Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

"Premia na lato": do 300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
"Premia na lato": do 300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w gotówce.
Po drodze Po zawarciu umowy o Konto dla Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj należy aktywować aplikację GOmobile, wykonać w lipcu i w sierpniu po 2 przelewy oraz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł.
Nastały ciepłe dni, czas więc pomyśleć o specjalnej premii na lato. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi BNP Paribas. Za aktywne korzystanie w lipcu i w sierpniu z Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj proponuje do 300 zł premii. Co ważne, biorąc pod uwagę możliwe upały, nie stawia zbyt dużych wymagań wobec uczestników akcji!

Zmiany w ofercie banku BNP Paribas nie zmieniły jego nastawienia do promocji – jest ich dużo i można w nich zdobyć atrakcyjne nagrody. W akcji „Premia na lato”, której organizatorem jest tradycyjnie firma Ad Astra sp. z o.o., do zdobycia jest aż 300 zł premii pieniężnej. Wystarczy jedynie założyć konto, aktywować aplikację mobilną GOmobile i aktywnie korzystać z konta w lipcu i w sierpniu, by zobaczyć na swoim rachunku premię.

Naprawdę warto podjąć szybko decyzję. Dostępna pula – 2000 promocyjnych wniosków – prawdopodobnie nie dotrwa do ostatniego dnia akcji, która zgodnie z regulaminem powinna zakończyć się 23 czerwca 2019 r. Naszym zdaniem, ze względu na atrakcyjne warunki (o czym za chwilę się przekonasz), promocyjna liczba rejestracji może zostać zakończona sporo wcześniej.

Kto może ubiegać się o bonus?

Akcja „Premia na lato” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik promocji nie może też być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy również osób, które w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej akcji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Na początek załóż konto

Do zdobycia nagrody nie jest konieczne jakieś nadzwyczajne zaangażowanie. Można powiedzieć, że są to „typowe wymagania związane z promocją konta osobistego”:

  1. Do 23 czerwca 2019 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji. Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
  2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 23 czerwca 2019 r.

    Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
  3. Do 9 lipca 2019 r. musisz podpisać umowę rachunku wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Umowę podpiszesz elektronicznie SMS-em, a kartę dostarczy do Ciebie kurier.

300 zł w gotówce w zasięgu ręki

W tej promocji możesz zdobyć nawet 300 zł premii, która będzie wypłacona w dwóch częściach, po spełnieniu przez Ciebie wymagań regulaminu w kolejnych miesiącach.

150 zł za lipiec

Oto co musisz zrobić, by pieniądze znalazły się na Twoim koncie:

  • Do 31 lipca 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Zwracamy uwagę, że na telefonach z systemem Android wymagana jest wersja od 5 wzwyż, a na produktach z iOS – od 10 w górę.
  • Wykonaj w lipcu min. 2 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie, korzystając z bankowości elektronicznej (Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Pamiętaj, że realizacja zadań w lipcu jest niezbędna do tego, byś otrzymał jakąkolwiek nagrodę.

150 zł za sierpień

Po spełnieniu wymagań niezbędnych do otrzymania nagrody za lipiec wykaż się identyczną aktywnością w korzystaniu z rachunku w sierpniu.

Zrób więc ponownie min. 2 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie, korzystając z bankowości elektronicznej (Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Informacja o przyznaniu premii

Informację o przyznaniu Ci bonusu otrzymasz na adres e-mail wpisany w formularzu rejestracji do 23 sierpnia (w przypadku nagrody za lipiec) i do 22 września (odnośnie do premii za sierpień). Natomiast pieniądze pojawią się na Twoim rachunku – odpowiednio - do 31 sierpnia i do 30 września.

Stanie się tak pod warunkiem, że nie zapomnisz przekazać organizatorowi numeru konta, na które ma przekazać należny Ci bonus. Musisz to zrobić, korzystając z linka, który znajdziesz w wiadomości o przyznaniu Ci pierwszej nagrody. Masz na to czas do 27 sierpnia 2019 r. Po tej dacie Twoja nagroda przepadnie.

Otrzymane premie będą w całości do Twojej dyspozycji. Nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się nimi dzielić z fiskusem.

Bardzo ważne informacje

Znasz już podstawowe zasady promocji. Teraz, już na spokojnie, przekażemy kilka dodatkowych wyjaśnień, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Przelew z rachunku

Definicja przelewu zamieszczona w regulaminie akcji precyzuje, że jest to polecenie przelewu środków z konta za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Transakcja bezgotówkowa

Kluczowe dla otrzymania nagrody jest właściwe zrozumienie pojęcia transakcja bezgotówkowa. Zgodnie z regulaminem są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo.

Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz opłaty uniknąć, wykonując "plastikiem” przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie znajdziesz w naszej dokładnej analizie tego rachunku.

Atrakcyjna premia przy niewielkich wymaganiach

Kolejne akcje promujące produkty banku BNP Paribas oparte są niezmiennie na tym samym schemacie – skorzystaj z naszej oferty, wykaż się aktywnością i zgarnij premię. Co ważne, zadania stojące przed uczestnikami są tym razem wyjątkowo proste do zrealizowania, nawet przez początkujących Łowców Promocji.

Premia na lato w wysokości 300 zł to naprawdę atrakcyjny bonus. Pomijając formalności, które załatwia się podczas wizyty kuriera, pozostaje jedynie aktywować aplikację mobilną GOmobile, wykonać w lipcu i w sierpniu po 2 przelewy internetowe oraz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 200 zł. Przyznasz, że nie są to warunki „zaporowe”, że z ich realizacją poradzi sobie dosłownie każdy. Gdyby jednak ta premia Ci nie wystarczała, zerknij na akcję związaną z kartą kredytową, gdzie możesz otrzymać vouchery o wartości 400 zł!

My podpowiadamy i zachęcamy, ale to Ty decydujesz, czy sięgniesz po ten łatwy bonus.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
Elżbieta
Gość

to konto wygląda bardzo obiecująco, a jak się sprawa ma z wypłatami/wpłatami z bankomatów/wpłatomatów. Jakie opłaty?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Elżbieta

Co do wpłatomatów, to bezprowizyjne są tylko te w oddziałach banku. Bankomaty - bezpłatne są tylko maszyny własne banku oraz sieci Planet Cash, opłata za wypłaty z pozostałych sieci to 5 zł dla Karty Otwartej na Dzisiaj i 0 zł dla pozostałych kart.

Odpowiedz

K
Kowal90
Gość

Ten bank jest szalony. W ciągu miesiąca uruchomił chyba z 10 promocji z różnymi premiami. Jakiś czas temu widziałem tu 150 zł do Biedry a teraz dają aż 300 zł. Testują popyt czy co?

Odpowiedz

W
Wyjadacz Czereśni
Gość
@Kowal90

Kolego, czyżbyś narzekał na przybytek wbrew temu co powiada popularne przysłowie? ;-)

Bardzo dobrze że mają różne promocje z różnymi nagrodami! Dzięki temu można wybrać coś dla siebie.

BNP to teraz jeden z trzech najlepszych banków dla wyjadaczy wisienek.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Wyjadacz Czereśni

BNP już tak ma, że jeszcze nie skończy się jedna akcja, a już startuje kolejna :) Wybór
jest naprawdę spory. Tylko patrzeć, jak ruszy jakaś akcja dotycząca karty kredytowej, bo od zakończenia poprzedniej minęło już kilka dni :)

Porównywalną aktywnością w promocji swoich produktów może się wykazać chyba tylko Citi, ale tam na ogół warunki do spełnienia są bardziej "pracochłonne" no i okres karencji bardzo długi.

Odpowiedz

A
adi
Gość

czy przelewy mogą być ze swojego konta w innym banku ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@adi

W promocji należy wykonać przelewy z nowo otwartego Konta Otwartego na Ciebie na rachunek w innym banku. Może to być konto należące do tej samej osoby.

Odpowiedz

F
Filip K
Gość

Posiadam kartę kredytową wyrobioną w ostatniej promocji morele. Czy umowa o nią wyklucza mnie z promocji konta?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Filip K

Nie wyklucza - zgodnie z regulaminem, umowa ramowa dotyczy rachunków bankowych, karty i elektronicznych kanałów dostępu, zatem posiadanie karty kredytowej nie powinno stanowić problemu.

Odpowiedz

D
Danka
Gość

Witam. Czy umowa jest podpisywana przez kuriera czy elektronicznie?

Podczas składania wniosku mam do zaznaczenia taką opcję:

Wnioskuję i wyrażam zgodę na zawarcie umowy ramowej w formie elektronicznej, za pomocą podpisu elektronicznego, w postaci unikalnego kodu SMS, który zostanie wygenerowany przez Bank.

Jednocześnie umowa ze strony BNP Paribas Bank Polska S.A., zostanie podpisana w wyniku złożenia pieczęci elektronicznej, zawierającej dane identyfikacyjne Banku. Podpisanie umowy ramowej przez obydwie strony w wyżej wskazany sposób oznacza, że umowa rachunku bankowego została zawarta w postaci elektronicznej na podstawie art. 7 ustawy prawo bankowe z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz.U. Nr 140, poz 939 z późniejszymi zmianami ) i forma zawarcia umowy ramowej spełnia wymagania formy pisemnej nawet, jeśli ta forma jest zastrzeżona pod rygorem nieważności.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Danka

BNP Paribas zmienił niedawno proces otwierania rachunku. Teraz umowę podpisujemy elektronicznie, a kurier dowozi kartę. Zerknij na poniższy schemat:
https://uploads.disquscdn.com/images/7da03c52387a3e2d4213161a5a50b911bb64b16be7108994c0b7f1f02563447b.png

Odpowiedz