Kibicuj jak Mistrz i zgarnij nagrodę w konkursie fotograficznym Banku Pocztowego

Publikacja:
Kibicuj jak Mistrz i zgarnij nagrodę w konkursie fotograficznym Banku Pocztowego
Czas trwania
Cel (zysk) Play Station 5 z grą FIFA 2021, voucher o wartości 1000 zł do Decathlonu, piłki Adidas Tire League.
Uczestnik Osoba pełnoletnia zamieszkała na terenie Polski.
Po drodze Szansę na zdobycie nagrody daje wykonanie oryginalnego zdjęcia pokazującego jak kibicujesz w trakcie Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020.
Trwają piłkarskie Mistrzostwa Europy UEFA EURO 2020. Bank Pocztowy proponuje, byś pokazał na zdjęciu, jak kibicujesz piłkarzom. Do wygrania vouchery o wartości 1000 zł do Decathlonu, Play Station 5 z grą FIFA 2021 i piłki Adidas Tiro League.

Im prostsza akcja, tym lepsza, a jeśli jej warunki można spełnić podczas relaksu, to jeszcze lepiej. Tak jest właśnie w konkursie fotograficznym „Kibicuj jak Mistrz” przygotowanym przez spółkę Oxymoron z Łodzi na zlecenie Banku Pocztowego, warto więc bliżej przyjrzeć się tej propozycji.

Zacznijmy może od wyjaśnienia, czemu słowo mistrz w tytule konkursu jest pisane wielką literą. Otóż chodzi o nawiązanie do konkretnej osoby – Adama Małysza, który wspiera działania marketingowe Banku Pocztowego i też jest kibicem.

Nagrody i uczestnicy

Przedstawmy teraz dokładnie nagrody i uczestników.

W konkursie może wziąć udział osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkała na terenie Polski.

Do wygrania jest:

 • 3 x Play Station 5 z grą FIFA 2021 o wartości 3,5 tys. zł;
 • 3 x voucher o wartości 1000 zł do Decathlonu;
 • 300 x piłka Adidas Tiro League kosztująca 50,92 zł.

Co zrobić, by wygrać?

Działania są bardzo łatwe do zrealizowania.

Start
 • Krok 1

  Zrób zdjęcie pokazujące jak kibicujesz piłkarzom. Nagrody przypadną uczestnikom, których prace konkursowe zostaną uznane za najbardziej kreatywne i oryginalne.

  Regulamin precyzuje, że:

  Praca Konkursowa powinna przedstawiać osobę zgłaszającą się do Konkursu, kibicującą w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Kibicowanie powinno przebiegać w niestandardowy sposób, w nieoczywistej przestrzeni, z wykorzystaniem niecodziennych gadżetów bądź okoliczności.

 • Krok 2

  Do 12 lipca 2021 r. do godz. 16:00 zgłoś swój udział w konkursie na specjalnej stronie i dołącz do zgłoszenia zdjęcie (jego wielkość nie może przekraczać 7MB), które chcesz poddać ocenie komisji konkursowej.

  Pamiętaj, by zaakceptować regulamin konkursu, wyrazić zgodę na udział w nim i udzielić Bankowi Pocztowemu licencji na korzystanie z Twojego zdjęcia w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zabawy. Zgody marketingowe oraz na rozpowszechnianie Twojego wizerunku nie są obowiązkowe.

 • Informacja

  Zwycięzcy otrzymają gratulacje i informację o zdobytej nagrodzie 22 lipca 2021 r. do godziny 18:00. Organizator prześle je na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. W późniejszym terminie nastąpi kontakt w celu ustalenia miejsca dostarczenia nagrody oraz kwestionariusza osobowego, umożliwiającego rozliczenie z właściwym urzędem skarbowym. Odesłanie organizatorowi wypełnionego kwestionariusza jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody.

 • Premia

  Przesyłki kurierskie z nagrodami zostaną wysłane do 31 sierpnia 2021 r.

Mission complete!

Kibicuj i wygrywaj!

Zwracamy uwagę, że w konkursie możesz wziąć udział tylko raz, więc dobrze zastanów się nad wyborem zdjęcia, które prześlesz. Oczywiście nie może ono zawierać żadnych treści zakazanych prawem (w tym wulgaryzmów) czy reklamujących jakiekolwiek firmy czy ich produkty. Do pracy konkursowej musisz posiadać pełnię praw autorskich.

W regulaminie nie ma wskazówek, czy zdjęcia mają wyrażać radość czy smutek, więc nie będziesz miał kłopotów z ich wykonaniem niezależnie od wyników naszej reprezentacji.

Życzymy wielu emocji podczas kibicowania i powodzenia w konkursie!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Arek
Gość

Jak to dobrze, że w konkursie nie ma wymogu uśmiechniętego kibica. Chyba wyślę im swoją wczorajszą wieczorną smutną fotkę . 3 x porażka jednego popołudnia - przegrali siatkarze, piłkarze a także Węgrzy, którym kibicowałem, bo mieli szansę wyrzucić z Euro Niemców

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Arek

Łączę się z Tobą w bólu. Też kibicowałem Bratankom Węgrom, bo dobrze grali, walczyli. Niestety znów potwierdziło się, że z Niemcami można być pewnym zwycięstwa dopiero wtedy, gdy ich autokar opuści teren stadionu.

Odpowiedz