100 zł kieszonkowego z Kontem Samodzielniaka w BNP Paribas

Publikacja:
100 zł kieszonkowego z Kontem Samodzielniaka w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w formie przelewu na konto.
Uczestnik Osoba dorosła posiadająca dziecko w wieku 7-12 lat lub nastolatek w wieku 13-17 lat.
Po drodze Transakcje kartą.
BNP Paribas zachęca rodziców, by pomyśleli o wprowadzeniu swoich dzieci w świat nowoczesnej bankowości. Spełnienie przez pociechę prostych warunków aktywności sprawi, że bank będzie wypłacał jej przez 4 miesiące kieszonkowe w wysokości 25 zł, czyli w sumie 100 zł.

Promocja "Lato z Samodzielniakiem"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 20 września 2024 r. lub do momentu odnotowania 4500 zgłoszeń do udziału w promocji. Informacja o wyczerpaniu liczby przystąpień do tej akcji specjalnej będzie dostępna u doradcy w oddziale Banku BNP Paribas.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są 4 premie po 25 zł każda, a więc w sumie 100 zł.  

Czy możesz skorzystać?

Promocja dotyczy:

 • Konta Karty Samodzielniaka, które można założyć dziecku, które skończyło 7 lat, ale nie świętowało jeszcze 13 urodzin;
 • Konta Samodzielniaka i Karty do Dorosłości wydawanych dla nastolatków w wieku 13 - 17 lat.

Małoletni może wziąć udział w promocji, o ile nie posiada w banku konta, a jego rodzic / opiekun prawny jest posiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. W promocji nie mogą uczestniczyć dzieci i nastolatkowie, którzy otrzymali premię w jednej z poprzednich akcji promocyjnych tego rachunku.

Wskazówka Bankonautów: jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku, to zakładając teraz ROR, możesz zgarnąć premię powitalną. Sprawdź, jakie akcje specjalne dla dorosłych przygotował BNP.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia 100 zł kieszonkowego w BNP Paribas
 • Krok 1. Przystąp do wybranej promocji dla dorosłych

  Jak najszybciej przystąp do wybranej promocji dla dorosłych i załóż Konto Otwarte na Ciebie.

  Jeśli posiadasz już rachunek osobisty w BNP Paribas, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 20 września 2024 r. załóż konto dla dziecka

  Do 20 września 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie zgłoszeń) załóż w BNP Paribas Konto Karty Samodzielniaka dla dziecka w wieku 7-13 lat lub wyraź zgodę na otworzenie Konta Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości przez pociechę, która ukończyła 13 r.ż., ale nie świętowała jeszcze 18. urodzin. Pamiętaj, by uruchomić niepełnoletniemu dostęp do bankowości elektronicznej.

  Jako rodzic dziecka w wieku 7-12 lat możesz samodzielnie dopełnić wszelkich formalności w oddziale i otworzyć dziecku Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka (nie można nimi płacić w Internecie). Właścicielem konta formalnie jest rodzic, ale do otwarcia rachunku dla dziecka konieczne jest przedstawienie jego legitymacji szkolnej, dowodu osobistego lub paszportu oraz podanie numeru PESEL. Jeśli małoletni nie posiada żadnego ze wspomnianych dokumentów ze względu na swój wiek (nie rozpoczął jeszcze nauki), to należy okazać odpis aktu urodzenia.

  Będąc rodzicem nastolatka, musisz udać się z nim do placówki BNP Paribas, by wyrazić zgodę na udział pociechy w promocji. To dziecko będzie właścicielem Konta Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości i to ono będzie podpisywało dokumenty.

  Podczas wizyty w placówce BNP Paribas związanej z otwieraniem produktów dla dziecka zgłoś chęć udziału w promocji i podpisz oświadczenie, że akceptujesz jej warunki lub dopilnuj, by uczynił to nastolatek.

  Wykaz placówek banku, w których możesz założyć wspomniane produkty, znajdziesz tutaj.

  Jeśli nie jesteś przekonany do otwierania rachunku bankowego dla swojej pociechy, to zachęcamy Cię do lektury tekstu 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku.

 • Krok 3. Dopilnuj wykonania przez dziecko transakcji bezgotówkowych

  Dopilnuj, by Twoja pociecha w 4 kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy o konto wykonała min. 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu Karty Samodzielniaka / Karty do Dorosłości.

  Za każdy miesiąc, w którym dziecko wykona wymaganą liczbę transakcji, otrzyma 25 zł premii (maksymalnie 100 zł w ciągu 4 miesięcy).

  Pod uwagę nie są brane transakcje zwrócone, a w przypadku Karty Samodzielniaka także te wykonane w Internecie.

 • Premia. Upewnij się, że dziecko otrzymało premię

  Kieszonkowe za dany miesiąc bank wypłaci na rachunek dziecka do 10. dnia kolejnego miesiąca (lub w najbliższym dniu roboczym po tej dacie).

  Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mission complete!

Przykład realizacji wymagań regulaminu: założenie rachunku dla niepełnoletniego w lipcu oznacza, że 5 transakcji musi być zrealizowanych w każdym z miesięcy od sierpnia do listopada, a kieszonkowe będzie wypłacane przez bank od września do grudnia 2024.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos