Do 1500 zł premii i BEZTERMINOWY brak opłat w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze!

Publikacja:
Do 1500 zł premii i BEZTERMINOWY brak opłat w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze!
Czas trwania
Cel (zysk) 1500 zł: do 900 zł jako 3% zwrotu za transakcje kartą przez 6 miesięcy + 400 zł za kredyt/leasing/pożyczkę leasingową + 200 zł za pakiet medyczny + bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą i nieposiadająca konta firmowego w Santander Bank Polska od 31 marca 2019 r.
Po drodze Do uzyskania moneybacku należy w każdym z 6 miesięcy dokonywać płatności ZUS na kwotę min. 200 zł oraz aktywnie posługiwać się kartą debetową do rachunku firmowego. Aby otrzymać pozostałe premie, należy skorzystać z dodatkowych produktów.
Santander Bank Polska rozpoczyna nowy miesiąc mocnym uderzeniem. Za założenie Konta Firmowego Godnego polecenia oferuje nawet 900 zł premii moneyback oraz zwolnienie z podstawowych opłat bezterminowo! Dodatkowo można otrzymać 400 zł za skorzystanie z kredytu lub leasingu i kolejne 200 zł za pakiet medyczny. Taki zestaw bonusów może przydać się w każdej firmie.

Promocje dla firm organizuje w ostatnich miesiącach kilka banków. Należy do nich Santander Bank Polska, który w trwającej do 28 lutego 2022 r. akcji "Promocja godna polecenia" proponuje wysokie 1500 zł łącznej premii oraz preferencyjne opłaty za konto firmowe.

1500 zł premii i bezterminowe zwolnienie z opłat

Santander Bank Polska nadal aktywnie walczy o pozyskanie klientów biznesowych, stara się, by oferowane dla nich bonusy nie ustępowały propozycjom konkurencji. Otwierając teraz Konto Firmowe Godne Polecenia, możesz przez 6 miesięcy otrzymywać 3% wydatków kartą (nawet 150 zł miesięcznie), a do tego 400 zł za podpisanie pierwszej umowy o kredyt, leasing lub pożyczkę leasingową i 200 zł za pakiet prywatnej opieki medycznej.

To nie wszystko. Bank oferuje także bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje bankowe, czyli:

 • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
 • przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
 • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA;
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma;
 • smsKody autoryzacyjne;
 • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Ponadto, pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych bezterminowo otrzymasz zwolnienie z opłaty za:

 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN;
 • wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Proste warunki uczestnictwa

W tej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, posługujące się polskim dowodem osobistym, które od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego; korzystanie z konta osobistego nie stanowi przeszkody.

900 zł za płatności kartą

Skoro już wiesz, co możesz zyskać i czy kwalifikujesz się do promocji, czas przedstawić szczegółowo kroki niezbędne do otrzymania premii.

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej 28 lutego 2022 r. otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą debetową Mastercard/Visa Business i bankowością elektroniczną Mini Firma poprzez stronę banku. Opcjonalnie możesz to zrobić przez infolinię lub w oddziale.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na marketing banku, w przeciwnym razie nie uzyskasz prawa do premii!

 • Informacja

  Aby uzyskać zwolnienie z opłat za kartę debetową i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie

  • nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
  • wyraź i utrzymaj zgody na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.
 • Krok 2

  Przez pół roku, poczynając od miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj do 15. dnia miesiąca przynajmniej jeden przelew do ZUS na min. 200 zł.

 • Krok 3

  Przez kolejnych 6 miesięcy, licząc od dnia otwarcia konta, płać aktywnie kartą debetową.

 • Premia

  Premia za dany miesiąc – 3% transakcji kartą, max. 150 zł – trafi na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia do końca następnego miesiąca kalendarzowego.

Mission complete!

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Jeśli założysz konto w listopadzie, to przelew do ZUS na kwotę min 200 zł musisz zrobić po raz pierwszy w grudniu. Wówczas w tym samym miesiącu bank zwróci Ci 3% (maksymalnie 150 zł) wydatków dokonanych firmową kartą debetową w listopadzie.

Dodatkowe kwestie

W regulaminie akcji jest zapis, że bank nie przyzna Ci zwrotu części wydatków kartą, jeśli przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie.

Wypowiedzenie umowy bankowości Mini Firma lub odwołanie zgód marketingowych też będzie oznaczało wykluczenie z akcji.

Premia otrzymana w promocji stanowi przychód Twojej firmy, zatem to do Twoich obowiązków będzie należało rozliczenie się z niej z urzędem skarbowym.

400 zł za finansowanie i 200 zł za pakiet medyczny

W promocji Santander przewidział także dwie dodatkowe premie:

 1. 400 zł za zawarcie umowy kredytu z Santander Bank Polska bądź leasingu/pożyczki leasingowej z Santander Leasing SA w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji. Warunkiem wypłaty premii są aktywne zgody marketingowe i comiesięczne opłaty składek do ZUS.
 2. 200 zł za pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED Sp. z o.o., o który umowa zostanie zawarta za pośrednictwem Santander Bank Polska SA i podpisana w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji. Warunki otrzymania tej premii są takie same jak w pkt. 1.

Nagrody zostaną przekazane na Konto Firmowe Godne Polecenia do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kredyt/leasing i/lub pakiet medyczny.

Dodatkowe bonusy dla aktywnych

Twoje zyski mogą być jeszcze większe, jeśli skorzystasz z innych propozycji Santandera dla przedsiębiorców.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze

W ramach promocji Santander zaproponował zwolnienie z opłat za konto, kartę, bankomaty i przelewy bezterminowo.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł

 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów ekspresowych Blue Cash i bezpłatne wpłatomaty banku.

Solidna pomoc dla firm

Podstawowa premia, jaką można zdobyć w tej akcji – 900 zł - to bardzo solidne wsparcie dla małych firm. Co ważne, Santander nie wymaga zapłacenia kartą określonej kwoty czy wykonania pewnej liczby transakcji. Można powiedzieć, że wysokość nagrody zależy od samego przedsiębiorcy, od tego, jak często będzie używał "debetówki". Dodatkowo, jeśli szukasz np. finansowania w postaci leasingu lub kredytu bądź interesuje Cię prywatna opieka medyczna, masz szanse na kolejne 600 zł i łącznie zyskasz nawet 1500 zł!

Z pozytywnym zaskoczeniem przyjęliśmy także, że w tej odsłonie promocji bank wprowadził bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe usługi. Choć trudno w to uwierzyć, Konto Firmowe Godne Polecenia możesz mieć prawie za darmo, co jest ewenementem na rynku.

Jeśli szukasz darmowego konta firmowego lub rozważałeś wcześniej otwarcie rachunku dla firmy w Santander Bank Polska, to aktualna promocja sprawia, że nadszedł na to idealny moment.

Możesz też zyskać jako klient indywidualny

Rozważając nawiązanie współpracy z Santanderem, warto, byś spojrzał na propozycje skierowane do klientów indywidualnych. Dla tej grupy odbiorców bank też ma wiele do zaoferowania.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(22)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mieczysław
Gość

Zostałem w dniu dzisiejszym oszukany.Zakładałem konto firmowe w promocji ogłoszonej w dniu 03.01.2022,a po przejściu całej procedury założono mi konto właśnie w tej promocji,a ta zupełnie mnie nie interesuje

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Mieczysław

Z tego, co piszesz, bank przypisał Cię do swojej "wewnętrznej" promocji z premią 1500 zł, a Tobie chodziło o tę - https://www.najlepszekonto.pl/konto-firmowe-godne-polecenia-z-bonusem-360-zl-santander-bank-polska-edycja-5 Jeśli zarejestrowałeś się w promocji Rankomatu i założyłeś konto we wskazany sposób, powinny Cię objąć obie promocje.

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość
@Aldona Derdziak

To,że powinny,to nie znaczy,że objęły.Konto z bonusem jest całkowicie bezpłatne,natomiast to drugie jest bezpłatne pod warunkiem comiesięcznej wpłaty składki do ZUS.Jak zaczynam działalność od 1.03.to do ZUS będę wpłacał w kwietniu,a za konto za marzec muszę zapłacić.Przysłali mi powiązane dokumenty,m.in. tabelę opłat i prowizji i mam czarno na białym,że zostałem oszukany,tylko jeszcze nie wiem,czy przez bank,czy przez Rankomat,ale się dowiem.

Mieczysław

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

Czy nie mając firmy tzw dzialalnosci gospodarczej to moge w tym banku ją zalozyc z tym wlasnie kontem bezwarunkowym i bezterminowym darmowymi oplatami?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Andrzej

Istnieje możliwość założenia firmy za pośrednictwem banku (a następnie skorzystania z opisanej promocji konta firmowego), ale mają ją tylko klienci indywidualni Santandera z dostępem do bankowości internetowej i założonym Profilem Zaufanym.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość
@Michał Radzimiński

aha czyli jak nie mam konta indywidualnego w santander to nie moge zalozyc tego konta firmowego w promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Andrzej

Samo konto firmowe w promocji możesz, ale do otwarcia firmy z Santanderem potrzebny jest status klienta indywidualnego oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Jak informuje bank:

Założysz z nami firmę, jeśli:

jesteś klientem indywidualnym w naszym banku i posiadasz bankowość Santander internet, – masz założony profil zaufany w Santander internet, – masz obywatelstwo polskie i mieszkasz w Polsce, – masz pełną zdolność do czynności prawnych, – masz ważny dowód osobisty, – sąd nie zakazał Ci prowadzenia działalności gospodarczej, – nie masz jeszcze zarejestrowanej firmy w CEIDG.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Andrzej

Włączę się do wymiany zdań. Promocja dotyczy otwarcia rachunku firmowego, można go otworzyć bez posiadania konta osobistego i zgarnąć premie za aktywność na Koncie Firmowym Godnym Polecenia.

Osobna kwestia to założenie działalności gospodarczej z wykorzystaniem systemu transakcyjnego Santandera. Można tego dokonać - jak pisał Michał - tylko mając w Santanderze konto osobiste z dostępem do bankowości elektronicznej. Szczegółowe informacje o zakładaniu firmy online w różnych bankach znajdziesz w tekście poświęconym temu tematowi: https://www.najlepszekonto.pl/jak-zalozyc-firme-przez-internet

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość
@Andrzej

Możesz,ale uważaj,bo cię oszukają,jak mnie

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość
@Andrzej

Cześć.Mam najświerzsze informacje,jeśli nie prowadzisz działalności,nie założysz takiego konta

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mieczysław

Konto Firmowe Godne Polecenia jest rachunkiem firmowym, mogą je założyć tylko przedsiębiorcy. Mając rachunek w Santanderze można za jednym zamachem otworzyć firmę i rachunek bankowy dla niej.

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość
@Krzysztof Duliński

Szanowny Panie,widzę że nie ma Pan pojęcia o co chodzi,a zabiera Pan głos.Konto,które chciałem założyć,można założyć tylko przez Rankomat

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Nigdzie na stronach Santander nie znalazłem informacji o darmowych przelewach SEPA w ramach promocji. Czy na 100% są one bezpłatne bezterminowo?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Karol

Tak, są darmowe.

Odpowiedz

R
Rafał
Gość

Witam. Czy bank może wycofać się z braku opłat?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Rafał

Jak napisał nam bank

Zwolnienie z wybranych opłat (na określonych regulaminem promocji warunkach) obowiązuje uczestnika promocji bezterminowo z wyjątkiem wystąpienia sytuacji opisanych w paragrafie 5, ustęp 5 regulaminu promocji:

- posiadania przez Uczestnika innego bieżącego konta firmowego w Banku,
- wypowiedzenia umowy usług elektronicznych Santander Mini Firma,
- wypowiedzenia umowy konta firmowego,
- gdy roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł w okresie trwania promocji,
- wprowadzenia lub zmiany przepisów prawa regulujących działalność sektora bankowego lub finansowego, wpływające na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
- wydania lub zmiany przez instytucje nadzorcze lub inne właściwe organy lub Związek Banków Polskich rekomendacji, zaleceń lub dobrych praktyk w zakresie wpływającym na wzajemne prawa i obowiązki stron umowy o Konto firmowe lub o umowy o kartę płatniczą,
- fuzji instytucji finansowych, której stroną będzie Santander Bank Polska S.A.

Wynika z tego, że są to wyjątkowe i rzadkie sytuacje.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Aldona Derdziak

Czy z tego by wynikało, że jeśli po kilku latach wypowiem umowę to muszę coś zwracać/płacić. Pytam dla pewności i będę wdzięczny za odpowiedź :)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Paweł

Spróbuję to ustalić w banku i wrócę z odpowiedzią.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Paweł

Bank zapewnił, że przy wypowiedzeniu umowy nie trzeba będzie zwracać żadnych opłat. Po prostu wtedy promocja nie będzie już obowiązywała.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Aldona Derdziak

Dziękuję bardzo :)

Odpowiedz

B
Błażej
Gość

Co zawiera ten pakiet medyczny, który trzeba podpisać, by zdobyć nagrodę

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Błażej

Jest to ubezpieczenie medyczne z LUX MED - konsultacje online, dostęp do sieci placówek w Polsce, lekarze specjaliści itd.

Odpowiedz