150 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole

Publikacja:
150 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł do wykorzystania w Biedronce.
Uczestnik Posiadacz konta osobistego w Credit Agricole.
Po drodze Wniosek o limit w koncie.
Proste zasady i atrakcyjna premia - oto najkrótsze podsumowanie promocji dotyczącej limitu w koncie przygotowanej przez bank Credit Agricole. Za skorzystanie z limitu w wysokości min. 3000 zł otrzymasz e-kody do Biedronki o łącznej wartości 150 zł. Dodatkowo zostaniesz zwolniony z opłaty za przyznanie limitu, dzięki czemu zaoszczędzisz min. 90 zł.

Promocja „Letnie doładowanie z limitem w koncie”

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 22 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 150 zł (3 e-kody po 50 zł) do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Ponadto bank zwolni Cię z opłaty za przyznanie limitu w koncie.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2023 r. nie posiadały w Credit Agricole limitu debetowego do rachunku, ale są (lub zostaną w trakcie promocji) posiadaczami rachunku osobistego, np. Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE! lub Konta dla Ciebie VIP. Konieczne też jest posiadanie aktywnej aplikacji CA24 Mobile.

Bank zastrzegł, że minimalny wymagany dochód to 1000 zł netto. W przypadku wnioskujących o limit w koncie wspólnym dochody drugiego posiadacza rachunku muszą wynosić przynajmniej 800 zł netto.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Od jej wyniku bank uzależnia przyznanie (lub nie) limitu w koncie i jego wysokość.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli chciałbyś skorzystać z limitu w koncie w Credit Agricole na warunkach tej promocji, ale nie współpracujesz jeszcze z tym bankiem, spójrz na warunki promocji powitalnych, które pozwalają na zdobycie bonusów przez nowych klientów.

Droga do 150 zł do Biedronki w Credit Agricole
 • Krok 1. Do 22 czerwca 2024 r. zawnioskuj o limit w koncie

  Do 22 czerwca  2024 r. zawnioskuj o limit w koncie w kwocie min. 3000 zł z opłatą roczną. Możesz to zrobić podczas wizyty w placówce banku Credit Agricole lub kontaktując się z CA24 Infolinią.

 • Krok 2. Podpisz z Credit Agricole umowę o limit w koncie

  Po zbadaniu przez bank Twojej zdolności kredytowej i przyznaniu Ci limitu podpisz z Credit Agricole umowę o ten produkt.

  Zwracamy uwagę, że w momencie odnowienia limitu Credit Agricole naliczy opłatę za jego ponowne uruchomienie zgodnie z tabelą opłat i prowizji z dnia odnowienia. Zasady odnowienia opisane będą w umowie limitu w koncie.

 • Krok 3. Zrealizuj 10 płatności bezgotówkowych w każdym z 3 kolejnych miesięcy

  W każdym z 3 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy o limit w koncie, czyli w lipcu, sierpniu i we wrześniu, wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą, Blikiem lub z wykorzystaniem portfela cyfrowego.

  W promocji nie zostaną uwzględnione płatności kartą w punktach posiadających następujące kody MCC:

  • 4829 - internetowe przekazy pieniężne;
  • 6012 - instytucje finansowe;
  • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi;
  • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne;
  • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska.

  Niedozwolone są także przelewy lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve, przelewy na telefon Blik oraz wypłaty z bankomatów.

  Jeśli w danym miesiącu nie spełnisz warunków, nie otrzymasz e-kodu za ten okres, ale nadal możesz korzystać z promocji w kolejnych miesiącach.

 • Premia. Odbierz e-kod o wartości 150 zł do Biedronki

  Informację o przyznaniu Ci e-kodu do Biedronki otrzymasz do końca kolejnego miesiąca w wiadomości sms lub powiadomieniu push.

  Kolejne vouchery (3 x 50 zł) znajdziesz w Klubie korzyści będącym częścią aplikacji CA24 Mobile w zakładce Moje nagrody. E-bon będziesz mógł odebrać i wykorzystać w ciągu miesiąca od daty jego wystawienia. Podczas dokonywania płatności wystarczy podyktować otrzymany e-kod kasjerowi lub wpisać go samodzielnie na kasie samoobsługowej.

  Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Limit w koncie - co to za produkt?

Limit w koncie to usługa, która pozwala jego posiadaczowi korzystać z większej puli środków niż jego własne. Inaczej mówiąc, możesz wydać więcej, niż posiadasz realnie pieniędzy. Odsetki płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz z limitu. Bank odejmuje je od Twoich wpływów na rachunek.

Wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od badania zdolności kredytowej klienta i jego dotychczasowej współpracy z bankiem. Limit przyznawany jest na ogół na 12 miesięcy, po czym przeważnie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny okres.

Opłata za przyznanie limitu wynosi aktualnie 2,5% przyznanej kwoty, min. 90 zł. Takie samy zasady naliczania opłat dotyczą przedłużenia umowy limitu oraz jego podwyższenia (prowizja liczona jest od kwoty podwyższenia).

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos