Wróć

Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne akcje dotyczące produktów BNP Paribas.

690 zł z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
690 zł z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 690 zł – 440 zł w gotówce + 50 zł do Allegro + 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadała w BNP Paribas rachunku osobistego.
Po drodze Transakcje bezgotówkowe, przelewy, wpływy.
Założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas oraz korzystanie z niego jedynie przez 2 miesiące przyniesie Ci nagrodę o łącznej wartości 490 zł. Wymagane są transakcje bezgotówkowe kartą, wykonanie przelewów i zapewnienie wpływów na ROR. Krótko mówiąc - nic skomplikowanego. Bonus możesz powiększyć o 200 zł rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwile. Tym samym Twoja premia wyniesie 690 zł!

Promocja "Projekt: Walentynki"

Organizatorem akcji dotyczącej ROR jest spółka Hagen, zaś Bank BNP Paribas jest partnerem promocji. W podobnej roli bank występuje w akcji dotyczącej kart płatniczych, którą przygotowała organizacja płatnicza Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 14 lutego 2024 r. lub do chwili odnotowania 2000 rejestracji do udziału w niej.

Termin zakończenia akcji Mastercarda, z punktami w programie Bezcenne Chwile, określony jest na 31 marca 2024 r., ale może się to stać wcześniej, jeśli wyczerpie się pula nagród.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest nagroda o łącznej wartości 690 zł:

 • 440 zł w formie przelewu na ROR,
 • e-kod do Allegro o wartości 50 zł,
 • 16 000 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile.

Premia związana z promocją konta zostanie wypłacona w 4 częściach: w pierwszej kolejności otrzymasz voucher do Allegro i 40 zł, a następnie 2 przelewy po 200 zł. Punkty trafią na Twoje konto w programie jednorazowo.

Pamiętaj, że do otrzymania kolejnych części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej!

Podpowiedź Bankonautów: swoją zdobyć możesz powiększyć o kolejne 500 zł, sięgając także po kartę kredytową i realizując warunki promocji powitalnej.

Czy możesz skorzystać?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Co musisz zrobić?

Droga do 690 zł premii w BNP Paribas

 • Krok 1. Do 14 lutego 2024 r. wypełnij formularz rejestracji w promocji

  Do 14 lutego 2024 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 2000 zgłoszeń, więc promocja może się zakończyć wcześniej!

  Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 14 lutego 2024 r.

 • Krok 3. Zawrzyj z BNP Paribas umowę i aktywuj kartę

  Do 29 lutego 2024 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

  Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

  Spełnienie powyższych warunków wystarczy, abyś otrzymał 40 zł w gotówce oraz voucher do Allegro o wartości 50 zł.

 • Premia. Odbierz 40 zł w gotówce i 50 zł do Allegro

  Wiadomość o otrzymaniu nagrody dostaniesz do 20 marca 2024 r. na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Znajdziesz w nim link do strony internetowej, na której do 26 marca 2024 r. powinieneś podać numer konta założonego w promocji, co umożliwi organizatorowi przesłanie 40 zł. Stanie się to do 31 marca 2024 r.

  Gdybyś nie przekazał w podanym wyżej terminie numeru rachunku, na który ma trafić premia, to nie stanie się nic złego. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 25 lutego 2025 r.; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

  Natomiast kod do Allegro zostanie przesłany do końca marca na Twój numer telefonu, który podałeś w trakcie rejestracji w promocji. E-kod będzie ważny do 6 sierpnia 2024 r. O zasadach korzystania z voucherów do Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

 • Dodatkowy bonus. Sięgnij po 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach

  Zarejestruj otrzymaną kartę w programie Bezcenne Chwile i spełnij warunki promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas", by zyskać 16 000 punktów stanowiących równowartość 200 zł.

 • Krok 4. Zrealizuj warunki aktywności w marcu i kwietniu

  W marcu i kwietniu 2024 r. (w każdym z tych miesięcy osobno):

  • wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł,
  • wykonaj 1 przelew na min. 500 zł,
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1100 zł.

  Transakcje bezgotówkowe kartą mogą być wykonane w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych. Niedozwolone są płatności w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w załączniku (chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych) oraz zrealizowane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie ma przeszkód, by płacić Google Pay i Apple Pay.

  W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik (w tym przelewy na telefon Blikiem).

  Wpływy nie mogą pochodzić z Twoich kont w BNP Paribas (także tych, których jesteś współposiadaczem) i prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima. Nie zostaną uznane także wpłaty gotówkowe (w tym zrealizowane we wpłatomacie) oraz wpływy z rachunków służących do obsługi kredytów udzielonych Ci przez BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank przejęty przez BNP Paribas.

 • Premia. Odbierz premię za działania w marcu i kwietniu (2 x 200 zł)

  Wiadomość o zdobyciu nagrody za aktywność w marcu trafi do Ciebie do 26 kwietnia 2024 r., a za realizację wymagań regulaminu w kwietniu - do 27 maja 2024 r. Przelewy otrzymasz do końca kwietnia i maja 2024 r.

Mission complete!

Wszystkie bonusy zwolnione są z opodatkowania.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.7

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.6/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.1/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Ciekawą cechą tego rachunku jest możliwość wyboru jednej z trzech związanych z nim kart debetowych. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która daje możliwość uniknięcia opłaty za korzystanie z plastiku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
Rafał
Gość

Dzień dobry,

cytuję:

"WYPOWIEDZENIE UMOWY W CAŁOŚCI

 Niniejszym wypowiadam/y Umowę ramową Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu

(„Umowa”) w całości

Bank informuje, że rozwiązanie Umowy w zakresie Konta Osobistego następuje z upływem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia tj. z dniem

09-02-2023 r. Wszystkie lokaty terminowe ulegają rozwiązaniu wraz z upływem okresu wypowiedzenia Umowy tego rachunku bankowego,

który został wskazany do zadysponowania kwotą lokaty po zakończeniu okresu jej trwania (oprocentowanie kwoty lokat terminowych za cały

dotychczasowy okres ich trwania zostaje obniżone, a lokaty terminowe odnawialne nie odnawiają się na kolejne okresy).

Rozwiązanie Umowy w zakresie pozostałych rachunków bankowych następuje:

z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Wypowiedzenie przyjęto 10-01-2023 r."


Czy jestem jeszcze w stanie skorzystać z promocji „Projekt: Walentynki”, a jeśli tak to kiedy powinienem do niej przystąpić?

Pozdrawiam

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Rafał

Liczy się data upływu wypowiedzenia, czyli 9 lutego. Od 10 lutego 2024 jak dla mnie możesz przystąpić do promocji, ale upewnij się, co z dostępem do bankowości elektronicznej.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Czy promkę można połączyć z ofertą „Punktuj na start”? https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1543790

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Łukasz

Tak, jak najbardziej.

Odpowiedz