Wróć

Płać kartą Mastercard lub Maestro i wygraj bilet na finał Ligi Mistrzów w Kijowie

Publikacja:
Płać kartą Mastercard lub Maestro i wygraj bilet na finał Ligi Mistrzów w Kijowie
Czas trwania
Cel (zysk) Dwuosobowe pakiety wyjazdowe na mecz finałowy (3 szt.), Sony PlayStation 4 Pro 1TB (9 szt.), piłki Champions League Finale Kiev Top Training Ball (90 szt.)
Uczestnik Posiadacz/użytkownik karty płatniczej Mastercard lub Maestro.
Po drodze Wykonanie 5 transakcji za min. 5 zł każda kartą Mastercard, Maestro lub Masterpass oznacza otrzymanie 1 losu.
Już niedługo miłośników futbolu czeka prawdziwa uczta – finał Ligi Mistrzów w Kijowie. Jeśli chcesz znaleźć się w gronie widzów obserwujących na żywo sportowe zmagania, weź udział w loterii zorganizowanej przez Mastercard. Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać główną nagrodę, czyli bilet dla dwóch osób na mecz rozgrywek finałowych Ligi Mistrzów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

W loterii zorganizowanej przez Mastercard możesz wziąć udział do 6 maja 2018 r. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, masz pełną zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania na terenie Polski. Musisz również – co oczywiste - być posiadaczem lub użytkownikiem wystawionej na swoje imię i nazwisko indywidualnej karty płatniczej (kredytowej lub debetowej) Mastercard lub Maestro. Kolejnym warunkiem, który musisz spełnić, jest aktywne posługiwanie się kartą.

Zanim jednak wyjaśnimy Ci, co konkretnie powinieś zrobić, aby zwiększyć swoją szansę na zdobycie nagrody, w skrócie scharakteryzujemy wszystkie wygrane.

Bilety na Ligę Mistrzów, gadżety i Sony PlayStation

Organizator loterii (firma McCann Worldgroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) przygotował całkiem pokaźną pulę nagród – jej łączna wartość wynosi aż 65 182,80 złotych brutto. Na uczestników loterii czekają następujące bonusy:

  • 3 nagrody główne w postaci 2-osobowego wyjazdu na mecz rozgrywek finałowych Ligi Mistrzów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie w dniu 26 maja 2018 r. Wartości jednego pakietu to 11 041,90 zł (wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 1227,00 zł, która zostanie przeznaczona na zapłatę podatku dochodowego). Nagroda główna obejmuje przelot na trasie Warszawa – Kijów i z powrotem dla maksymalnie 2 osób, zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu (2 noce + śniadanie), transport z i na lotnisko, przejazd na stadion w dniu meczu, wszystkie opłaty lotniskowe oraz – co zapewne będzie dla Ciebie najważniejsze – bilety na finałowy mecz rozgrywek.
  • 9 nagród w postaci Sony PlayStation 4 Pro 1TB i o wartości do 1699,00 zł brutto każda.
  • 90 nagród w postaci piłki Champions League Finale Kiev Top Training Ball o wartości 145,39 zł brutto każda.

Płać kartą Maestro lub wymieniaj punkty na nagrody w programie Priceless® Specials.

Wróćmy jednak do warunków, które musisz spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród. Do wyboru masz dwie możliwości:

  • wykonaj 5 transakcji za min. 5 zł każda, płacąc kartą Mastercard, Maestro lub Masterpass. Płatności nie muszą być wykonane jedną i tą samą kartą – jeśli posiadasz w swoim portfelu kartę kredytową i debetową z logo MasteCard, możesz używać ich naprzemiennie.
  • LUB jednorazowo wymień punkty na nagrody w programie Priceless® Specials.

Wszystkie powyższe transakcje stanowią jeden „los” w loterii, który musisz zarejestrować na tej stronie za pośrednictwem specjalnego formularza. Będziesz musiał w nim podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz informację, czy los jest z 5 transakcji czy z 1 wymiany. Konieczne będzie również wpisanie daty poszczególnych operacji, akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora loterii.

Co ważne, im więcej płatności wykonasz, tym więcej losów otrzymasz – formularz możesz wypełniać wielokrotnie, za każdym razem podając w nim opisane wcześniej dane.

Koniecznie rejestruj transakcje!

Pamiętaj, że nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy zachowasz dowód wykonania transakcji. W przypadku płatności wykonanych „fizyczną” kartą Mastercard lub Maestro będzie to sklepowy paragon lub wydruk potwierdzający daną operację. Natomiast w przypadku płatności wykonanych za pośrednictwem Masterpass z podpiętą kartą Mastercard lub Maestro powinieneś zachować wyciąg z banku lub inne potwierdzenie dokonania zakupu (np. fakturę ze sklepu, na której widać formę płatności).

Natomiast jeśli zdecydowałeś się na wymianę punktów w ramach Priceless® Specials – wystarczy, że podasz datę wymiany, liczbę punktów, jakie zostały wymienione na nagrodę oraz nazwę nagrody.

I na tym właściwie kończy się Twoja rola – reszta będzie zależeć od przysłowiowego łutu szczęścia.

Losowanie nagród

Losowanie nagród odbędzie się w trzech etapach: 27 kwietnia, 7 maja i 9 maja 2018 r. W każdym z tych dni zostaną wyłonieni zwycięzcy nagrody głównej oraz nagród drugiego i trzeciego stopnia. Organizator poinformuje laureatów o tym fakcie za pomocą wiadomości e-mail w terminie 2 dni od daty danego losowania, a następnie poprosi ich o przesłanie oświadczenia (jego wzór znajduje się w załączniku do regulaminu) i zweryfikuje prawo do nagrody.

Nagrody trafią do laureatów w terminie do 21 dni od dnia zakończenia procesu weryfikacji.

Kto nie próbuje, ten nie wygrywa

Nie da się ukryć, że wygrana w loterii jest dziełem przypadku, jednak możesz pomóc swojemu szczęściu, zgłaszając większą liczbę „losów” w loterii. Jeżeli aktywnie używasz swojej karty MasterdCard lub Maestro, spełnienie tego warunku nie powinno być trudne – wystarczy opłacać kartą codzienne zakupy. W zamian zyskujesz niepowtarzalną szansę, by obejrzeć finał Ligi Mistrzów ze stadionowych trybun i poczuć niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy wielkim wydarzeniom sportowym. Jeśli więc jesteś prawdziwym fanem piłki nożnej, daj szczęściu szansę i weź udział w promocji. Kto wie, może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Być może jednak jesteś posiadaczem karty sygnowanej znaczkiem Visa? Jeśli tak – Ty również możesz wziąć udział w piłkarskim święcie, jakim są Mistrzostwa Świata FIFA w Rosji. Aktualnie trwa loteria, w której do wygrania jest dwuosobowy wyjazd na mecz Polska-Senegal – więcej informacji na temat loterii Visy znajdziesz tutaj.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos