Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 530 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

425 zł + 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
425 zł + 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 625 zł: 425 zł w formie przelewu na konto + 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach (200 zł).
Uczestnik Nowy Klient, czyli osoba która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadała konta w BNP Paribas.
Po drodze Transakcje BLIK, przelewy, wpływy na konto.
Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas przynoszą na ogół bardzo atrakcyjne nagrody. Najnowsza akcja prawdopodobnie wzbudzi spore zainteresowanie. Do zdobycia jest bowiem nawet 425 zł, a do ich zgarnięcia wystarczy założenie wspomnianego rachunku i niewielka aktywność.

Promocja „Podaruj sobie prezent”

Organizatorem promocji konta osobistego w BNP Paribas tradycyjnie jest spółka Hagen.

Do kiedy możesz skorzystać?

Termin obowiązywania akcji określono na 8 stycznia 2024 r. Promocja może jednak zakończyć się szybciej, gdyż przewidziano ograniczoną pulę 9000 rejestracji.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 425 zł w formie przelewu na konto wypłacane w trzech częściach: 75 zł + 175 zł + 175 zł.

W trwającej równolegle akcji związanej z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile do zdobycia jest 16 000 punktów, które stanowią równowartość 200 zł.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Co musisz zrobić?

Droga do 425 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 8 stycznia 2024 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 8 stycznia 2024 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL oraz zaznaczając wszystkie "okienka" (akceptacja regulaminu, zgody i upoważnienie).

 • Krok 2. Również do 8 stycznia 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą

  Również do 8 stycznia 2024 r złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Możesz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza lub tego otrzymanego w wiadomości e-mail.

  Na tym etapie decydujesz, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru masz:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.

  Pamiętaj, by dane we wniosku były identyczne z tymi, które podałeś na etapie rejestracji w promocji!

 • Krok 3. Do 22 stycznia 2024 r. zawrzyj umowę z bankiem

  Do 22 stycznia 2024 r. zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti,

  Po otrzymaniu karty aktywuj ją w ciągu 7 dni.

 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku (75 zł)

  Wiadomość o zdobyciu premii za otwarcie rachunku otrzymasz do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków opisanych w Kroku 1. W wiadomości znajdziesz unikalny link, z którego musisz skorzystać do 26. dnia tego samego miesiąca (czyli na wywiązanie się z tego obowiązku masz niewiele czasu - zaledwie 4 dni). Następnie musisz podać numer nowo założonego konta, na które zostaną przesłane pieniądze. Przelew trafi na Twoje konto w tym samym miesiącu.

  Gdybyś nie przekazał w podanym wyżej terminie numeru rachunku, na który ma trafić premia, to nie stanie się nic złego. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 2 stycznia 2025 r; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

 • Premia. Aktywnie korzystaj z rachunku w 1. i 2. miesiącu po aktywacji karty

  W miesiącu następującym po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty, oraz w kolejnym:

  • przeprowadź przynajmniej 3 transakcje Blikiem na dowolną kwotę każda,
  • wykonaj przelew/y na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w kwocie min. 700 zł.

  Regulamin dość ogólnie określa transakcje Blikiem. Mówi, że są nimi operacje wykonane z konta osobistego przy użyciu usługi Blik, w tym z wykorzystaniem przelewów na telefon Blik. Niedozwolone są jedynie operacje w punktach handlowo-usługowych o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

  W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

  Wpływ może (ale nie musi) pochodzić z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury lub świadczenia ZUS/KRUS (może to być jeden lub więcej przelewów – liczy się ich suma).

  Natomiast wpływem nie będą przelewy z innych rachunków uczestnika promocji (w tym kont, których jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas, także tych prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima, oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas. Ostatnie zastrzeżenie obejmuje również zobowiązania zaciągnięte w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP Paribas.

  Nie zostaną uznane również wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach. Najprościej jest więc zapewnić wpływ z własnego rachunku w innym banku.

 • Premia. Odbierz premie za aktywność.

  Dwie premie, każdą w wysokości 175 zł, otrzymasz na nowo założony rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu dotyczące aktywności.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach

  Spełnij warunki promocji dotyczącej programu Bezcenne Chwile, by zyskać 16 000 punktów, czyli równowartość 200 zł.

Mission complete!

Brak konkretnych dat zawsze budzi wątpliwości, więc przedstawmy przykładowy rozkład czasowy koniecznych działań. Zakładając, że założysz konto i aktywujesz kartę w listopadzie 2023 r., to wymagane aktywności musisz zrealizować w grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r. W tej sytuacji do 22 grudnia otrzymasz wiadomość o zdobyciu nagrody za uruchomienie konta i karty, do 26 grudnia będziesz musiał podać numer swojego rachunku, a 75 zł wpłynie na Twój ROR do końca tego miesiąca. Kolejne wiadomości o nagrodzie (każda po 175 zł) dostaniesz w styczniu oraz lutym i do końca tych miesięcy na Twoim Koncie Otwartym na Ciebie pojawią się bonusy.

Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w jednym miesiącu, nie masz już szans na bonus za aktywność w następnym.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto osobiste objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
LukaS
Gość

Witam,

Czy ktoś z Was brał udział w owej promocji? A pytam, gdyż pomogłem założyć matuli. Wniosek wypełniony (8 stycznia) poprawie do konta z tradycyjną kartą i do tej pory cisza- ani kuriera ani listonosza, żadnej przesyłki/ruchu że strony banku. A pytam, gdyż do 22 stycznia karcie do konta ma zostać nadany PIN oraz przypuszczam iż spełniona pierwsza nią płatność.

Pozdrawiam,

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@LukaS

Najlepiej zadzwoń do banku i zapytaj, czy wysłali umowę/kartę. Jak puścili pocztą, to może być różnie ;/

Odpowiedz

L
LukaS
Gość
@bankowicz

Wczoraj matula zadzwoniła z zapytaniem co w związku z kontem/kartą i zostało uczynione ponaglenie przez konsultantkę w związku z tym- gdyż sprawa utknęła w miejscu, jak to nazwała konsultantka. Dziś oddzwoniła Pani konsultantka z banku i oznajmiła iż karta jest właśnie w procesie produkcji. Gdy zostanie tylko wytworzona, nastąpi jej wysłanie- także potrwa to kilka dni. Jednak jak wyczytałem i dobrze rozumiem zasady wzięcia udziału i zakwalifikowanie się z tej opisanej promocji- jest to, aby do 22 stycznia aktywować kartę (nadając PIN) i pewnie wykonać nią choć jedną płatność podając owy PIN w terminalu płatniczym. Obawiam się iż karta to tego dnia pocztą Polską może nie dojść...

Odpowiedz

A
Adrianna
Gość
@LukaS

Jeśli nie uda się dotrzymać terminu z winy banku to mimo to radzę aktywować kartę niezwłocznie i napisać reklamację, bo na logikę składając wniosek zgodnie z regulaminem do 8.01 nie powinno być problemu z otrzymaniem karty na czas.

Odpowiedz

L
LukaS
Gość
@Adrianna

Karta została nadana (18 stycznia) i myślę iż w poniedziałek kurier/listonosz ją dostarczy. Także szybko nadaje jej PIN w aplikacji, robię szybki przelew aby mama miała jakieś środki na koncie i zrobiła choć jedną transakcję kartą. Myślę tylko czy konto jest już aktywne- bo nr konta oraz wszelkie dane jak widziałem matula otrzymała na meila- w dniu (8 stycznia).

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@LukaS

Skoro karta została wysłana, to konto jest już aktywne. Do 22 stycznia 2024 r. trzeba z bankiem podpisać umowę o konto i kartę. Jej aktywacja nie musi być dokonana do tej daty (zmieniłem zapis w harmonogramie, który mógł wprowadzać w błąd) lecz w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania. Natomiast wymagane operacje należy wykonać w lutym i marcu 2024 r.

Odpowiedz

L
LukaS
Gość

Witam,

Nie wiadomo czy pula przeznaczona do wzięcia udziału w promocji już się wyczerpała? Pytam, bo chcialbym założyć swoim staruszką. Sam już niestety nie mogę wziąść udziału- brałem udział w promocji w sierpniu/wrześniu 2023' pt. „Powrót z wakacji” zagarniając w banalny sposób 450,-. Będę dozgonie wdzięczny za szybką odpowiedź, gdyż czas nagli.

Pozdrawiam,

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@LukaS

Promocja kończy się dzisiaj, zatem jeśli zdążysz z rejestracją, póki formularz jest aktywny, powinno być ok.

Odpowiedz

L
LukaS
Gość
@Aldona Derdziak

Chyba się udało- rejestracja z danymi mamy aby mogła przystąpić do promocji, a następnie wszystkie dane osobowe (wraz ze zdjęciami dowodu osobistego) aby zawrzeć umowę o otwarcie konta osobistego z kartą.

Odpowiedz

J
Jan
Gość

Czy zamiast karty debetowej fizycznej mogę wybrać kartę mobilną taka opcja jest przy zamawianiu karty czy mobilna też spełni warunki promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jan

Karta może być w wersji mobilnej, spełni wtedy wymagania promocji.

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość

Te wszystkie promocje w BNP to wielka ściema.Nie można się zarejestrować do żadnej od kilku miesięcy,infolinia promocji nie odbiera telefonu (po kilku minutach muzyczki rozłączją się) DNO

Odpowiedz

J
Jaca
Gość
@Mieczysław

Musisz mieć jakiegoś pecha, ja normalnie zapisałem się do tej promocji. Skoro masz ten sam problem z każdą promocją BNP ostatnio to pewnie jakaś kwestia techniczna.

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość
@Jaca

To jest bardziej zawiłe,zależy m.in. od przeglądarki i jeszcze innych rzeczy.Trzeba być informatykiem,żeby zarejestrować się do promocji w BNP.W innych bankach nie ma tego problemu.Na początek sobie poradziłem,zobaczymy,jak będzie dalej

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Mieczysław

Rozumiem, że tym razem udało się Panu złożyć wniosek i czeka Pan teraz na otrzymanie umowy i karty? Pytam, bo przy poprzedniej promocji moja Mama też miała problemy z przystąpieniem do niej, podobne do tych, o których Pan wspomniał i nie wiem czy warto próbować zarejestrować się do tej promocji...

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość
@Jano

Do końca nie wiem,jak mi się udało,ale na infolinii promocji powiedziano mi,że nie mogę mieć włączonego ad blocka.Ja mam i nie zamierzam z niego rezygnować.Wszedłem na tą promocję z przeglądarki Firefox,nie z Chrome jak wcześniej.Jak kliknąłem zarejestruj się to poszło.Na infolinii dowiedziałem się,że trzeba kliknąć w ciasteczko w prawym dolnym rogu,ale tego nie robiłem,dlatego do końca nie wiem,jak mi się udało.Podtrzymuję swoje zdanie,że jest to promocja dla informatyków.

Odpowiedz

B
Bart
Gość

Jak rozumiem nie ma żadnej promocji na Moje Konto PREMIUM, a w tej promocji możliwe jest utworzenie tylko Konta Otwartego na Ciebie?

Ktoś wie czy można od razu przekształcić Konto Otwarte na Ciebie w Moje Konto PREMIUM i nadal dostawać bonusy, oczywiście po spełnieniu zasad aktywności?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Bart

Tak, promocja dotyczy tylko Konta Otwartego na Ciebie. Moim zdaniem przekształcić konto możesz dopiero po otrzymaniu premii, inaczej bank potraktuje to jako naruszenie regulaminu.

Odpowiedz