Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

Kilkaset nagród, w tym GoPro Hero 7 Black Dusk White o wartości 1499 zł, do wygrania w konkursie #KultoweMiejscaPKOBP

Publikacja:
Kilkaset nagród, w tym GoPro Hero 7 Black Dusk White o wartości 1499 zł, do wygrania w konkursie #KultoweMiejscaPKOBP
Czas trwania
Cel (zysk) Do wygrania 396 dmuchanych sof ogrodowych (każda o wartości 95,20 zł) i zestaw GoPro Hero 7 + sofa (1499 zł + 95,20 zł)
Uczestnik Posiadacz profilu na Instagramie.
Po drodze Należy wykonać ciekawe zdjęcia miejsca w Polsce i opublikować je na swoim profilu na Instagramie.
Mamy wakacje, a więc dobry czas na bliższe i dalsze podróże. Bank PKO BP zachęca, by sfotografować najciekawsze odwiedzone miejsca w Polsce i ich zdjęcia zamieścić na Instagramie. W każdym z 3 etapów do wygrania są 132 dmuchane sofy ogrodowe i limitowana GoPro Hero 7 Black Dusk White.

Banki starają się nie tylko wypromować swoje produkty, ale chcą też zbudować swój pozytywny wizerunek w oczach obecnych i potencjalnych klientów. Stąd różnego rodzaju konkursy plastyczne czy fotograficzne, loterie i inne niestandardowe działania promocyjne.

Konkurs #KultoweMijscaPKOBP jest bardzo prosty – wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie, by zdobyć typowo wakacyjne nagrody. Na stronie bankomania.pkobp.pl napisano: Czekamy na zdjęcia zabytków, przyrody albo po prostu miejsc, z którymi jesteście silnie związani i które mają dla Was szczególne znaczenie.

Brzmi zachęcająco, więc przyjrzyjmy się akcji, która trwa do 6 sierpnia 2020 r.

3 etapy konkursu

Zacznijmy od tego, że konkurs jest podzielony na 3 etapy:

 • od 17 do 23 lipca 2020 r.;
 • od 24 do 30 lipca 2020 r.;
 • od 31 lipca do 6 sierpnia 2020 r.

W każdym z nich do wygrania są 132 dmuchane sofy ogrodowe (każda o wartości 95,20 zł), czyli nagrody II stopnia oraz zestaw GoPro Hero 7 Black Dusk White i laybag (1499 zł + 95,20 zł) stanowiący nagrodę I stopnia.

Upominki będą przyznawane po każdym etapie konkursu przez komisję powołaną przez bank. Na zdobycie dmuchanej sofy szansę ma każdy, natomiast nagrodę I stopnia może otrzymać tylko autor najciekawszego zdjęcia, będący posiadaczem aktywnej karty Mastercard do Konta dla Młodych.

W akcji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Jak walczyć o nagrodę?

Warunki są bardzo proste – wystarczy ciekawe zdjęcie i profil na Instagramie.

Start
 • Krok 1

  Do 6 sierpnia 2020 r. opublikuj na swoim profilu na Instagramie zdjęcie lub grafikę pasującą do tematu „Polska – kultowe miejsca, które musisz zobaczyć latem” i oznacz je hasztagiem #KultoweMiejscaPKOBP oraz @pkobp. Zamieszczenie pracy jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu i akceptacją jego regulaminu. Uwaga: praca musi być dostępna na Twoim profilu przynajmniej do 23:59 w dniu 31 sierpnia 2020 r.

 • Krok 2

  Wyłonienie laureatów każdego etapu nastąpi w ciągu 10 dni roboczych od jego zakończenia. Taki sam okres PKO BP daje sobie na przesłanie informacji prywatnej na Instagramie do zwycięzców z prośbą o podanie danych niezbędnych do przesłania nagrody oraz załatwienia spraw podatkowych. Na przekazanie tych informacji będziesz miał 5 dni roboczych od chwili poinformowania Cię, że jesteś w gronie zwycięzców.

 • Premia

  Nagrody zostaną wysłane do laureatów pocztą lub kurierem w ciągu 7 dni roboczych, licząc od daty przesłania danych adresowych.

Mission complete!

Ważne informacje dodatkowe

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że posiadasz pełnię praw autorskich do zdjęcia lub grafiki, a także do dysponowania wizerunkiem osoby, która się na niej znajduje (jeśli taki fakt zaistnieje).

Regulamin mówi też, że laureaci konkursu udzielają bankowi bezpłatnej i nieodwołalnej licencji niewyłącznej na publikacje prac konkursowych oraz wyrażają bezterminowo zgodę na wykorzystanie ich w serwisach internetowych prowadzonych przez PKO BP, w tym na portalach społecznościowych. Zdjęcia lub grafiki będą publikowane z nickiem zwycięzcy, którym posługuje się on na portalu Instagram.

Do każdej z nagród bank funduje kwotę na poczet podatku dochodowego. Nie musisz się jednak niczym martwić, bo załatwieniem wszystkich formalności zajmie się PKO BP.

Pstryk i nagroda może być Twoja

Prosty i miły konkurs, ot, w sam raz na wakacje. Przystępując do niego, możesz sprawić, że o tegorocznym odpoczynku będą Ci przypominały nie tylko zdjęcia, ale i nagroda. Pamiętaj, że dmuchane sofy są w zasięgu każdego, zaś GoPro może zdobyć tylko posiadacz karty Mastercard wydanej do Konta dla Młodych. Spójrz, czym charakteryzuje się ten rachunek, może uznasz, że warto go założyć, by zdobyć nie tylko laybag.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Życzymy, by Twoje zdjęcie znalazło się wśród nagrodzonych. Z chęcią zobaczymy, jak wylegujesz się na wygranej sofie :)

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kajetan
Gość

Sofa wygląda nieźle, ale i tak nic nie przebije różowego flaminga sprzed 2 lat. Kto skorzystał ten zna jego zalety ;)

Odpowiedz

M
Miśka
Gość
@Kajetan

Też o tym pomyślałam :p. Sofa wypada co nieco ubogo ?

Odpowiedz