezpłatne przelewy internetowe realizowane w złotówkach;
  • po okresie objętym gwarancją opłaty będą pobierane zgodnie z obowiązującą taryfą prowizji i opłat.
 • Promocyjne warunki dla kredytu odnawialnego Limitu na Start:
  • prowizja za udzielenie Kredytu Odnawialnego (kwoty od 1000 do 4000 zł) w wysokości 1,8% od kwoty uruchomionego Kredytu Odnawialnego, min. 55 zł;
  • stałe oprocentowanie nominalne 0% przez pierwsze trzy miesiące;
  • czas na złożenie wniosku o udzielenie Limitu na Start i podpisanie umowy Kredytu Odnawialnego to 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia Konta Osobistego.
 • Bonus na pierwszą transakcję:
  • bonus w wysokości 1 zł zostanie przelany na rachunek niezwłocznie po otwarciu Konta Osobistego;
  • bonus jest zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Jak wziąć udział w promocji „Dobry Start, jesień 2016”?

Aby wziąć udział w promocji, należy:

 1. W okresie od 19 sierpnia 2016 r. do 9 listopada 2016 r. włącznie złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego. We wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank i Orange w celach marketingowych.
 2. Otworzyć Konto Osobiste na podstawie złożonego wcześniej wniosku.
 3. Wykonać w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 300 zł.

Niespełnienie dowolnego z warunków (status Mobilnego Klienta Orange, wykonanie płatności kartą na minimum 300 zł) skutkuje utratą promocyjnego oprocentowania w danym miesiącu. Nie wyklucza to jednak przywrócenia oprocentowania w kolejnym miesiącu, jeśli ponownie spełnimy warunki – aż do 6 miesięcy od rozpoczęcia korzystania z promocji.

Regulamin oferty znajdziesz tutaj.

Promocja II: „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2016”

W ofercie promocyjnej mogą wziąć udział nowi klienci banku, czyli osoby, które:

 • od dnia 2 października 2014 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse;
 • w okresie od 19 sierpnia 2016 r. do 9 listopada 2016 r. złożą wniosek o otwarcie Konta Osobistego, wyrażą na nim zgodę na przystąpienie do promocji i na jego podstawie podpiszą umowę o prowadzenie rachunku. Wyrażenie zgody wiąże się z nadaniem upoważnień w celach marketingowych:
  • bankowi do przekazania Orange danych objętych tajemnicą bankową (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, informacje o posiadanych usługach);
  • Orange do przekazania bankowi danych osobowych (PESEL, kod pocztowy, informacje o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów).

Do 240 zł zwrotu za faktury

W promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2016” można zyskać prawo do zwrotu:

 • 5 zł miesięcznie za opłacenie faktury w Orange dla Mobilnych Klientów Orange, czyli osób, które korzystają przynajmniej z jednej abonamentowej usługi mobilnej (np. mobilny internet) LUB:
 • 10 zł miesięcznie za opłacenie faktury w Orange w przypadku bycia Klientem z Pakietem Usług Orange, korzystającym z co najmniej jednej abonamentowej usługi stacjonarnej oraz mobilnej.

Zwroty mogą zostać naliczone maksymalnie w 24 pełnych miesiącach kalendarzowych. Uzyskać w ten sposób można więc do 240 zł. Zwroty zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Jak wziąć udział w promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2016”?

Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić niemal identyczne warunki, jak dla promocji opisanej powyżej, czyli:

 1. W okresie od 19 sierpnia 2016 r. do 9 listopada 2016 r. włącznie złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego oraz wyrazić na nim zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank i Orange w celach marketingowych.
 2. Otworzyć Konto Osobiste na podstawie złożonego wcześniej wniosku.
 3. Wykonać w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 300 zł.

Regulamin oferty znajdziesz tutaj.

Konto Osobiste w Orange Finanse i jego parametry

Poniżej prezentujemy podstawowe parametry Konta Osobistego, którego założenie uprawnia do udziału w obu promocjach:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł za przelewy internetowe, zlecenia stałe, polecenia zapłaty;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce w promocji „Dobry Start, jesień 2016”; standardowa opłata wynosi 5 zł miesięcznie (można jej uniknąć, dokonując w danym miesiącu minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą – płatności w sklepie, zamówienia pocztowego lub telefonicznego, płatności internetowej, transakcji w usłudze Płacę z Orange z karty kredytowej – lub nie wykonując żadnej wypłaty z bankomatu).

Więcej o Koncie Osobistym znajdziesz w tej analizie.

Z pełną Taryfą Opłat i Prowizji Orange Finanse można zapoznać się tutaj.

Zdaniem redakcji

Spełnienie warunków obu promocji nie powinno nastręczać problemów. Należy tylko założyć Konto Osobiste wraz z kartą debetową, a w ciągu kolejnych miesięcy wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł.

Z oferty Orange Finanse szczególnie zadowoleni powinni być klienci posiadający nadwyżki gotówki oraz regularnie korzystający z płatności bezgotówkowych kartą. Otrzymają oni dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy. 3,5% w skali roku to propozycja mogąca konkurować nawet z najlepszymi lokatami terminowymi na rynku. Oprócz tego dostaje się praktycznie darmowy rachunek bieżący (niewielkiej opłaty za korzystanie z bankomatów można uniknąć, wykonując 5 transakcji bezgotówkowych – łatwo można więc zawrzeć je w wymaganej promocją kwocie 300 zł) z gwarancją niezmienności opłat przez najbliższe dwa lata.

Wadą promocji z pewnością jest ograniczenie jej zasięgu. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie klienci sieci Orange. Warto też pamiętać, że w obecnej postaci Konto Osobiste i tak jest w dużej mierze bezpłatne. Promocja sprowadza się więc głównie do zapewnienia gwarancji braku opłat przez 24 miesiące.

Krystian

Autor tekstu o promocji