Wróć

Toyota Yaris lub spłata kredytu (max 10 tys. zł) - oto nagrody w loterii dla kredytobiorców Banku BPS

Publikacja:
Toyota Yaris lub spłata kredytu (max 10 tys. zł) - oto nagrody w loterii dla kredytobiorców Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) Jedna z nagród w loterii: samochód Toyota Yaris (o wartości 90 390 zł) lub spłata kredytu (max 10 000 zł, 3 laureatów w miesiącu).
Uczestnik Osoba, która zaciągnęła w Banku BPS kredyt objęty promocją.
Po drodze Zaciągnięcie kredytu.
Bank BPS zachęca do korzystania z jego oferty kredytowej w bardzo nietypowy sposób. Otóż, proponuje udział w loterii, w której raz w miesiącu typowanych zostanie 3 szczęśliwców, którym bank spłaci kredyt, maksymalnie 10 tys. zł. Zwieńczeniem akcji będzie losowanie nagrody głównej, czyli samochodu osobowego Toyota Yaris o wartości 90 390 zł.

Akcja "Loteria Spłacamy Twój kredyt"

Organizatorem promocji jest Tomasz Bogdanowicz, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 listopada 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są dwa rodzaje nagród:

 • Nagroda miesięczna w postaci spłaty zobowiązania zaciągniętego w Banku BPS przez uczestnika loterii. Maksymalna kwota, jaką bank spłaci za swojego klienta, to 10 tys. zł. Po każdym miesiącu trwania loterii rozlosowane będą 3 takie nagrody.
 • Nagroda główna, czyli samochód osobowy Toyota Yaris o wartości 90 390 zł.

W regulaminie przewidziano także nagrody dla doradców, którzy przeprowadzą proces kredytowy. Jeśli klient wygra nagrodę miesięczną, pracownik dostanie 20% spłacanej kwoty, nie więcej niż 1 tys. zł. Doradca obsługujący laureata nagrody głównej otrzyma 5000 zł.

Czy możesz skorzystać?

W loterii może brać udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która w okresie promocji podpisze z Bankiem BPS umowę o jeden z produktów kredytowych objętych promocją. Do wyboru: kredyt gotówkowy (w tym kredyt ekologiczny, kredyt „Czyste Powietrze” lub inny kredyt na określone cele), kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, pożyczka hipoteczna na jednorazową kwotę w wysokości minimum 1000 zł.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia nagród w loterii

 • Krok 1. Do 30 listopada 2024 r. zaciągnij jeden z promowanych produktów kredytowych

  Do 30 listopada 2024 r. zaciągnij w Banku BPS jeden z promowanych produktów kredytowych; minimalna kwota zobowiązania to tysiąc złotych. Ich charakterystykę znajdziesz na stronie banku.

  Po podpisaniu umowy kredytowej nie zapomnij odebrać od doradcy vouchera będącego potwierdzeniem skorzystania z oferty banku.

  Jeśli umowę kredytową, która upoważnia do udziału w loterii, podpisała więcej niż jedna osoba, uczestnikiem akcji może być tylko jeden ze współkredytobiorców. Formularz zgłoszenia powinien wypełnić ten, kto został wpisany na voucherze.

 • Krok 2. Zarejestruj swój udział w loterii

  Także do 30 listopada 2024 r. wejdź na stronę promocji i zgłoś swój udział w loterii. Przydatne wskazówki znajdziesz na odwrocie vouchera otrzymanego od doradcy.

  Pamiętaj o:

  • wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia loterii,
  • zaznaczeniu oświadczeń potwierdzających możliwość udziału w loterii i o zapoznaniu się z regulaminem akcji,
  • zatwierdzeniu rejestracji poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz na podany adres e-mail.

  Uwaga: w zgłoszeniu masz prawo wpisać numer ID doradcy, który Cię obsługiwał, dzięki czemu będzie on miał szansę na wygranie jednej z nagród z puli przeznaczonej dla pracowników.

 • Krok 3. Spłacaj terminowo zobowiązanie i oczekuj na losowania nagród

  Nagrody miesięczne - ich losowanie odbywa się według harmonogramu przedstawionego w regulaminie loterii. Co miesiąc bank spłaci 3 szczęśliwcom zaciągnięte przez nich zobowiązanie, max 1000 zł.

  Losowanie nagrody głównej - samochodu osobowego Toyota Yaris - odbędzie 6 grudnia 2024 r. w siedzibie organizatora.

  Nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że zachowasz otrzymany od doradcy voucher, nie odstąpisz od zawartej umowy oraz będziesz terminowo spłacał swoje zobowiązanie.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Procedura odbioru obu rodzajów nagród jest identyczna.

  Organizator loterii zastrzegł, że dokona weryfikacji prawa do nagrody w ciągu maksymalnie 14 dni od daty jej przyznania. W ramach procedury sprawdzającej laureat może zostać poproszony w wiadomości wysłanej na podany w zgłoszeniu adres e-mail o przesłanie do wglądu skanu vouchera (drogą mailową) lub jego oryginału (tradycyjną pocztą). Gdybyś spotkał się z taką sytuacją, musisz spełnić prośbę organizatora w ciągu 5 dni roboczych.

  Po pozytywnej weryfikacji organizator opublikuje na stronie loterii imię i pierwszą literę nazwiska laureata oraz prześle mu w ciągu 5 dni roboczych od publikacji wyników na adres e-mail stosowną wiadomość. Będzie ona zawierała także protokół potwierdzający prawo do nagrody, który trzeba wypełnić i odesłać do organizatora w ciągu 5 dni roboczych od daty jego otrzymania.

  Pieniądze wpłyną na konto laureata w ciągu 7 dni roboczych, licząc od daty wpłynięcia do organizatora prawidłowo wypełnionego wspomnianego protokołu (nie później niż 30 marca 2025 r.).

  Odbiór nagrody głównej musi się odbyć do 30 marca 2025 r.

  Rozliczeniami z fiskusem nie musisz się martwić - organizator przewidział dodatkowe środki na uregulowanie należnego podatku i zajmie się dopełnieniem niezbędnych formalności.

Mission complete!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos