Wróć

4000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile za dodanie karty do jednego z portfeli cyfrowych

Publikacja:
4000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile za dodanie karty do jednego z portfeli cyfrowych
Czas trwania
Cel (zysk) 4000 punktów w Bezcennych Chwilach (50 zł).
Uczestnik Osoba fizyczna posiadająca kartę płatniczą Mastercard zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach.
Po drodze Podpięcie karty do portfela cyfrowego, logowanie do profilu w Bezcennych Chwilach, transakcje kartą.
Trzeba przyznać, że to dość nietypowa promocja, gdyż adresowana do osób, które spełniły wiele warunków jeszcze przed jej rozpoczęciem. Aktywność w trakcie trwania akcji ogranicza się do podpięcia posiadanej karty Mastercard do jednego z portfeli cyfrowych, zalogowania się na swoje konto w Bezcennych Chwilach i wykonania kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł. Za każdą kartę, z którą zrealizujesz te zadania, otrzymasz 4000 punktów, czyli 50 zł.

Promocja "Kto zimą kupuje, ten punkty zyskuje"

Promocję przygotowała organizacja płatnicza Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta jest dostępna do 15 marca 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród, których Mastercard przygotował 37 500 sztuk po 4000 punktów każda.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 4000 punktów, czyli równowartość 50 zł, za każdą kartę zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach, z którą spełnisz wymagania regulaminu tej akcji.

Czy możesz skorzystać?

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadały kartę płatniczą z logo Mastercard zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile przed dniem startu promocji, czyli przed 15 stycznia 2024 r.

Konieczne jest też, by uczestnik promocji przed tą datą

 • posiadał wyrażoną zgodę na kontakty marketingowe ze strony Mastercard za pomocą poczty elektronicznej;
 • choć raz zalogował się na swoje konto w Bezcennych Chwilach przez stronę lub aplikację programu;
 • nie dodał danej karty do jednego z portfeli cyfrowych, czyli Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay.

Ponadto regulamin wymaga, by w okresie od 16 grudnia 2023 r. do 14 stycznia 2024 r. uczestnik promocji wykonał transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych daną kartą płatniczą na łączną kwotę co najmniej 100 zł.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia 4000 punktów z kartą płatniczą Mastercard

 • Krok 1. Do 15 marca 2024 r. podepnij kartę zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach do jednego z portfeli cyfrowych

  Do 15 marca 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) podepnij kartę zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach do jednego z portfeli cyfrowych spośród: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay.

 • Krok 2. Spełnij pozostałe warunki aktywności

  Także do 15 marca 2024 r. zrealizuj pozostałe warunki aktywności:

  • choć raz zaloguj się na swoje konto w Bezcennych Chwilach poprzez stronę internetową programu lub jego aplikację mobilną;
  • wykonaj kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach transakcje bezgotówkowe w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych na łączną kwotę min. 200 zł.

  Niedozwolone są transakcje związane z hazardem, przekazami pieniężnymi, zakupem kart podarunkowych, opłacaniem składek ubezpieczeniowych czy podatków a także doładowanie portfeli elektronicznych (w tym SkyCash) oraz wypłaty z bankomatów. W regulaminie zamieszczone są kody MCC "zakazanych" miejsc, są wśród nich m.in. apteki, drogerie, sklepy z alkoholem, bary, tawerny, dyskoteki i kluby nocne.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Bonusowe punkty otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

  Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania; po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

  Regulamin pozwala na zdobycie bonusów za kilka kart, z którymi spełnisz wymagania regulaminu.

Mission complete!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Agnieszka
Gość

Czy operacje na 200 zł mogą być wykonane za pomocą zwykłej karty?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Agnieszka

Zapis regulaminu jest nieco niejasny, może być interpretowany na różne sposoby. Jako, że ideą promocji jest przekonanie klientów do płatności mobilnych. to skłaniałbym się do opcji, by nie kombinować tylko zapłacić telefonem skoro już karta została dodana do jednego z portfeli cyfrowych.

Odpowiedz

K
Kate
Gość

"Wykonaj kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach transakcje bezgotówkowe w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych na łączną kwotę min. 200 zł."


Czy transakcja blikiem się liczy?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kate

Nie, transakcja musi być wykonana kartą płatniczą.

Odpowiedz

J
Jano
Gość

Czy ta zgoda na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) ma być wydana Bezcennym Chwilom?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Jano

Tak, chodzi o zgodę wydaną w ramach programu Bezcenne Chwile. Uczestnicząc w Bezcennych Chwilach z pewnością masz zgodę na kontakty marketingowe choć jednym z kanałów kontaktu - mail lub telefon; bez tego byłbyś wykluczony z programu. Musisz sprawdzić, czy masz włączoną zgodę na kontakty poprzez pocztę elektroniczną i tym samym spełniłeś jeden z warunków wstępnych.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych

Promocja zaproponowana przez Bankonautkę Marylę. W imieniu społeczności – dziękujemy!

Odpowiedz