Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne akcje dotyczące produktów BNP Paribas.

690 zł z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
690 zł z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 690 zł – 440 zł w gotówce + 50 zł do Allegro + 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadała w BNP Paribas rachunku osobistego.
Po drodze Transakcje bezgotówkowe, przelewy, wpływy.
Założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas oraz korzystanie z niego jedynie przez 2 miesiące przyniesie Ci nagrodę o łącznej wartości 490 zł. Wymagane są transakcje bezgotówkowe kartą, wykonanie przelewów i zapewnienie wpływów na ROR. Krótko mówiąc - nic skomplikowanego. Bonus możesz powiększyć o 200 zł rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwile. Tym samym Twoja premia wyniesie 690 zł!

Promocja "Projekt: Walentynki"

Organizatorem akcji dotyczącej ROR jest spółka Hagen, zaś Bank BNP Paribas jest partnerem promocji. W podobnej roli bank występuje w akcji dotyczącej kart płatniczych, którą przygotowała organizacja płatnicza Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 14 lutego 2024 r. lub do chwili odnotowania 2000 rejestracji do udziału w niej.

Termin zakończenia akcji Mastercarda, z punktami w programie Bezcenne Chwile, określony jest na 31 marca 2024 r., ale może się to stać wcześniej, jeśli wyczerpie się pula nagród.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest nagroda o łącznej wartości 690 zł:

 • 440 zł w formie przelewu na ROR,
 • e-kod do Allegro o wartości 50 zł,
 • 16 000 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile.

Premia związana z promocją konta zostanie wypłacona w 4 częściach: w pierwszej kolejności otrzymasz voucher do Allegro i 40 zł, a następnie 2 przelewy po 200 zł. Punkty trafią na Twoje konto w programie jednorazowo.

Pamiętaj, że do otrzymania kolejnych części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej!

Podpowiedź Bankonautów: swoją zdobyć możesz powiększyć o kolejne 500 zł, sięgając także po kartę kredytową i realizując warunki promocji powitalnej.

Czy możesz skorzystać?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Co musisz zrobić?

Droga do 690 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 14 lutego 2024 r. wypełnij formularz rejestracji w promocji

  Do 14 lutego 2024 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 2000 zgłoszeń, więc promocja może się zakończyć wcześniej!

  Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 14 lutego 2024 r.

 • Krok 3. Zawrzyj z BNP Paribas umowę i aktywuj kartę

  Do 29 lutego 2024 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

  Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

  Spełnienie powyższych warunków wystarczy, abyś otrzymał 40 zł w gotówce oraz voucher do Allegro o wartości 50 zł.

 • Premia. Odbierz 40 zł w gotówce i 50 zł do Allegro

  Wiadomość o otrzymaniu nagrody dostaniesz do 20 marca 2024 r. na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Znajdziesz w nim link do strony internetowej, na której do 26 marca 2024 r. powinieneś podać numer konta założonego w promocji, co umożliwi organizatorowi przesłanie 40 zł. Stanie się to do 31 marca 2024 r.

  Gdybyś nie przekazał w podanym wyżej terminie numeru rachunku, na który ma trafić premia, to nie stanie się nic złego. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 25 lutego 2025 r.; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

  Natomiast kod do Allegro zostanie przesłany do końca marca na Twój numer telefonu, który podałeś w trakcie rejestracji w promocji. E-kod będzie ważny do 6 sierpnia 2024 r. O zasadach korzystania z voucherów do Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

 • Dodatkowy bonus. Sięgnij po 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach

  Zarejestruj otrzymaną kartę w programie Bezcenne Chwile i spełnij warunki promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas", by zyskać 16 000 punktów stanowiących równowartość 200 zł.

 • Krok 4. Zrealizuj warunki aktywności w marcu i kwietniu

  W marcu i kwietniu 2024 r. (w każdym z tych miesięcy osobno):

  • wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł,
  • wykonaj 1 przelew na min. 500 zł,
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1100 zł.

  Transakcje bezgotówkowe kartą mogą być wykonane w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych. Niedozwolone są płatności w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w załączniku (chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych) oraz zrealizowane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie ma przeszkód, by płacić Google Pay i Apple Pay.

  W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik (w tym przelewy na telefon Blikiem).

  Wpływy nie mogą pochodzić z Twoich kont w BNP Paribas (także tych, których jesteś współposiadaczem) i prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima. Nie zostaną uznane także wpłaty gotówkowe (w tym zrealizowane we wpłatomacie) oraz wpływy z rachunków służących do obsługi kredytów udzielonych Ci przez BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank przejęty przez BNP Paribas.

 • Premia. Odbierz premię za działania w marcu i kwietniu (2 x 200 zł)

  Wiadomość o zdobyciu nagrody za aktywność w marcu trafi do Ciebie do 26 kwietnia 2024 r., a za realizację wymagań regulaminu w kwietniu - do 27 maja 2024 r. Przelewy otrzymasz do końca kwietnia i maja 2024 r.

Mission complete!

Wszystkie bonusy zwolnione są z opodatkowania.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Ciekawą cechą tego rachunku jest możliwość wyboru jednej z trzech związanych z nim kart debetowych. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która daje możliwość uniknięcia opłaty za korzystanie z plastiku.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Projekt: Walentynki"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos