Do 1000 zł dla nowego klienta oraz premia bez limitu dla obecnego w programie poleceń Nest Banku

Publikacja:
Do 1000 zł dla nowego klienta oraz premia bez limitu dla obecnego w programie poleceń Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Nowy klient: 100 zł (konto osobiste), 200 zł (konto firmowe) lub 1000 zł (kredyt dla firm). Obecny klient: 100 zł (konto osobiste), 400 zł (konto firmowe) lub 1000 zł (kredyt dla firm) + opcjonalne premie w ramach sieci poleceń.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała w Nest Banku konta osobistego / firmowego od 1 stycznia 2023 r. Od obecnego klienta wymagane jest posiadanie konta osobistego lub rachunku dla JDG.
Po drodze Nowy klient - wpływ; transakcje kartą/Blikiem lub przelewy. Obecny klient - przekazanie kodu.
Nest Bank radykalnie odświeża swój program poleceń - w nowej odsłonie znosi limit łącznej premii za skuteczne rekomendacje swoich produktów, skraca okres karencji dla byłych klientów i wprowadza innowacyjne rozwiązanie - tzw. sieć poleceń - dzięki której polecający ma szansę na uzyskanie dodatkowych bonusów. Tej propozycji po prostu nie wypada zignorować.

Promocja „Program Poleceń Nest Profit”

Organizatorem programu poleceń jest Nest Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obecna edycja programu trwa do 31 października 2024 r.

Co możesz zyskać?

W przypadku nowych klientów wysokość premii nie uległa zmianie i nadal wynosi:

Premie dla nowego klienta w programie poleceń Nest Banku

Produkt

Premia dla nowego klienta (otwarcie konta)

Nest Konto

100 zł

BIZnest Konto

200 zł

Kredyt lub limit w rachunku firmowym

1000 zł

Tak jak w poprzedniej odsłonie programu polecający otrzymuje standardowy bonus za skuteczną rekomendację produktu, jeśli jednak zaproszona przez uczestnika osoba również skutecznie poleci rachunek, bank wypłaci mu dodatkową nagrodę. Ponadto obecnie nie ma limitu kwoty, którą łącznie można otrzymać - wcześniej maksymalna łączna premia dla polecającego wynosiła 2000 zł.

Przykład: Ola otworzyła Nest Konto z polecenia Jacka, a następnie spełniła warunki programu. Każde z nich otrzymało przewidzianą w takiej sytuacji premię w wysokości 100 zł. Następnie Ola skutecznie zarekomendowała rachunek pani Beacie. Bank wypłacił obu uczestniczkom 100 zł, jednak dodatkowo nagrodził Jacka - na jego konto trafiło 50 zł. Zyskał on bowiem status Polecającego-Inicjatora w stosunku do kolejnej zaproszonej osoby (czyli pani Beaty).
Premie dla obecnego klienta w programie poleceń Nest Banku

Produkt

Standardowa premia dla obecnego klienta

Dodatkowa opcjonalna premia w ramach sieci poleceń

Nest Konto

100 zł

50 zł

BIZnest Konto

400 zł

200 zł

Kredyt lub limit w rachunku firmowym

1000 zł

500 zł

Ponadto, jeśli polecający przystąpi do programu jako osoba prowadząca JDG, a zaproszony zawrze umowę kredytu firmowego na min. 200 tys. zł, polecający otrzyma dodatkową premię w kwocie 2000 zł.

Warto dodać, że zgodnie z regulaminem:

Liczba kolejnych poziomów poleceń w ramach Promocji jest nieograniczona, jednak Premia jest wypłacana wyłączenie do dwóch poziomów w dół w ramach Struktury Poleceń.

Czy możesz skorzystać?

Nowym klientem (poleconym) może zostać osoba, która nie posiadała w Nest Banku konta osobistego / konta firmowego / kredytu firmowego od 1 stycznia 2023 r. (włącznie). Wymagana jest pełnoletność oraz pełna zdolność do czynności prawnych. Należy też pamiętać, że produkty firmowe bank kieruje do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz do spółek, fundacji i stowarzyszeń.

Obecny klient (polecający) to aktualny posiadacz konta osobistego lub rachunku firmowego dla JDG. Tu również wymagana jest pełnoletność, a dodatkowo – podanie w banku numeru telefonu komórkowego do kontaktu.

Co musisz zrobić?

Nowy klient: Droga po 1000 zł premii w Nest Banku
 • Krok 1. Do 31 października  2024 r. złóż wniosek o wybrany produkt na stronie programu poleceń.

  Do 31 października 2024 r. złóż wniosek o wybrany produkt przez stronę programu poleceń.

  Przy składaniu wniosku podaj kod otrzymany od obecnego klienta. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby przekazać Ci swój kod, zgłoś się do nas.

  Koniecznie pamiętaj o zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych!

  Program poleceń Nest Bank, zgody marketingowe
 • Krok 2. Podpisz umowę o wybrany produkt

  W terminie 14 dni (konto osobiste lub firmowe) lub 60 dni (kredyt firmowy) od momentu złożenia wniosku podpisz umowę o wybrany produkt.

  W przypadku kont do wyboru masz zawarcie umowy przez rozmowę wideo, przelew weryfikacyjny lub wizytę w oddziale.

 • Krok 3. Zapewnij wymagane wpływy i wykonaj konieczne transakcje

  Jeśli otworzyłeś konto osobiste lub firmowe, w jednym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku spełnij dodatkowe warunki aktywności:

  • Nest Konto: wpływy na rachunek w wysokości min. 2000 zł oraz wykonanie 5 transakcji;
  • BIZnest Konto: wpływy na rachunek w wysokości min. 5000 zł oraz wykonanie 5 transakcji.

  Jako wpływy zostaną uznane wszelkie uznania na rachunku, choć do sumy nie będą wliczone raty przyznanego kredytu firmowego oraz środki pochodzące z innych Twoich rachunków i lokat w Nest Banku. Najprościej będzie więc zlecić przelew lub przelewy z konta w innym banku.

  Warunek transakcji spełniają płatności kartą lub Blikiem, a także przelewy, o ile nie są to transakcje między rachunkami tego samego posiadacza w Nest Banku.

 • Premia. Odbierz premię (max 1000 zł)

  Premia wpłynie na Twoje nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki aktywności.

  Za założenie Nest Konta otrzymasz 100 zł, za BIZnest Konto - 200 zł, natomiast za skorzystanie z kredytu firmowego - 1000 zł.

  Premie związane z kontem osobistym są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Z kolei w przypadku bonusów związanych z produktami dla przedsiębiorców konieczne jest samodzielne rozliczenie takich przychodów z fiskusem.

Mission complete!

Terminy warto wyjaśnić na przykładzie. A zatem, jeśli otworzyłeś konto w maju, to warunki aktywności musisz spełnić w którymś z miesięcy: maj, czerwiec, lipiec 2024 r. Im szybciej wywiążesz się z zadań, tym wcześniej otrzymasz od banku należny Ci bonus.

Zadania dla obecnego klienta (polecającego) wyglądają następująco:

Obecny klient: Droga do premii bez limitu w Nest Banku
 • Krok 1. Do 31 października  2024 r. złóż wniosek o przystąpienie do programu

  Do 31 października 2024 r. złóż za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej wniosek o przystąpienie do programu jako obecny klient. Możesz to uczynić, np. wybierając opcję Zaloguj się i dołącz na tej stronie. Po wejściu na konto kliknij w zakładkę Centrum Kontaktu i Dyspozycji, przejdź do Wnioski i dyspozycje, a następnie wybierz opcję Nowy wniosek.

  Wyraź zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin promocji.

 • Krok 2. Przekaż znajomemu swój numer polecającego

  Przekaż znajomemu swój numer polecającego (w praktyce jest on po prostu numerem telefonu).

  Dyskretnie dopilnuj, by nowy klient dopełnił wszystkich formalności, a w przypadku otwarcia konta osobistego lub firmowego – by spełnił warunki aktywności. Trzymaj także kciuki, aby skutecznie zarekomendował kolejnej osobie produkty Nest Banku objęte promocją.

 • Premia. Ciesz się nagrodą

  Przysługujące Ci premie otrzymasz w tym samym terminie co nowy klient, tzn. do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnił on wszystkie warunki programu.

  Nagrody dla posiadaczy kont osobistych nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, nie trzeba ich uwzględniać w zeznaniach podatkowych. Z kolei te przyznane posiadaczom produktów dla przedsiębiorców należy samodzielnie rozliczyć z fiskusem doliczając do przychodów swojej firmy.

Mission complete!

Pamiętaj, że niezależnie od tego, w jakiej roli występujesz (nowego czy obecnego klienta), zamknięcie konta lub odwołanie zgód skutkuje utratą prawa do premii.

Nest Konto w Nest Banku

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Nest Konto wyróżnia się na rynku brakiem opłat za jego prowadzenie, darmowa jest również wydawana do niego karta.

BIZnest Konto w Nest Banku 

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty i rachunki pomocnicze w walucie obcej.

Prowadzenie rachunku i korzystanie z wydanych do niego kart jest bezwarunkowo darmowe!

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(7 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Ania
Gość

Gdzie po zalogowaniu do bankowości elektronicznej odnaleźć stronę, na której można zapisać się do tego programu?

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość
@Ania

Wejdź w Oferty (prawy górny róg) i Często wybieranych jest Nest Profit do wyboru

Odpowiedz

Beata Szymańska
Członek załogi
@Ania

Dopisaliśmy tę informację do harmonogramu :-)

Odpowiedz