Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 25% moneyback za zakupy online dla klientów Banku Millennium.

Money Mania XV: 150 zł premii pieniężnej za założenie Konta 360° w Banku Millennium

5 komentarzy / opinii
Money Mania XV: 150 zł premii pieniężnej za założenie Konta 360° w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł premii pieniężnej w formie przelewu na konto.
Po drodze Należy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student i w każdym z dwóch następnych miesięcy zapewnić miesięczne wpływy na min. 1000 zł i dokonać co najmniej jednej transakcji kartą.
Popularna Money Mania wraca w nowej, piętnastej odsłonie! Tym razem na uczestników promocji - przygotowanej wspólnie przez Bank Millennium i Totalmoney.pl Sp. z o.o. - czeka premia pieniężna w wysokości 150 zł. Warunki akcji nie są trudne do spełnienia, a sam rachunek aktualnie plasuje się w czołówce kont osobistych. Sprawdźmy zatem, co należy zrobić, aby zyskać ten bonus.

W najnowszej – już XV - Money Manii wystarczy jedynie otworzyć w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz umiarkowanie aktywnie korzystać z rachunku, aby otrzymać gwarantowaną premię. Jeśli więc akurat rozglądasz się za kontem osobistym z możliwością zgarnięcia dodatkowej nagrody, ta propozycja może przypaść Ci do gustu. Z oferty możesz skorzystać do 22 czerwca 2018 r.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które na dzień jej rozpoczęcia (24 maja 2018 r.) nie posiadały żadnego produktu finansowego banku Millennium (w tym karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej) ani nie były stroną umowy zawartej z bankiem. Warunek ten dotyczy współposiadaczy rachunków, pełnomocników, kuratorów, a także osób, które są poręczycielami kredytu lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Dodatkowo z promocji wykluczeni są byli klienci Banku Millennium, którzy brali już wcześniej udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student oraz osoby będące w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku.

Prosta metoda na zdobycie 150 zł

Trzeba przyznać, że promocje, których organizatorem lub współorganizatorem jest Bank Millennium, charakteryzują się klarownymi i prostymi zasadami. Podobnie jest w przypadku najnowszej akcji. Oto krótka instrukcja, jak zdobyć gwarantowaną nagrodę:

  1. Do 22 czerwca 2018 r. zarejestruj się w aplikacji na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko oraz adres email. Następnie potwierdź rejestrację, klikając w link umieszczony w wiadomości e-mail, przesłanej przez organizatora.
  2. Na stronie banku (która pojawi się po kliknięciu w linka) wypełnij wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową. Ważny szczegół – adres email wpisany we wniosku musi być identyczny z adresem podanym w aplikacji. Podczas wypełniania wniosku wyraź także zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz współpracujących z nim podmiotów, a także zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Pamiętaj, aby nie odwołać tych zgód w czasie trwania akcji.
  3. Do 30 czerwca 2018 r. (włącznie) podpisz z bankiem umowę o konto i kartę (za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku). Po dopełnieniu tych formalności do spełnienia pozostanie Ci tylko jeden warunek.
  4. Przez dwa kolejne miesiące – tj. w lipcu i sierpniu 2018 r. - zasil nowo otworzone konto kwotą co najmniej 1000 zł miesięcznie oraz wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem. Bank będzie honorował transakcje dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, natomiast wypłaty z bankomatów, przelewy i transakcje anulowane nie będą brane pod uwagę.

Niestety, z jednego profilu w aplikacji możesz założyć tylko jedno konto objęte promocją.

Wypłata nagród przez organizatora

Gwarantowana premia o wartości 150 zł zostanie przekazana na Twoje konto najpóźniej do dnia 15 września 2018 r. Tak więc nie zamykaj rachunku przed tą datą, bo tym samym stracisz prawo nagrody. Bonus jest zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz na (w menu).

Ile kosztuje Konto 360° i Konto 360° Student?

Choć 150 zł jest miłym dodatkiem, o wyborze rachunku powinny decydować przede wszystkim jego parametry. Poniżej przedstawiamy najistotniejsze opłaty i prowizje dotyczące Konta 360° oraz jego wersji studenckiej.

Konto 360°

Konto 360° Student

Warunek uniknięcia opłat Opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty i wypłaty z bankomatów można uniknąć, o ile na konto wpłynie min. 1000 zł miesięcznie oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna transakcja kartą debetową lub jedna płatność bezgotówkowa Blik Opłat za obsługę karty i bankomaty można uniknąć jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą lub jedna płatność bezgotówkowa Blik

Prowadzenie rachunku

8 zł - można uniknąć

0 zł

Obsługa karty debetowej

7 zł - opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można jej uniknąć

4 zł - opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można jej uniknąć

Wypłaty z bankomatów

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

Przelewy internetowe

0 zł 0 zł

Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku

0 zł 0 zł

W skrócie: jeśli dokonasz co najmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu i dodatkowo zapewnisz wpływy z innego banku w wysokości min. 1000 zł (osoby wybierające wersję Student nie muszą spełniać tego drugiego warunku), nie zapłacisz ani grosza za podstawowe usługi bankowe, czyli: prowadzenie konta, obsługę karty czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Dlaczego warto założyć skorzystać z oferty Banku Millennium?

Jeśli zdecydujesz się na rachunek osobisty w Banku Millennium, otrzymasz również dostęp do nowoczesnych usług i atrakcyjnych produktów oszczędnościowych. Na uwagę zasługuje zwłaszcza Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł czy 3-miesięczna Lokata Mobilna, na której możesz uzyskać 2,5%.

Posiadacze Konta 360° objęci są także ubezpieczeniem assistance „Pakiet Bardzo Pomocny”, w ramach którego mogą uzyskać np. pomoc medyczną czy interwencję specjalisty w razie awarii sprzętu domowego. Dodatkowo mogą skorzystać z tak przydatnych funkcjonalności, jak Blik, HCE, czy przelewy na e-mail i telefon.

Atrakcyjne nagrody w programie poleceń

To jednak nie wszystko – jako posiadacz Konta 360°(lub Konta 360° Student) będziesz mógł też przystąpić do programu „Lubię to polecam” i uzyskać kolejne profity. Co więcej, będziesz mógł sam wybrać rodzaj nagrody, gdyż bank przygotował aż 5 różnych premii:

  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania na Empik.com,
  • 80 zł do wydania na zalando.pl,
  • 4 bilety do kina,
  • 10% zwrotu za płatności kartą lub Blikiem (max. 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące),
  • 4% w skali roku na lokacie kwartalnej (dla środków do 10 tys. zł).

W przypadku tej akcji musisz jedynie przekazać drugiej osobie specjalny kod polecający, a następnie zdopingować ją do założenia konta i spełnienia prostych warunków aktywności.

Więcej informacji na temat programu znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja Banku Millennium to dobra okazja, aby w bardzo prosty sposób zgarnąć atrakcyjne nagrody. W sumie za założenie Konta 360°, zapewnienie min. 1000 zł wpływów na konto (przez dwa kolejne miesiące) oraz wykonanie łącznie dwóch transakcji bezgotówkowych otrzymasz nie tylko 150 zł premii, lecz także zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku i możliwość skorzystania z atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych.

Konto 360° jest wciąż jednym z najlepszych rachunków na rynku, warto zatem rozważyć jego założenie.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil S.
Gość

Jak oceniacie mobilną apkę tego banku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil S.

Oceniamy ją jako jedną z lepszych na rynku. Jest dość czytelna, a oprócz standardowych funkcji oferuje także mniej oczywiste rozwiązania, jak np. płatności za bilety komunikacji miejskiej czy miejsce parkingowe.

Tak się składa, że właśnie przygotowujemy tekst o aplikacjach mobilnych banków :)

Odpowiedz

B
Bietka Szy
Gość

Czy moge załozyć konto w tej promocji za pomocą kodu polecającego? Czy program poleceń i ta promocja się ze sobą łączą, czy trzeba wybrać jedno, albo drugie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Bietka Szy

Niestety, zgodnie z regulaminem udział w Money Manii wyklucza uczestnictwo w innych akcjach specjalnych związanych z Kontem 360º lub Kontem 360º Student. Tak więc może Pani otworzyć konto albo w ramach programu poleceń, albo w ramach Money Manii. Oczywiście, po założeniu konta może Pani bez przeszkód rekomendować rachunek swoim znajomym.

Odpowiedz

B
Bietka Szy
Gość
@najlepszekonto.pl

ekspresowe tempo, dzięki wielkie :-))

Odpowiedz