Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Dostęp do platformy FitAnka.pl za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + trening z Anką Dziedzic i inne bonusy w konkursie!

3 komentarze / opinie
Dostęp do platformy FitAnka.pl za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + trening z Anką Dziedzic i inne bonusy w konkursie!
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) W promocji: miesięczny dostęp do Platformy Treningowej FitAnka.pl (wartość 49,90 zł). W konkursie: 3 treningi indywidualne (wartość 1500 zł) lub 3-miesięczny dostęp do wspomnianej platformy (119,90 zł).
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze By zyskać premię w ramach promocji, należy wykonać we wrześniu 1 przelew i wydać kartą min. 300 zł. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu filmiku nt. "Dlaczego warto ćwiczyć?".
BNP Paribas chętnie promuje nie tylko swoje konto osobiste, ale również postawy proekologiczne. W szeroko rozumianej ekologii mieści się też aktywny styl życia, więc stąd zapewne pomysł na nagrodę w najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie i związanym z nią konkursie. Za miesiąc niewielkiej aktywności na rachunku otrzymasz miesięczny dostęp do Platformy Treningowej FitAnka.pl. Premię możesz wzbogacić o indywidualny trening z Anką Dziedzic lub dłuższe korzystanie ze wspomnianej platformy, biorąc udział w konkursie.

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała niebanalną promocję Konta Otwartego na Ciebie. To kolejna akcja, która powiązana jest tematycznie z konkursem dla tych, którym nie wystarczy premia gwarantowana i czują chęć rywalizacji o dodatkowe nagrody.

Promocja odbywa się pod hasłem "Konto w dobrej kondycji", a towarzyszący jej konkurs zatytułowano "Trenuj z FitAnką". Obie akcje trwają do 12 września 2021 r. Należy mieć jednak na uwadze, że propozycja będzie dostępna jedynie do osiągnięcia 2000 rejestracji!

Rzut oka na premie i nagrody

Uczestnicy promocji mogą zdobyć następującą premię gwarantowaną (pod warunkiem spełnienia warunków ich otrzymania):

Nagroda w promocji "Konto w dobrej kondycji" w BNP Paribas

Jak wspomnieliśmy, nie musisz się zadawalać taką premią, możesz powalczyć o nagrody w konkursie, w którym do wygrania są następujące bonusy:

Nagrody w konkursie "Trenuj z FitAnką"
Nagrody II stopnia otrzyma 20 laureatów.

Ograniczona liczba uczestników w połączeniu z dość dużą liczbą nagród, przy założeniu, że nie wszyscy uczestnicy promocji zdecydują się na wzięcie udziału w konkursie, sprawiają, że szanse na wygraną są naprawdę duże!

Zainteresowany? Czytaj dalej 😉.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Co zrobić, by otrzymać dostęp do platformy FitAnka.pl?

Pora przejść do wymaganych działań:

Start
 • Krok 1

  Do 12 września 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 2000 zgłoszeń! Zaakceptuj regulamin i wyraź wskazane w formularzu zgody.

  Konkurs: Zdecyduj, czy bierzesz udział w samej promocji, czy chcesz też wystartować w konkursie, zaznaczając odpowiednie pola.

 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 12 września 2021 r.

 • Krok 3

  Do 24 września 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej zrobić to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

 • Krok 4

  We wrześniu 2021 r. wykonaj:

  • przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile,
  • transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 300 zł.
 • Krok 5

  Konkurs: Jeśli bierzesz udział w konkursie, między 13 a 30 września 2021 r. prześlij za pośrednictwem strony konkursu film pt. „Dlaczego warto ćwiczyć”.

  Podaj przy tym swój adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji!) oraz wyraź zgodę na publikację filmu przez organizatora.

  Uwaga! Aby Twój film wziął udział w konkursie, musisz spełnić warunki uprawniające do odbioru premii za udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie.

 • Premia

  Do 26 października organizator poinformuje Cię o przyznaniu Ci nagrody za udział w promocji rachunku osobistego, a do końca tego miesiąca otrzymasz kod dostępu do Platformy Treningowej FitAnka.pl. Musisz go wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od jego otrzymania, najpóźniej do 31 grudnia 2021 r.

  Uwaga: warunkiem wykorzystania kodu jest zarejestrowanie się na wspomnianej Platformie.

 • Premia

  Konkurs: Jeśli bierzesz udział w konkursie, a komisja konkursowa nagrodzi Twój film, to także do 26 października 2021 r. otrzymasz informację mailową o przyznanej nagrodzie, która zostanie Ci przekazana do 31 października 2021 r. Zasady jej wykorzystania są identyczne z tymi dla nagród za udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

Pamiętaj, że udział w konkursie możliwy jest pod warunkiem, że uczestniczysz w promocji Konta Otwartego na Ciebie.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Transakcje bezgotówkowe

Warunek promocji spełnią transakcje kartą oraz Google Pay / Apple Pay dokonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Nie zostaną uznane płatności Blik, transakcje zlecone z wykorzystaniem podmiotów trzecich (w rodzaju PayU, Przelewy 24, Dotpay czy Blue Media) oraz płatności o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, internetowe przekazy pieniężne itd.).

Przelewy

Przelewy z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Warunki dotyczące filmu konkursowego

Przygotowany film musi być w formacie .mp4 i ważyć nie więcej niż 3 GB. Będziesz mógł go przesłać za pośrednictwem strony konkursu, podając w formularzu swój adres e-mail, identyczny z tym, który wpisałeś, przystępując do promocji i konkursu.

Twoja praca konkursowa nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności ich dóbr osobistych, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Zakazane są więc chociażby ujęcia wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo do prywatności albo wykorzystujące materiały chronione prawami autorskimi.

Co z podatkiem?

Bonusy w promocji są zwolnione z opodatkowania. Z kolei do nagród w konkursie bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną na poczet należnego podatku, którą sam przekaże właściwemu urzędowi skarbowemu.

Darmowe konto osobiste w BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o premiach, nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można bardzo łatwo uniknąć, wykonując choćby trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Miesiąc aktywności na koncie = miesiąc treningów z FitAnka.pl

Na ogół różnego rodzaju postanowienia czynimy wraz z nadejściem Nowego Roku lub w związku ze zbliżającymi się wakacjami. Jednak każdy inny moment też jest dobry, by postanowić coś, co będzie służyło naszemu zdrowiu.

Można więc powiedzieć, że promocja "Konto w dobrej kondycji" i związany z nią konkurs są ciekawymi propozycjami na ostatnie tygodnie lata. Ruch, aktywność fizyczna, to czynniki sprzyjające dobremu samopoczuciu, podnoszące odporność na infekcje, które zapewne będą nas atakowały także tej jesieni.

PS a jeśli preferujesz nagrodę, którą przeznaczysz na codzienne zakupy, zerknij na tę promocję:

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
Robert
Gość

Szkoda że nie powrócili do promocji z karnetami do sieci siłowni...

Odpowiedz

A
Angela
Gość

Co będzie ważne dla jurorów przy ocenie filmiku? Są jakieś kryteria?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Angela

Regulamin nie precyzuje kryteriów oceny. Jest w nim tylko jedno zdanie na temat wyboru laureatów:

w ocenie Komisji Konkursowej, prześlą najlepsze filmy konkursowe, spełniające warunki adekwatności do tematu.

Można przypuszczać, że będzie się liczył pomysł na prezentację, kreatywne ujęcie tematu ?

Odpowiedz