Nawet 1000 zł dla nastolatków za polecenie konta rodzicom i wspólne bankowanie w mBanku w ramach programu „PolecamBank"

Publikacja:
Nawet 1000 zł dla nastolatków za polecenie konta rodzicom i wspólne bankowanie w mBanku w ramach programu „PolecamBank"
Czas trwania
Cel (zysk) Obecny klient: od 80 do 1000 zł w formie przelewu za polecenie ROR.
Uczestnik Nowy i obecny klient. Nowy klient: rodzic obecnego klienta, który od 1 stycznia 2020 r. nie korzystał z ROR-u w mBanku. Obecny klient: posiadacz eKonta możliwości dla klientów w wieku 13-17 lat założonego od 2 lipca 2024 r.
Po drodze Nowy klient: transakcje kartą i Blikiem. Obecny klient: przekazanie identyfikatora poleceń, transakcje kartą.
mBank proponuje nastolatkom korzystającym z jego eKonta możliwości, by rekomendowali rachunek osobisty rodzicom, za co nagrodzi ich atrakcyjną premią. Bonus można zwiększyć dzięki rodzinnemu bankowaniu przez 5 miesięcy. Maksymalna premia za wspólne działania może wynieść nawet 1000 zł!

Program "PolecamBank"

Organizatorem programu jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Aktualna edycja programu trwa do 31 października 2024 r.

Co możesz zyskać?

Rodzic (polecony, nowy klient) – bank nie przewiduje nagrody dla rodziców, czyli poleconych. Ich "zyskiem" jest tylko premia związana z zakładanym rachunkiem.

Nastolatek (polecający, obecny klient) – regulamin przewiduje premię za skuteczną rekomendację konta osobistego rodzicom (wysokość nagrody uzależniona jest od rachunku i sposobu jego otwarcia) oraz dodatkowe bonusy za rodzinne bankowanie przez 5 miesięcy (5 x 50 zł za każdego z rodziców, który spełni warunki aktywności).

Typ rachunku

Premia za polecenie

Konto osobiste otworzone przez selfie lub e-dowód w aplikacji

eKonto do usług – 150 zł

mKonto Intensive – 250 zł

Konto osobiste założone w inny sposób niż w aplikacji

eKonto do usług - 80 zł

mKonto Intensive - 125 zł

Czy możesz skorzystać?

W roli polecającego może wystąpić nastolatek w wieku 13-17 lat posiadający w mBanku eKonto możliwości założone 2 lipca 2024 r. lub później.

Poleconym, czyli nowym klientem, może być rodzic polecającego, który od 1 stycznia 2020 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Co musisz zrobić?

Rodzic: Droga do otwarcia rachunku w mBanku
 • Krok 1. Do 31 października 2024 r. złóż wniosek o wybrany rachunek objęty promocją

  Do 31 października 2024 r. złóż wniosek o jeden z rachunków (wraz z kartą) wskazanych na wstępie i zawrzyj o niego umowę z mBankiem. Możesz to zrobić przez Internet, w aplikacji, w oddziale banku lub korzystając z infolinii.

  Pamiętaj, że Twoje dziecko otrzyma nagrodę, jeśli we wniosku o ROR wpiszesz otrzymany od niego identyfikator poleceń.

 • Krok 2. Wykonaj transakcje kartą i Blikiem

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpiszesz umowę o nowy rachunek osobisty, musisz wykonać:

  • minimum 5 transakcji bezgotówkowych „plastikiem”, płacąc za towary lub usługi w placówkach handlowo-usługowych;
  • przynajmniej 1 płatność Blikiem.

  Nie będą uznane wypłaty gotówki, transakcje lub płatności niestanowiące zapłaty za zakupy towarów lub usług oraz płatności kartami rejestrowane za pomocą ręcznego, mechanicznego terminala (tzw. imprintera). Możliwa jest natomiast płatność Google Pay czy Apple Pay.

  Realizacja tych działań sprawi, że Twoja pociecha, która rekomendowała Ci skorzystanie z oferty mBanku otrzyma należną jej premię

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z rachunku przez 5 kolejnych miesięcy

  Twoje dziecko może otrzymać dodatkową premię, jeśli Ty i Twoja pociecha zrealizujecie warunki aktywności w 5 kolejnych miesiącach, licząc od 2. miesiąca po założeniu przez Ciebie konta w mBanku z rekomendacji dziecka.

  W tym czasie, w każdym z miesięcy, każde z Was musi wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Brak realizacji zadania w jednym z nich, przez któreś z Was nie pozbawi dziecka prawa ubiegania się o premię za kolejny okres.

Mission complete!

