Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1200 zł moneyback za zakup paliwa z PKO Kontem Firmowym i kartą Visa w PKO BP.

Laptop Dell Inspiron o wartości 4600 zł dla klientów firmowych w konkursie PKO BP

Publikacja:
Laptop Dell Inspiron o wartości 4600 zł dla klientów firmowych w konkursie PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Laptop Dell Inspiron 54062in1 o wartości 4600,20 zł
Uczestnik Przedsiębiorca, który otworzy w banku konto firmowe
Po drodze Należy otworzyć PKO Konto Firmowe lub PKO Konto Firmowe Premium i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Powiedzmy sobie szczerze - zasady uczestnictwa w najnowszym konkursie PKO Banku Polskiego są wyjątkowo proste. Przedsiębiorcy, którzy do 30 kwietnia 2021 r. założą PKO Konto Firmowe lub PKO Konto Firmowe Premium mają szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody - laptopa Dell Inspiron o wartości 4600 zł.

Konkurs jest przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych. Co ciekawe, bank nie wymaga, aby uczestnicy promocji mieli status nowych klientów. W konkursie nie obowiązuje też żaden okres karencji – z regulaminu wynika, że na dobrą sprawę jedynym Twoim obowiązkiem będzie otworzenie firmowego konta i wysłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Nagroda trafi do 10 najbardziej kreatywnych uczestników akcji – kto wie, może i Ty znajdziesz się w ich gronie :-)

Laptop Dell Inspiron 5406 2in1 za kreatywność

Warunki stawiane przez organizatora są naprawdę banalne. Aby wziąć udział w konkursie, powinieneś wykonać następujące kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 30 kwietnia 2021 złóż wniosek o otwarcie PKO Konta Firmowego lub PKO Konta Firmowego Premium za pośrednictwem strony internetowej i zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.

 • Krok 2

  Upewnij się, że wyraziłeś zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 • Krok 3

  Również do 30 kwietnia 2021 r. wypełnij formularz konkursowy, zaakceptuj regulamin i odpowiedz na pytanie „W jaki sposób aplikacja mobilna IKO, może pomóc w prowadzeniu Twojej firmy?” (uzasadnienie nie może być dłuższe niż 1000 znaków ze spacjami).

 • Informacja

  Jeżeli zostaniesz zwycięzcą konkursu, do 31 maja 2021 r. dostaniesz informację w aplikacji IKO, e-mailem lub SMS-em.

 • Premia

  Nagroda zostanie przesłana przesyłką kurierską lub pocztową na Twój adres korespondencyjny znajdujący się w serwisie internetowym iPKO w terminie do dnia 30 czerwca 2021 r. Koszt wysyłki pokryje PKO Bank Polski.

Mission complete!

O czym warto pamiętać

Wysłanie formularza z odpowiedzią jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu.

Możesz się zgłosić tylko raz i przesłać tylko jedną odpowiedź.

Wysłanie zadania konkursowego jest jednoznaczne z udzieleniem organizatorowi zgody na jego wykorzystanie.

Nagrody nie otrzymasz, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych, odwołasz udzielone zgody lub odstąpisz od umowy o otwarcie i prowadzenie rachunku.

Bank podejmie maksymalnie dwie próby dostarczenia nagrody na podany przez Ciebie adres. Jeśli obie zakończą się niepowodzeniem, laptop trafi do innego uczestnika.

Otrzymana w konkursie nagroda stanowi przychód z działalności gospodarczej, dlatego musisz ją samodzielnie rozliczyć z fiskusem.

PKO Konto Firmowe – garść informacji

Rachunek jest przeznaczony dla osób prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach prawnych, o ile ich roczne obroty nie przekraczają 5 mln zł. Miesięczna prowizja za prowadzenie konta wynosi 12 zł, jednak można jej uniknąć, jeśli w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 2000 zł. Z kolei, aby uniknąć opłaty za kartę (10 zł), należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Ponadto PKO Konto Firmowe oferuje darmowe przelewy za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO, a także 10 darmowych przelewów miesięcznie przez kanał internetowy.

 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1 zł

Unikalne cechy: tańsze przelewy w walutach krajów EOG.

Błyśnij pomysłem i zgarnij laptopa

Warunki stawiane przez organizatora są więcej niż proste i nie wymagają od uczestników większej aktywności. Aby powalczyć o wygraną, wystarczy tylko otworzyć firmowy rachunek i w pomysłowy sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Oczywiście, warto pamiętać, że jest to konkurs, w którym nagrody nie są gwarantowane – o ich przyznaniu decydują członkowie Komisji. Zawsze jednak masz szansę na to, że Twoja odpowiedź zyska ich uznanie i nagroda powędruje właśnie w Twoje ręce. Zatem – może warto spróbować szczęścia?

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Piotr
Gość

Posiadam konto firmowe w PKO od dwóch tygodni. Czy mogę wziąć udział w promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Piotr

Niestety nie - konto firmowe trzeba otworzyć w okresie konkursu (17 marca - 30 kwietnia).

Odpowiedz

M
Misio
Gość

Coś się ostatnio PKO rozszalało z promocjami, nie uważacie? Wcześniej odpalało jedną, góra dwie akcje, a teraz jest ich chyba pięc.

Odpowiedz

B
Bosman
Gość

Jak otworzę konto w oddziale, to się załapię na ten konkurs?

Odpowiedz

Beata Szymańska
Członek załogi
@Bosman

Z przykrością informuję, że nie. Musisz otworzyć konto online ?

Odpowiedz