Wróć

Wszystkie kupony w promocji zostały już rozdane.

Zyskaj 20 zł rabatu na zakupy za płatności BLIK-iem na Allegro

9 komentarzy / opinii
Zyskaj 20 zł rabatu na zakupy za płatności BLIK-iem na Allegro
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł w postaci kuponu na zakupy na Allegro.pl.
Po drodze Wystarczy dokonać zakupów na Allegro.pl i opłacić je za pomocą płatności BLIK.
Kilka dni temu użytkownicy portalu Allegro zyskali możliwość płatności kodami BLIK. Operator systemu – Polski Standard Płatności - wraz z Allegro uruchomił właśnie promocję "Kupuj na Allegro płać BLIKiem", w której za dokonanie zapłaty BLIK-iem za zakupy można zyskać 20 zł zniżki na kolejne zakupy. W równolegle trwającej akcji BZ WBK do odebrania także jest 20 zł, jednak tu warunki są nieco trudniejsze.

Organizatorem akcji jest Polski Standard Płatności sp. z o.o., która jest operatorem systemu BLIK. Partnerami promocji są Grupa Allegro oraz PayU.

Nagrody – kupony o wartości 20 zł do wykorzystania na Allegro – przyznane zostaną pierwszym 100 000 uczestnikom (na jedno konto użytkownika Allegro może przypadać tylko jeden kupon).

Jak otrzymać 20 zł rabatu?

Z oferty mogą skorzystać zarejestrowani użytkownicy Allegro, którzy dokonali pełnej aktywacji konta. Aby otrzymać kupon o wartości 20 zł, należy:

  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez Grupę Allegro (można to zrobić na koncie użytkownika Allegro: Moje Allegro > Moje konto > Ustawienia > Powiadomienia > "Promocje w Allegro");

  • do 10 stycznia 2017 r. dokonać na Allegro transakcji o wartości min. 30 zł (bez kosztów transportu, wyłączone są także karty podarunkowe Allegro) ORAZ dokonać zapłaty przy użyciu Płatności BLIK, podając na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Allegro kod BLIK.

Kupon promocyjny zostanie wygenerowany najpóźniej w ciągu 48 godzin od spełnienia powyższych warunków i znajdzie się w ustawieniach konta użytkownika w serwisie Allegro (kod uprawniający do wykorzystania kuponu zostanie także przesłany mailem).

Regulamin promocji znajdziesz pod tym adresem.

Wykorzystanie kuponu

Kupon o wartości 20 zł można wykorzystać do 28 lutego 2017 r., przy czym:

  • można to zrobić wyłącznie na Allegro – poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną (w tym drugim przypadku tylko w ramach zakupów przez koszyk);

  • płatność musi być na kwotę min. 50 zł (bez kosztów transportu) z wyjątkiem zakupu kart podarunkowych Allegro;

  • metodą płatności musi być BLIK.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jak zapłacić BLIK-iem na Allegro?

W celu zapłaty BLIK-iem na Allegro przy finalizowaniu transakcji należy wybrać opcję "Płatność z góry" i metodę "BLIK". Prezentuje się to tak:

Płatność BLIKIEM na Allegro - kupon na 20 zł

Pojawi się miejsce na wpisanie kodu – w tym momencie uruchamiamy aplikację mobilną naszego banku, generujemy kod BLIK i wpisujemy go w serwisie Allegro (kod jest ważny 2 minuty). Klikamy "zapłać" na stronie internetowej i potwierdzamy transakcję w telefonie.

BLIK dostępny jest w aplikacjach mobilnych Alior Banku, Banku Millennium, BZ WBK, ING Banku Śląskiego, Getin Banku, mBanku, Orange Finanse, PKO BP oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Promocja "Jesień z BLIKIEM" w BZ WBK

BZ WBK również promuje płatności poprzez BLIK. W kolejnej akcji można otrzymać 20 zł premii, wystarczy posiadać konto w BZ WBK i zarejestrować się w bazie powiązań BLIK, a następnie:

  • wykonać przynajmniej 3 płatności BLIK (transakcje w terminalach POS i na stronie internetowej) na łączną kwotę min. 30 zł ORAZ;

  • wykonać jedną wypłatę BLIK-iem z bankomatu ORAZ;

  • zlecić co najmniej 1 przelew na telefon (odbiorcy przelewu na telefon muszą być zarejestrowani w bazie powiązań BLIK lub BZ WBK).

Promocja trwa do 4 grudnia 2016 r., jednak nagrodę otrzyma jedynie 900 pierwszych uczestników akcji.

Z regulaminem tej oferty zapoznasz się pod tym adresem. Więcej o koncie osobistym BZ WBK pisaliśmy w tej analizie Konta Godnego Polecenia.

Komentarz redakcji

Udostępnienie BLIK-a na Allegro to ważny etap w rozwoju tego systemu płatności. Do tej pory BLIK najlepiej sprawdzał się jako sposób wypłaty gotówki z bankomatu, jednak umożliwienie zapłaty kodami jednorazowymi na największym serwisie aukcyjnym w kraju może zwiększyć popularność tej usługi.

W promocji Allegro można zdobyć 20 zł rabatu na zakupy, wystarczy zapłacić BLIK-iem na min. 30 zł. Posiadacze kont w BZ WBK również mogą zyskać 20 zł premii (wypłacanej na rachunek osobisty), choć tutaj warunki są nieco bardziej wymagające.

Jeśli jesteś miłośnikiem płatności mobilnych lub po prostu chcesz je przetestować, w tej promocji możesz w dość łatwy sposób zyskać zniżkę na zakupy w Allegro. Po prostu zapłać BLIK-iem za wybrany produkt i odbierz kupon w ramach promocji.


Uwaga: 5 grudnia 2016 r. wystartowała loteria promocyjna, w której za transakcje BLIK-iem (także na Allegro.pl) można wygrać wartościowe bonusy. Każdego dnia roboczego losowane są nagrody w wysokości 100 i 1000 zł. Główna nagroda w konkursie wynosi 100 000 zł. Więcej informacji znajdziesz w tym opisie loterii "Blikomania".

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
mars28pl
Gość

Ja też nie dostałem kuponu, zakup zrobiony 29 listopada, opłacony Blikiem. Czy powodem mogło być to, że nie miałem zaznaczonej opcji "Promocje w Allegro"? Czy jednak już do 29 listopada kody się skończyły?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@mars28pl

Zgodnie z regulaminem, jeśli nie miał Pan zaznaczonej tej opcji, mogło to być powodem nieprzyznania kuponu.

Odpowiedz

K
Katarzyna Szczepańska
Gość

Również nie otrzymałam kuponu. Proszę o wyjaśnienie.

Odpowiedz

P
Piotrek
Gość

Jak najlepiej napisać w sprawie braku kuponu? Przez Facebook?

Odpowiedz

D
Dociekliwy
Gość

A ja nie otrzymałem kuponu :( Opłaciłem blikiem zamówienie na allegro w poniedziałek wieczorem i do dziś cisza. Nie dostałem maila ani nie widzę kuponu w systemie allegro.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Dociekliwy

Kupon powinien być widoczny w ustawieniach konta Allegro (jeżeli nie uda się go tam znaleźć, warto sprawdzić w aplikacji mobilnej Allegro - zakładka "Kupony rabatowe").

Organizator powinien również wysłać kupon mailem - jeśli wiadomości nie ma w folderze Spam ani Kosz, radzimy złożyć reklamację.

Odpowiedz

K
Karol
Gość
@Dociekliwy

Może 30zł było bez kosztów przesyłki? Jeśli tak, to się nie liczy.

Odpowiedz

K
ktoś
Gość
@najlepszekonto.pl

Ja też nie dostałam. Możliwe, że już 100 000 osób dostało. Z drugiej strony skoro tak to powinni zdjąć już tą reklamę, bo dostaną spam reklamacji :D

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@ktoś

Jeżeli spełniła Pani warunki promocji (zgoda na marketing Allegro, zakupy BLIK-iem za min. 30 zł bez wliczania kosztów przesyłki) to warto uruchomić aplikację mobilną i tam zobaczyć, czy kupon został przyznany. Powinno to wyglądać tak:

https://uploads.disquscdn.com/images/85d46df3b10a87e10cbbae7dc2980c443ee0c311ac462cd729846397d0696adc.png

Odpowiedz