Zadania dla nastolatka wyglądają następująco:

Nastolatek: Droga do premii za polecenie konta rodzicom
 • Krok 1. Do 31 października 2024 r. zarejestruj swój udział w najnowszej edycji programu poleceń

  Do 31 października 2024 r. skorzystaj z zakładki „PolecamBank” w bankowości elektronicznej mBanku i zarejestruj swój udział w najnowszej edycji programu poleceń. Wykonaj wszystkie poniższe działania:

  • wypełnij formularz rejestracyjny w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej,
  • określ rachunek, na który ma trafić Twoja nagroda,
  • stwórz identyfikator poleceń składający się z od 3 do 20 znaków; dopuszczalne są cyfry i litery, natomiast zabronione znaki specjalne i polskie, wyrazy obraźliwe oraz fraza mBank,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  • zaakceptuj regulamin promocji.

  Przypominamy, że w roli polecającego może wystąpić posiadacz eKonta możliwości w wieku 13-17 lat założonego od 2 lipca 2024 r.

 • Krok 2. Przekaż identyfikator polecenia rodzicowi

  Przekaż identyfikator poleceń rodzicowi, którego chcesz zachęcić do założenia rachunku osobistego w mBanku. Nie ma przeszkód, byś przekazał go mamie i tacie.

  Możesz to zrobić kopiując treść wiadomości z zakładki programu poleceń i wysyłając ją do rodzica/rodziców, np. za pośrednictwem maila lub komunikatora.

 • Krok 3. Wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą

  Nagrodę za skuteczną rekomendację otrzymasz pod warunkiem, że wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą w placówkach handlowo-usługowych a rodzic zrealizuje swoje zadania. Działania musicie wykonać w miesiącu, w którym polecona przez Ciebie osoba otworzyła rachunek w mBanku, lub też do końca następnego miesiąca.

  Informację o tym, kiedy rodzic otworzył rachunek, znajdziesz w serwisie transakcyjnym w sekcji PolecamBank, w zakładce Moje polecenia. Oczywiście możesz też o to spytać mamę czy tatę.

  Nie będą uwzględniane wypłaty gotówki, transakcje lub płatności niestanowiące zapłaty za zakupy towarów lub usług oraz płatności kartami rejestrowane za pomocą ręcznego, mechanicznego terminala (tzw. imprintera). Możliwa jest natomiast płatność Google Pay czy Apple Pay.

 • Krok 4. Rozmawiaj z poleconym o realizacji zadań

  Delikatnie dopytuj osobę poleconą, czy wywiązała się ze swoich obowiązków (szczegóły podajemy powyżej). Wypłata nagrody dla Ciebie zależy nie tylko od spełnienia wymagań regulaminu przez Ciebie, ale i przez rodzica.

 • Premia. Odbierz premię za skuteczną rekomendację

  Premię (jej wysokość uzależniona jest od rachunku, który poleciłeś) otrzymasz między 20. a ostatnim dniem miesiąca następującego po tym, w którym Ty i rodzic spełniliście wymagania regulaminu.

  Przykładowo: rodzic otworzył konto z Twojego polecenia w lipcu. Wówczas na spełnienie wymagań regulaminu macie czas do końca sierpnia. W tym przypadku premię otrzymasz do końca września.

  Do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie zamykaj rachunku w mBanku. Bank zastrzegł, że nie będzie wypłacał bonusów na konta oszczędnościowe, walutowe czy firmowe, a także na rachunki lokat.

 • Krok 5. Zwiększ premię, korzystając z rodzicem z rachunku przez 5 miesięcy

  Twoja premia może być wyższa, jeśli Ty i rodzic będziecie aktywnie korzystali ze swoich kont przez 5 kolejnych miesięcy, licząc od 2. miesiąca po założeniu rachunku przez poleconego. W tym czasie w każdym z miesięcy powinieneś wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

  Brak realizacji zadania w jednym z miesięcy przez Ciebie lub przez rodzica nie pozbawi Cię prawa ubiegania się o premię za kolejny okres.

  Przykład: gdy rodzic założył swoje konto w mBanku w lipcu, to warunki aktywności musicie spełniać od września 2024 r. do stycznia 2025 r.,

 • Premia. Odbierz nagrodę za aktywność

  Za każdy miesiąc, w którym Ty i polecony zrealizujecie powyższe zadanie, otrzymasz 50 zł. Tym samym, Twoja nagroda może wynieść 250 zł (jeśli z Twojego polecenia konto założył jeden z rodziców) a nawet 500 zł (gdy dokonałeś skutecznej rekomendacji konta w mBanku obojgu rodzicom).

  Kolejne premie bank będzie wypłacał do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków aktywności.

  Trzymając się powyższego przykładu, bonusy od mBanku będziesz otrzymywał na swoje eKonto możliwości od października 2024 r. do lutego 2025 r.

Mission complete!

Premie wypłacone w ramach programu poleceń są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie trzeba się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Konto
  0 zł / 49,50 zł

 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej z kartą Visa Świat Intensive.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos