800 zł premii + kody Empik Premium i Empik Go za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku + zwolnienie z opłat przez rok

Publikacja:
800 zł premii + kody Empik Premium i Empik Go za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku + zwolnienie z opłat przez rok
Czas trwania
Cel (zysk) 910 zł: 400 zł w e-kodach do Empiku + 32 000 punktów Bezcenne Chwile (400 zł) + Empik Premium na rok (59,99 zł) + Empik Go na 30 dni (49,99 zł) + zwolnienie z opłat przez 12 miesięcy.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 kwietnia 2023 r.
Po drodze Rejestracja karty w Bezcennych Chwilach, transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Citi Handlowy promuje swoją najpopularniejszą kartę kredytową Citi Simplicity bardzo bogatym zestawem nagród o łącznej wartości 910 zł, wśród których są vouchery do Empiku, punkty w programie Bezcenne Chwile oraz kody Empik Premium i Empik Go. Miłym dodatkiem do tych bonusów jest zwolnienie z opłat za kartę przez rok. Obowiązuje krótki okres karencji oraz ograniczony limit uczestników - przygotowano tylko 200 nagród!

Promocja „Łap profity od Citi Simplicity - Empik”

Organizatorem akcji jest Citibank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 28 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli 200 podpisanych umów.

Co możesz zyskać?

W promocji „Łap profity od Citi Simplicity - Empik” bank oferuje premię, na którą składają się następujące nagrody:

 • Nagroda 1 - 400 zł do Empiku (2 vouchery po 200 zł);
 • Nagroda 2 - e-kod Empik Premium na 12 miesięcy o wartości 59,99 zł;
 • Nagroda 3 - 32 000 punktów (2 x 16 000) w w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty stanowią równowartość 400 zł;
 • Nagroda 4 - kod na korzystanie z Empik Go przez 30 dni o wartości 49,99 zł.

Dodatkowo bank nie pobierze opłat za kartę przez 12 miesięcy od momentu zawarcia umowy.

Czy możesz skorzystać?

W promocji nie mogą uczestniczyć osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Wykluczony jest też udział nierezydentów oraz obywateli Stanów Zjednoczonych (lub rezydentów podatkowych USA).

Z zapisów regulaminu promocji wynika, że o nagrody nie mogą się ubiegać osoby, które są już uczestnikami programu Bezcenne Chwile.

Warunki przyznania karty kredytowej w Citi Handlowym nie są nazbyt wymagające. Mogą ją otrzymać osoby pełnoletnie, zarabiające min. 1200 zł netto i zatrudnione w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Wobec przedsiębiorców wymagania są ostrzejsze: należy wykazać dochód min. 2500 zł netto miesięcznie i udowodnić funkcjonowanie firmy przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Pamiętaj, że przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Karta kredytowa to nie tylko przyjemność wydawania pieniędzy banku, ale i obowiązek ich oddania w określonym czasie. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia 4 nagród w Citibanku
 • Krok 1. Do 28 czerwca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku

  Do 28 czerwca 2024 r. wypełnij wniosek o kartę Citi Simplicity. Musisz przy tym wyrazić zgodę na przekazywanie Ci przez bank ofert marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

 • Krok 2. Dostarcz dokumenty potwierdzające dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

 • Krok 3. Aktywuj kartę kredytową i zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile

  Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji w aplikacji mobilnej i najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o "kredytówkę", przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę kredytową Citibanku.

 • Krok 4. Wykonaj wymagane transakcje kartą w 10 kolejnych miesiącach

  Od 1. do 10. miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową, w każdym z nich wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i dopilnuj, by ich łączna wartość w danym miesiącu nie była niższa niż 500 zł.

  Kolejne nagrody będziesz otrzymywał według następującego schematu pokazującego ramy czasowe, w których musisz wykonać wymagane transakcje, by zdobyć bonus:

  • 1. i 2. miesiąc po podpisaniu umowy o kartę - pierwsza część Nagrody 1, czyli 200 zł;
  • 3. miesiąc - kod do Empik Premium;
  • 4. i 5. miesiąc - pierwsza część Nagrody 3, czyli 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach;
  • 6. miesiąc - kod do Empik Go;
  • 7. i 8. miesiąc - drugie 200 zł w ramach Nagrody 1;
  • 9. i 10. miesiąc - 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach w ramach Nagrody 3.

  Transakcje nie mogą zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

 • Premia. Odbierz należne Ci premie

  Wiadomość o zdobytym bonusie bank przekaże Ci w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po tym, w którym spełniłeś warunki uprawniające do jego odbioru.

  Vouchery do Empiku oraz kody Empik Premium i Empik Premium otrzymasz w bankowości elektronicznej nie później niż w ciągu 30 dni od daty przesłania wiadomości o premii.

  W tym samym terminie bonusowe punkty zasilą Twoje konto w Bezcennych Chwilach. Będą one ważne przez 9 miesięcy od daty ich przyznania, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

  Karty podarunkowe Empik można wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania zapisanych na nich puli środków na zakupy w sklepie internetowym Empik.com. Termin ich ważności upłynie 1 lipca 2025 r.

  Kod Empik Premium, uprawniający do aktywowania dostępu na 12 miesięcy do platformy Empik Premium, także musi być wykorzystany do 1 lipca 2025 r.

  Termin ważności kodu Empik Go został określony na 1 października 2025 r. W celu jego wykorzystania należy wejść na stronę Empik Go i wpisać otrzymany kod, zalogować się do swojego konta lub zarejestrować nowe, po czym podpiąć do niego kartę płatniczą i wyrazić zgodę na cykliczne obciążanie jej opłatami za subskrypcję abonamentu Empik Go. Kolejne kroki to potwierdzenie subskrypcji i zalogowanie się danymi konta ze strony Empik Go w aplikacji Empik Go. Jeśli nie chcesz płacić za kolejne abonamenty, powinieneś zrezygnować z subskrypcji przed upływem 30-dniowego okresu korzystania z Empik Go.

Mission complete!

Jako że brak konkretnych dat wymaganej aktywności może budzić wątpliwości, przedstawmy zasady akcji na konkretnym przykładzie. Jeśli zawrzesz z Citibankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity w kwietniu, to do końca maja musisz aktywować "kredytówkę" oraz przystąpić do Bezcennych Chwil i zarejestrować w tym programie kartę.

Miesiące Twojej aktywności przypadną na okres od maja 2024 r. do lutego 2025 r. W każdym z nich musisz zrealizować takie same działania, tyle że kolejne nagrody będziesz otrzymywał za konkretny okres aktywności (jeden lub dwa miesiące). Vouchery do Empiku otrzymasz po zrealizowaniu transakcji w maju i czerwcu oraz w listopadzie i grudniu 2024 r., a punkty w Bezcennych Chwilach za aktywność w sierpniu i wrześniu 2024 r. oraz w styczniu i lutym 2025 r. Warunkiem otrzymania kodu Empik Premium jest spełnienie wymagań regulaminu promocji w lipcu, a kodu Empik Go - w październiku.

Wszystkie bonusy bank przekaże Ci pod warunkiem, że w dniu ich przesyłania Twoja karta kredytowa będzie aktywna.

Nie musisz się martwić rozliczeniami podatkowymi, nagrody, które zdobędziesz w tej promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta, której dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(6 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos