Rekordowe 600 zł premii z kontem Millennium 360° + 6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Publikacja:
Rekordowe 600 zł premii z kontem Millennium 360° + 6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł w formie przelewu + 6% dla oszczędności.
Uczestnik Osoba, która po 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, wpływ wynagrodzenia, transakcje bezgotówkowe.
Weź udział w promocji
Bank Millennium konsekwentnie zachęca do założenia konta Millennium 360°. Tym razem proponuje rekordową premię - aż 600 zł! Premia będzie przekazana w trzech ratach po spełnieniu prostych warunków aktywności. Możesz też skorzystać z promocyjnego oprocentowania oszczędności na Koncie Profit.

Akcja „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta”

Organizatorem promocji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 25 czerwca 2024 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 24 000 rachunków otwartych w ramach promocji.

Co możesz zyskać?

Premią w promocji jest 600 zł w formie przelewu na konto. Miłym dodatkiem do niej może być 200 zł na eKarcie goodie za otwarcie rachunku dla dziecka (szczegóły poniżej).

Czy możesz skorzystać?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2020 r. Wymagane też jest posiadanie polskiego obywatelstwa i dowodu osobistego oraz numeru PESEL.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że korzystanie z innych produktów w Millennium nie jest przeszkodą, by starać się o premię. Zaznaczono też, że z udziału nie wyklucza posiadanie konta technicznego, gdyż nie jest ono rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Do 25 czerwca 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° na stronie promocji

  Do 25 czerwca 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji , akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie elektronicznie i telefonicznie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych. Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi Zwroty za zakupy i nie odwołaj jej do końca promocji.

  Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

 • Krok 2. Spełnij warunki otrzymania pierwszej części premii (100 zł)

  W ciągu 14 dni od otwarcia konta:

  • zasil rachunek kwotą min. 1000 zł;
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej;
  • co najmniej raz zapłać kartą lub Blikiem.

  Zasilenie rachunku: bank uzna wszelkie wpływy na konto z wyjątkiem przelewów z innych rachunków uczestnika w Banku Millennium. Wynika z tego, że wpływy z kont w innych bankach zostaną zaliczone.

  Transakcje: bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.

 • Premia. Odbierz pierwszą część premii (100 zł)

  Pierwszą część premii (100 zł) otrzymasz w formie przelewu na nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś powyższe warunki.

 • Krok 3. Spełnij warunki otrzymania drugiej części premii (200 zł lub 500 zł)

  W każdym z sześciu kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku:

  • wydaj kartą lub Blikiem min. 500 zł;
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

  Spełnienie tych wymagań da Ci prawo do nagrody w wysokości 200 zł.

  Możesz otrzymać dodatkowe 300 zł, o ile w 3 kolejnych miesiącach w trakcie półrocznego okresu aktywności na Twoje konto nastąpi wpływ z tytułu wynagrodzenia (pensja, renta, emerytura, stypendium) w jednorazowej wysokości min. 1000 złotych.

  W przypadku osób, które ukończyły 26 r.ż., musi to być przelew pochodzący z rachunku firmowego. Młodsi mogą otrzymać dowolny wpływ, ale nie może on pochodzić z konta prowadzonego dla danej osoby w Banku Millennium. Decydujące znaczenie ma wiek w dniu otwarcia konta w ramach promocji.

  Zasady uznawania transakcji są identyczne jak te opisane w Kroku 2.

  Do otrzymania drugiej premii musisz spełnić warunki przyznania pierwszej nagrody.

 • Premia. Odbierz drugą część premii (200 lub 500 zł)

  Kolejny bonus – 200 lub 500 zł – trafi na Twój ROR w Banku Millennium do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończy się okres wymaganej aktywności, czyli 6 miesiącach logowania się do aplikacji i dokonywania płatności / po 3 kolejnych miesiącach, w których zapewniłeś konieczny wpływ.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania oszczędności i innych bonusów

  Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit.

  Jako klient Banku Millennium będziesz mógł też aktywnie polecać jego rachunki i zgarniać bonusy w programie poleceń.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz Konto 360° Junior dla dziecka, by zdobyć 200 zł

  Premia za otwarcie konta osobistego może być tylko wstępem do zdobywania bonusów z Bankiem Millennium. Podpowiadamy, że trwa także akcja dla dzieci, w której do zgarnięcia jest 200 zł na eKarcie goodie.

Mission complete!

Przykład: otworzyłeś Konto Millennium 360° 5 kwietnia 2024 r. Wówczas warunki otrzymania pierwszej części premii (100 zł) musisz spełnić do 19 kwietnia, a premia wpłynie na Twoje konto do końca maja. Następnie od maja do października aktywnie korzystaj z rachunku, co przyniesie Ci premię 200 zł, którą otrzymasz do końca listopada. Jeśli zapewnisz wpływ wynagrodzenia od maja do lipca, to bank przekaże Ci dodatkowo 300 zł do końca sierpnia.

Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.
 • Oprocentowanie
  6%

 • Okres obowiązywania
  90 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.7
(11 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adam
Gość

Za sam krok 1 i krok 2 otrzymam 100 zł, nawet jeśli nie spełnię kroku 3?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Adam

Tak, w tej promocji nagrody są przyznawane za zrealizowanie warunków danego etapu. Do zdobycia 100 zł wystarczy realizacja zadań z Kroków 1 i 2.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
zasil rachunek kwotą min. 1000 zł;
Zasilenie rachunku: bank uzna wszelkie wpływy na konto z wyjątkiem przelewów z innych rachunków uczestnika w Banku Millennium. Wynika z tego, że wpływy z kont w innych bankach zostaną zaliczone.

Czy mogę przelać 2 razy po 500 zł ze swojego konta w Mbanku?

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Dawid

czytaj KROK 3: jednorazowo

Odpowiedz