Program poleceń Banku Millennium. Do zdobycia: bilety do kina, bony zakupowe do 100 zł lub 7% na lokacie

Publikacja:
Program poleceń Banku Millennium. Do zdobycia: bilety do kina, bony zakupowe do 100 zł lub 7% na lokacie
Czas trwania
Cel (zysk) Nowy i obecny klient - do wyboru: 4 bilety do kina, 80 zł w formie bonu do Zalando, eKarta podarunkowa goodie o wartości 100 zł lub lokata oprocentowana na 7% w skali roku.
Uczestnik Nowy i obecny klient
Po drodze Nowy klient - wpływy, transakcji kartą lub Blikiem. Obecny klient - przekazanie kodu polecenia.
To już 12. edycja programu poleceń konta osobistego "Lubię to polecam" w Banku Millennium. Bank konsekwentnie proponuje te same nagrody; są wśród nich bilety do kina, bony do sklepu internetowego zalando.pl oraz eKarta podarunkowa goodie o wartości 100 zł. Pozostała też 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 7%. Sam wybierasz, którą nagrodę chcesz otrzymać za spełnienie naprawdę prostych warunków, ale w obecnej edycji jest ich nieco więcej niż dotąd.

Program "Lubię to polecam - edycja 12"

Organizatorem programu jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obecna edycja trwa do 22 marca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nowy klient (polecony) oraz obecny (polecający) mogą wybrać swoją nagrodę spośród kilku propozycji przygotowanych przez Bank Millennium.

4 kody = 4 bilety do kina - kody zostaną udostępnione w bankowości internetowej (Millenet) i aplikacji mobilnej oraz wysłane sms-em w ciągu 7 dni od dokonania wyboru. Możesz je wykorzystać w sieci Multikino (tylko na filmy 2D) lub Helios (filmy 2D i 3D). Kody będą ważne przez min. 60 dni.

Karta upominkowa o wartości 80 zł do Zalando - zasady jej przekazania są identyczne jak w przypadku kodów do kina, przy czym jest ona ważna bezterminowo.

eKarta podarunkowa goodie o wartości 100 zł - można ją wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

W ciągu 7 dni od wyboru tego bonusu w Millenecie lub w aplikacji mobilnej poprzez sms otrzymasz kod, który będziesz mógł wymienić w ciągu 60 dni na eKartę w aplikacji goodie. eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w goodie.

3-miesięczna lokata na 7% w skali roku - minimalna kwota lokaty to 500 zł, a maksymalna 25 000 zł. Lokata Lubię to polecam nie jest odnawialna - jej zerwanie oznacza, że nie otrzymasz odsetek.

W momencie dokonywania wyboru nagrody konto zaproszonego do udziału w programie (czyli nowego klienta) nie może być zamknięte lub znajdować się w okresie wypowiedzenia!

Niemal wszystkie bonusy zwolnione są z podatku dochodowego. Wyjątkiem jest 3-miesięczna lokata; w jej przypadku bank zobowiązany jest do pobrania 19-procentowego podatku dochodowego od wypracowanego zysku.

Czy możesz skorzystać?

Nowym klientem (zaproszonym, poleconym) może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy rachunku w ramach tej promocji nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek produktu Banku Millennium (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, kurator). Jeśli więc posiadałeś lub posiadasz Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student (wycofane z oferty 25 kwietnia 2022 r.), nie możesz skorzystać z najnowszej promocji.

Z udziału w roli zaproszonego wyklucza także posiadanie karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczanie kredytu czy posiadanie jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Krótko mówiąc - korzystałeś z produktów Banku Millennium w ostatnim roku, nie możesz wziąć udział w tej akcji jako osoba polecona.

W regulaminie jest też zapis, że w roli zaproszonego nie może wystąpić ten, kto w przeszłości otworzył już konto w Banku Millennium w ramach programu poleceń.

Uczestnikiem programu jako polecający może być osoba pełnoletnia, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadająca lub współposiadająca w Banku Millennium rachunek osobisty prowadzony w złotych (może być to zarówno nowe konto Millennium 360˚, jak i wycofane z oferty Konto 360˚ lub Konto 360˚Student). Posiadanie rachunku technicznego czy występowanie w roli pełnomocnika, kuratora, przedstawiciela ustawowego itp. nie daje możliwości ubiegania się o nagrody. Nie możesz być polecającym także wtedy, gdy jesteś tylko użytkownikiem karty przedpłaconej lub dodatkowej karty kredytowej.

Konieczne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nieodwołanie jej w trakcie trwania programu. Jeśli zamierzasz polecać rachunek, upewnij się zatem, czy masz zaznaczone odpowiednie zgody. Możesz to sprawdzić w Millenecie, wchodząc do zakładki Ustawienia ogólne na swoim Profilu i wybierając później opcję Zgody i rezygnacje.

Co musisz zrobić?

Nowy klient: Droga po nagrodę w programie poleceń Banku Millennium
 • Krok 1. Do 22 marca 2024 r. załóż konto Millennium 360° korzystając z wniosku na stronie programu

  Do 22 marca 2024 r. załóż konto Millennium 360°, podając przy tym kod polecający otrzymany od aktualnego klienta banku (polecającego). Możesz to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej lub korzystając z internetowego wniosku dostępnego na stronie programu. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby rekomendować Ci rachunek, skorzystaj z naszego kodu poleceń: 24951034

  Składając wniosek o konto, musisz zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Pamiętaj, że nie możesz odwołać jej w trakcie trwania programu.

  Konieczne też jest przyzwolenie na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków akcji.

  Jeśli otworzysz konto metodą "na selfie", musisz udać się do placówki banku w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku i złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości. Jeśli nie dopełnisz tego obowiązku, nie otrzymasz nagrody.

  W trakcie zakładania rachunku otrzymasz swój indywidualny kod polecenia. Będziesz mógł go wykorzystać jako osoba polecająca, by zdobyć dla siebie kolejne nagrody.

 • Krok 2. Zapewnij wymagane wpływy i wykonaj konieczne transakcje

  W ciągu 30 dni od założenia rachunku

  • zapewnij wpływ na ROR w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej lub Blika na łączną kwotę min. 360 zł. Możesz płacić w punktach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych.

  Wymagany wpływ na rachunek nie może pochodzić z Twojego konta prowadzonego w Banku Millennium.

  Przy ocenie spełnienia warunku transakcji bezgotówkowych nie będą brane pod uwagę wypłaty gotówki, przelewy (w tym Blik na telefon), transakcje związane z grami hazardowymi oraz kwoty zwrócone na konto przed przekazaniem bonusów.

 • Krok 3. Wybierz nagrodę, jaką chcesz otrzymać

  W ciągu 60 dni od otrzymania informacji, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania nagrody, wybierz bonus dla siebie. Możesz tego dokonać w bankowości internetowej (Millenet), w aplikacji mobilnej, w placówce banku oraz w Centrum Obsługi Telefonicznej.

 • Premia. Odbierz wybraną nagrodę

  Lokatę Lubię to polecam możesz założyć zaraz po jej wyborze, natomiast karty upominkowe otrzymasz w Millenecie / aplikacji mobilnej lub w wiadomości sms w ciągu 7 dni.

Mission complete!

Zadania dla obecnego klienta (polecającego) są jeszcze prostsze.

Obecny klient: Droga nagrodę w programie poleceń Banku Millennium
 • Krok 1. Przystąp do programu poleceń do 22 marca 2024 r.

  Zapoznaj się z regulaminem, zaakceptuj go i przystąp do programu do 22 marca 2024 r. Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową (Zakładka „Konta”), aplikację mobilną, Centrum Obsługi Telefonicznej lub w placówkach banku.

  Po rejestracji otrzymasz swój indywidualny kod polecenia składający się z 8 cyfr. Będziesz się nim posługiwał we wszystkich edycjach programu „Lubię to polecam”, pamiętaj jednak, że musisz się zarejestrować do każdej z nich. Bez tego system nie będzie „wiedział”, że uczestniczysz w danej edycji.

  Możliwe jest udzielenie dowolnej liczby rekomendacji, ale maksymalnie można zdobyć tylko 10 nagród za skuteczne polecenia.

 • Krok 2. Przekaż kod polecenia nowemu klientowi

  Znajdź osobę zainteresowaną założeniem konta Millennium 360˚ w Banku Millenium, dopilnuj, by podczas zakładania rachunku skorzystała z Twojego kodu polecającego, a potem spełniła warunki aktywności. Gdyby tego nie zrobiła, bank nie przyzna nagrody ani Tobie, ani poleconemu.

 • Premia. Zdecyduj, jaką nagrodę chcesz otrzymać

  Po otrzymaniu informacji, że polecony spełnił warunki uprawniające do otrzymania nagrody, będziesz miał 60 dni na dokonanie wyboru bonusu dla siebie. Możesz to zrobić w bankowości internetowej (Millenet), w aplikacji mobilnej, w placówce banku oraz w Centrum Obsługi Telefonicznej.

Mission complete!

Uwaga: Każdy z posiadaczy wspólnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego może samodzielnie przystąpić do programu i zdobywać bonusy dla siebie, niezależnie od drugiego właściciela rachunku.

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 5000 zł/mies.

Uwaga: dla zdobycia nagrody w ramach programu poleceń konieczne jest wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 360 zł.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin programu "Lubię to polecam - edycja 12"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
2
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos