Wróć

Samochód Audi e-tron GT quattro o wartości 440 000 zł oraz 10 nagród dodatkowych po 2000 zł w loterii Santander TFI

Publikacja:
Samochód Audi e-tron GT quattro o wartości 440 000 zł oraz 10 nagród dodatkowych po 2000 zł w loterii Santander TFI
Czas trwania
Cel (zysk) Samochód Audi e-tron GT quattro o wartości 440 000 zł + jego ubezpieczenie na rok lub 10 nagród dodatkowych po 2000 zł w postaci jednostek funduszy inwestycyjnych.
Uczestnik Nabywca jednostek funduszy inwestycyjnych z oferty Santander TFI.
Po drodze Każdy 1000 zł wydany na zakup jednostek funduszy inwestycyjnych Santander TFI = 1 los.
Tym razem przedstawiamy akcję, która nie wymaga założenia rachunku bankowego czy sięgnięcia po kartę kredytową, ani aktywnego korzystania z kart płatniczych. W loterii Santander TFI, w której do wygrania jest samochód sportowy Audi o wartości 440 tys. zł, losy zdobędziesz, nabywając jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.

Po raz kolejny przekonujemy się, że w atrakcyjny sposób można promować każdy produkt. Trzeba mieć po prostu pomysł, jak to zrobić i przygotować ciekawą nagrodę.

Kto może wziąć udział w loterii?

Niech Twoje inwestycje nabiorą rozpędu – zachęca spółka Santander TFI, organizator loterii pod tym samym tytułem. Akcja trwa do 30 września 2021 r.

W akcji mogą brać udział osoby z pełną lub ograniczoną zdolnością do czynności prawnych.

Regulamin nic nie wspomina o dotychczasowej współpracy z Santander TFI, konieczności posiadania jakichkolwiek produktów Santander Bank Polska. Po prostu: kupujesz jednostki funduszy inwestycyjnych i zdobywasz losy.

Co można wygrać?

Do wygrania są:

 • samochód marki Audi e-tron GT quattro 350 kW kosztujący 440 000 zł oraz roczne ubezpieczenie o wartości 1750 zł;
 • 10 nagród dodatkowych o wartości 2000 zł w postaci dodatkowych jednostek funduszy inwestycyjnych.

Jak rozpędzić swoje inwestycje?

Spójrz na sekwencję działań, które musisz wykonać, by dać sobie szansę na wygraną.

Start
 • Krok 1

  Do 30 września 2021 r. kup jednostki subfunduszy inwestycyjnych wchodzących w skład Santander FIO lub Santander Prestiż SFIO. Możesz to zrobić w bankowości elektronicznej lub w placówce banku.

  Każdy wpłacony 1000 zł = 1 los.

 • Krok 2

  Do 31 grudnia 2021 r. zarejestruj się w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu.

  Po dokonaniu zgłoszenia wyświetli się komunikat o dokonaniu rejestracji.

 • Krok 3

  Do 31 grudnia 2021 r. utrzymaj jednostki uczestnictwa nabyte w okresie loterii o wartości co najmniej 1000 zł.

 • Informacja

  Losowanie nagród odbędzie się 1 marca 2022 roku, ok. godz. 12.00 w placówce organizatora przy ul. Emilii Plater 53 w Warszawie.

  Wyniki losowań (imię i pierwsza litera nazwiska) będą dostępne na stronie internetowej loterii w okresie od pierwszego dnia roboczego następującego po losowaniu (tj. od 2 marca 2022 r.). Niezależnie od tego każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w wiadomości wysłanej na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Dodatkowo organizator podejmie maksymalnie trzy próby kontaktu telefonicznego w dniu losowaniu nagród (do godz. 20:00) ze zdobywcą samochodu.

 • Premia

  Przekazanie samochodu nastąpi w Poznaniu do 30 kwietnia 2022 r. Warunkiem wydania pojazdu jest przekazanie do 4 marca 2022 r. danych niezbędnych do rozliczeń z urzędem skarbowym.

  Nagrody dodatkowe będą przekazane do 30 kwietnia 2022 r. poprzez nabycie przez organizatora w Twoim imieniu dodatkowych jednostek uczestnictwa o wartości 2000 zł według wyceny z 27 kwietnia 2022 r.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

Za moment wpłaty środków uznaje się dzień, w którym pieniądze wpłynęły na rachunek subfunduszu.

Zamiany jednostek uczestnictwa dokonywane wyłącznie pomiędzy subfunduszami objętymi promocją nie powodują utraty prawa do udziału w loterii.

Wpłaty dokonywane na Indywidualne Konta Emerytalne i Pracownicze Programy Emerytalne nie dają prawa do otrzymania losów.

Regulamin dopuszcza możliwość, że zdobędziesz więcej niż jedną nagrodę.

W ramach nagrody dodatkowej organizator kupi jednostki funduszy inwestycyjnych na subrejestr, na który dokonałeś ostatniej wpłaty. Jeśli okaże się on zamknięty lub pusty (tj. nie będą na nim zapisane żadne jednostki) na dzień wypłaty nagrody, nabycie bonusowych jednostek będzie dokonane na subrejestr z wcześniejszą wpłatą.

Wygrywając samochód, nie będziesz się musiał martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Wszelkimi formalnościami zajmie się organizator i to on odprowadzi należny fiskusowi podatek.

Inwestujesz – wygrywasz

Aby wygrać, trzeba dać sobie na to szansę. W tym przypadku to od Ciebie zależy, jak bardzo zwiększysz swoje szanse na wygraną. Pamiętaj, że każdy tysiąc złotych wpłacony na subfundusz objęty promocją oznacza zdobycie jednego losu.

Sam musisz zdecydować nie tylko o kwocie inwestycji (a więc liczbie losów), ale i wyborze subfunduszy. Zwróć uwagę, że możesz je zmieniać, by dopasować swoją strategię inwestycyjną do aktualnej sytuacji na rynku.

Życzymy powodzenia w inwestowaniu i szczęścia w losowaniu nagród.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kacper
Gość

10.000zł wpłaciłem i wyszedłem na 4 stycznia minus 550zł. Oczywiście nagrody żadnej nie zdobyłem :) Chyba lepiej jakbym za 500zł totolotków wysłał.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Kacper

Ulokowanie oszczędności w fundusze inwestycyjne nie zawsze przynosi zysk, zwłaszcza, gdy okres inwestycji jest stosunkowo krótki, jak w Twoim przypadku.

Możliwość zdobycia premii za dokonanie inwestycji jest kusząca. Dobrze jest jednak traktować ją jako dodatek do korzyści z długoterminowego inwestowania niż cel w sam sobie. Nastawienie się na wycofanie pieniędzy zaraz po spełnieniu warunków promocji może przynieść straty.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Gdzie można sprawdzić kto wygrał?


Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Gość
@Robert

Lista laureatów zamieszczona jest na tej stronie: https://loteria.santandertfi.pl

Odpowiedz

R
Robert
Gość
@Justyna Kalicińska

Dziękuję. Tylko, że ja na tej stronie tego nie widzę. Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Robert

Wyniki są już podane na stronie loterii.

Odpowiedz

M
Maciek
Gość

Tych funduszy jest sporo. Nie podano dokładnie, które można kupować, jest tylko, że Loterią Promocyjną objęte są wpłaty do Subfunduszy zarządzanych przez Organizatora wchodzących w skład Santander FIO oraz Santander Prestiż SFIO, zwanych dalej „Subfunduszami objętymi loterią”. Wszystkie z nich są FIO i SFIO. Zadałem pytanie w bankowość internetowej, zobaczymy co odpowiedzą.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Wszystkie fundusze w szczycie. Trochę kiepsko kupować ;)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Mariusz

Jednostki można kupować do 30 września. Możliwe, że do tego czasu będzie korekta i uda się wstrzelić w lokalny dołek. Inna rzecz, że wiele prognoz mówi o dynamicznym odbiciu po pandemii w najbliższych miesiącach, a nawet latach, więc trend wzrostowy może się utrzymać jeszcze długo.

Trudno przewidzieć rozwój sytuacji, ale - jak mówi znane powiedzenie - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana (nie jeździ Audi e-tron GT Quattro) ?

Odpowiedz

W
Wojtek97
Gość

Losowanie nagród odbędzie się 1 marca 2022 roku, ok. godz. 12.00 w placówce organizatora przy ul. Emilii Plater 53 w Warszawie.

No to trochę sobie poczekamy...

Sprytna promocja, nagroda świetna trzeba przyznać, ale wymaga kupowania jednostek funduszy inwestycyjnych. A te obarczone są pewnie wysoką prowizją za zarządzanie.

Odpowiedz

G
Gerard_Burz
Gość

Jak się kupuje jednostki funduszy w bankowości? Nie trzeba mieć do tego konta maklerskiego?

Odpowiedz

B
BaltaZar Gabka
Gość
@Gerard_Burz

nie trzeba mieć , można kupować za pośrednictwem platform internetowych min. najpopularniejszej chyba SFI Mbanku bo tam nie ma opłat prowizyjnych za nabycie.

Tylko że akurat produkty TFi Santandera są dostępne tylko u Santandera więc jakiś opłaty prowizyjne będą , tak czy inaczej nie opłaca się inwestować tylko ze

względu na loterie a jedynie przy okazji jak już i tak miałeś kupić

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Gerard_Burz

W uzupełnieniu dodam, że zakup funduszy inwestycyjnych Santander TFI możliwy jest w bankowości internetowej Santander Online. Po zalogowaniu się do niej trzeba wejść w zakładkę Fundusze inwestycyjne, po czym zdecydować jakie fundusze chce się kupić i za jaką kwotę. Fundusze są podzielone na kategorie, od tych najbezpieczniejszych po te najbardziej ryzykowne. Sądzę, że bez większego kłopotu każdy chętny znajdzie tam coś odpowiadającego jego skłonności do ryzyka oraz horyzontowi czasowemu inwestycji.

Aktualnie nie są pobierane prowizje za zakup funduszy inwestycyjnych Santandera.

Odpowiedz