Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Zgarnij 50 zł premii za założenie konta oszczędnościowego i Lokaty Bezkarnej 3,2%

3 komentarze / opinie
Zgarnij 50 zł premii za założenie konta oszczędnościowego i Lokaty Bezkarnej 3,2%
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł premii + odsetki z lokaty 3,2%
Po drodze Wystarczy założyć Konto Oszczędnościowe i Lokatę Bezkarną w BGŻOptima oraz utrzymać depozyt do 1 sierpnia 2016 r. włącznie.
Bank BGŻOptima uruchomił promocję konta oszczędnościowego powiązaną z kwartalną Lokatą Bezkarną 3,2%. Za wpłacenie i utrzymanie depozytu można otrzymać 50 zł premii. Akcja jest interesująca, ale obejmuje tylko pierwsze 2000 zgłoszeń, warto więc się pospieszyć, jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji.

Organizatorem „Promocji BGŻOptima 2016” jest Ad Astra Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Michałowicach, przy ul. Polnej 16, we współpracy z bankiem BGŻOptima.

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja skierowana jest do osób, które w ciągu 12 miesięcy przed otwarciem rachunku nie były posiadaczami oszczędnościowego Konta Indywidualnego w tym banku.

Każdy uczestnik może skorzystać z promocji wyłącznie raz.

Jak otrzymać premię 50 zł?

Nagroda 50 zł – wolna od podatku dochodowego – przyznawana jest uczestnikom, którzy:

 1. W okresie od 9 maja do 7 czerwca wypełnią formularz na stronie promocji (podając imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu komórkowego oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie danych przez organizatora i ich przekazywanie w niezbędnym zakresie między organizatorem a bankiem).

  Uwaga: promocja jest limitowana i obejmuje tylko pierwsze 2000 zgłoszeń. W związku z tym podane terminy mogą się skrócić.

 2. Do 13 czerwca otworzą oszczędnościowe Konto Indywidualne z wykorzystaniem linka udostępnionego przez organizatora promocji i zasilą 3-miesięczną Lokatę Bezkarną kwotą minimum 1000 zł.

  Uwaga: przy zakładaniu konta osobistego należy podać takie same dane co w formularzu rejestracyjnym do promocji.

 3. Utrzymają Lokatę Bezkarną z saldem co najmniej 1000 zł do 1 sierpnia 2016 r. włącznie.

Do 19 lipca uczestnik otrzyma na podany adres e-mail link promocyjny z unikalnym kodem, za pomocą którego należy zalogować się do 24 sierpnia na stronie organizatora. Następnie należy podać numer założonego konta osobistego, na które zostanie wypłacona premia. Nagrody zostaną przekazane do 30 sierpnia.

Parametry Konta Indywidualnego BGŻOptima

Konto Indywidualne w BGŻOptima jest nie dość, że darmowe, to jeszcze oprocentowane na poziomie konkurencyjnym nawet wobec lokat terminowych w innych bankach. Parametry tego rachunku prezentują się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za przelewy przychodzące i wychodzące;
 • oprocentowanie standardowe 1,5% w skali roku; oprocentowanie promocyjne: 2,6% dla nowych środków (tj. nadwyżki nad stanem z dnia 5 kwietnia 2016 r.) do 150 000 zł; 1,8% dla pozostałych środków;
 • 0 zł za przelew środków w związku z nabyciem lub odkupieniem jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych;
 • 0 zł za prowadzenie rejestru jednostek uczestnictwa.

Uwaga: przelewy wychodzące do innego banku można wykonywać wyłącznie na rachunek powiązany z Kontem Indywidualnym BGŻOptima.

Parametry Lokaty Bezkarnej

Lokata Bezkarna to 3-miesięczny depozyt terminowy ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 3,2% w skali roku. Na lokacie możesz ulokować od 1000 do nawet 100 000 zł. Unikalną cechą depozytu jest - jak sama nazwa wskazuje - możliwość jego zerwania bez utraty wypracowanych odsetek. Lokata jest nieodnawialna. Po zakończeniu okresu umownego kapitał z lokaty wraz z odsetkami jest przelewany na Konto Indywidualne BGŻOptima.

Ocena promocji okiem redakcji

BGŻOptima od lat buduje markę banku oszczędnościowego, regularnie racząc nowych klientów wysokim oprocentowaniem. Lokata Bezkarna 3,2% jest jednym z najlepiej oprocentowanych produktów w sektorze 3-5 miesięcy, a dodatkowe 50 zł premii jeszcze podnosi efektywną stopę zwrotu z depozytu. Relatywnie niska kwota minimalna (1000 zł) i wysoka kwota maksymalna (100 000 zł) lokaty sprawiają, że akcja dostępna jest dla szerokiego spektrum nowych klientów.

„Promocja BGŻOptima 2016” z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Zasady są bardzo proste. Poza założeniem i utrzymaniem lokaty oraz konta indywidualnego nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymogów, dotyczących na przykład regularnych wpłat na rachunek. Zarówno lokata, jak i konto wyróżniają się na tle konkurencji brakiem opłat oraz wysokim oprocentowaniem, co czyni je dobrą opcją do zdeponowania – nawet poza okresem promocji – wolnych środków finansowych.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
wik
Gość

mi się średnio podoba.

Odpowiedz

F
Forum
Gość

ORGANIZATOREM jest Spółka z o.o. z kapitałem załozycielskim 5ooo zł. Nie widzę zadnych gwarancji Ban.Fun. Gwarancyjnego. W tej promocji występują dwa podmioty: Bank = konto oszczędnościowe i Organizator = kwota lokaty , połączeni promocją " ramową ". Kto da mi gwarancję że pieniądze wpłacone organizatorowi do mnie wrucą. Organizator nie jest objęty BFG tylko wpłaconym swoim kapitałem [5000zł.] ? Pytam może ktoś odpowie ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Forum

Dzięki za komentarz, ale to nie jest do końca tak, jak piszesz.

Organizator (Spółka z o.o.) wypłaca premię 50 zł i w zasadzie tylko za to odpowiada.

Po rejestracji w promocji, konto oszczędnościowe i lokatę zakładasz w banku BGŻOptima i to bezpośrednio z bankiem podpisujesz umowę ramową. Do banku wpłacasz także środki na lokatę (są gwarantowane przez BFG). Bank wypłaci Ci także odsetki od lokaty, a po jej zakończeniu przekaże środki na konto powiązane z lokatą.

Gdy spełnisz warunki promocji (czyli utrzymasz odpowiednie saldo na lokacie do 1 sierpnia) organizator poprosi bank o weryfikację tego faktu, a następnie wypłaci premię na Twój rachunek w BGŻOptima. Pamiętaj tylko, żeby podać organizatorowi swój numer konta BGŻOptima, aby premia mogła zostać przelana (do 19 lipca otrzymasz od organizatora stosownego maila).

Podsumowując, ewentualne ryzyko dotyczy jedynie premii (50 zł), ale nie dotyczy środków wpłaconych na lokatę i odsetek z tego depozytu. To jest już kolejna akcja organizowana przez tę firmę i jak dotąd nie otrzymaliśmy żadnych skarg. Zatem chyba potencjalne ryzyko nie jest takie duże :)

Odpowiedz