310 zł za regularne inwestowanie z mBankiem

Publikacja:
310 zł za regularne inwestowanie z mBankiem
Czas trwania
Cel (zysk) 310 zł w formie przelewu.
Uczestnik Klient indywidualny mBanku posiadający usługę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) i powiązany z nią rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR).
Po drodze Regularne inwestowanie.
mBank zachęca do regularnego inwestowania nie tylko argumentem, że w ten sposób można zgromadzić większy kapitał, niż tylko odkładając pieniądze na rachunku, ale i premią. W najnowszej edycji promocji została ona nieco podwyższona i wynosi 310 zł. Wysokość bonusu zależy od tego, w jaki sposób rozpoczniesz pomnażanie środków.

Promocja "Regularne inwestowanie 2024 - edycja 2"

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 8 sierpnia 2024 r. Możliwe, że zakończy się wcześniej, gdyż bank ograniczył maksymalną liczbę wniosków do 300 tys. Gdy limit będzie bliski wyczerpania, bank poinformuje o tym na stronie internetowej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest maksymalnie 310 zł premii gotówkowej. Wysokość bonusu zależy od tego, w jaki sposób rozpoczniesz inwestowanie i jak będziesz pomnażał pieniądze.

Korzystając z wniosku o nabycie jednostek wybranego funduszu, możesz zgarnąć maksymalnie 100 zł. Założenie celu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej mBanku da Ci prawo do zdobycia 310 zł. Jeśli zrobisz to w inny sposób, np. w placówce lub w bankowości internetowej, Twoja nagroda wyniesie 260 zł.

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne będące klientami indywidualnymi mBanku, które posiadają w nim usługę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) i powiązany z nią rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR).

Co musisz zrobić?

Droga po 310 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 8 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o zakup funduszy lub o założenie celu inwestycyjnego

  Do 8 sierpnia 2024 r. zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku i w usłudze Supermarket Funduszy Inwestycyjnych złóż wniosek o zakup funduszy lub o założenie celu inwestycyjnego.

  Przypominamy, że wysokość bonusu zależy od tego, gdzie rozpoczniesz regularne inwestowanie i w jaki sposób zdecydujesz się pomnażać oszczędności. Maksymalny zysk - 310 zł - gwarantuje tylko założenie celu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej mBanku.

  mBank przygotował zestaw informacji, które z pewnością przydadzą się początkującym inwestorom. Przedstawia w nim podpowiedzi dotyczące inwestowania i związane z tym opłaty.

 • Krok 2. Wypełnij ankietę inwestycyjną MIFID

  Wypełnij ankietę inwestycyjną MIFID, by dowiedzieć się, jakie produkty inwestycyjne są dla Ciebie odpowiednie.

  Na podstawie ankiety MIFID może okazać się, że fundusz, który wybrałeś, jest:

  • niewystarczająco zgodny z Twoim profilem inwestycyjnym. Wówczas otrzymasz ostrzeżenie o tym fakcie we wniosku promocyjnym. Możesz je zignorować i inwestować w wybrany produkt;
  • sprzeczny z Twoim profilem inwestycyjnym. W tej sytuacji zostaniesz o tym poinformowany i będziesz musiał wybrać zakup jednostek innego funduszu z listy dostępnej w załączniku nr 1 do regulaminu promocji;
  • zgodny z Twoim profilem inwestycyjnym – wówczas nie otrzymasz żadnego ostrzeżenia, możesz złożyć wniosek.
 • Krok 3. Rozpocznij regularne inwestowanie

  Także do 8 sierpnia 2024 r.:

  • złóż wniosek o nabycie jednostek wybranego funduszu (spośród wymienionych w załączniku do regulaminu) lub o założenie celu inwestycyjnego;
  • zaznacz, że chcesz wziąć udział w promocji;
  • ustal pierwszą wpłatę (min. 100 zł przy celu inwestycyjnym lub min. 1000 zł przy zakupie jednostek funduszy) i regularne dopłaty (min. 100 zł, jeśli zdecydujesz się na cel inwestycyjny lub przynajmniej 200 zł, gdy wybierzesz jednostki funduszu inwestycyjnego).

  Uwaga: Saldo uczestnika promocji w ramach usługi SFI w dniu złożenia wniosku promocyjnego nie może być mniejsze niż na dzień rozpoczęcia promocji, tj. 9 maja 2023 r. Gdyby tak było i wynikało to jedynie ze zmiany wycen posiadanych przez Ciebie w ramach SFI funduszy, to mBank uzna, że ten warunek jest spełniony i wypłaci premię. Nie otrzymasz jej, jeśli niższe saldo będzie wynikało z odkupienia przez Ciebie jednostek/tytułów uczestnictwa.

  Bank zastrzegł, że sprawdzi wartość zgromadzonych środków oraz to, czy nie złożyłeś zlecenia odkupienia jednostek/tytułów uczestnictwa.

  Dla uniknięcia niejasności, wyjaśnijmy dokładnie pojęcia, jakimi posługuje się bank:

  • zlecenie nabycia – dyspozycja jednorazowego nabycia jednostek/tytułów uczestnictwa funduszy w ramach SFI;
  • zlecenie stałe (zwane także regularnym inwestowaniem) – dyspozycja cyklicznego wykonywania zleceń zakupu jednostek uczestnictwa lub tytułów uczestnictwa w funduszu, która jest realizowana do czasu odwołania jej przez klienta.
 • Krok 4. Zabezpiecz środki na realizację zlecenia regularnego inwestowania

  W kolejnych 12 miesiącach zapewnij środki na realizację zlecenia regularnego inwestowania.

  Do czasu przekazania 12. zlecenia nabycia w ramach złożonego zlecenia regularnego inwestowania nie możesz dokonać odkupienia lub konwersji jednostek/tytułów funduszy nabytych w ramach promocji.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Nagrodę zależną od metody rozpoczęcia inwestycji i sposobu pomnażania pieniędzy otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostanie zrealizowane ostatnie z 12 wymaganych zleceń nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych lub zleceń stałych w ramach celu inwestycyjnego.

  Pieniądze zostaną przelane na ROR powiązany z SFI.

  Zdobyta w tej promocji premia nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Może brzmi to nieco skomplikowanie, więc posłużmy się przykładem. Jeżeli przystąpisz do promocji 10 maja 2024 roku i wybierzesz na datę zlecenia stałego 12. dzień miesiąca, to abyś otrzymał premię, musi być zrealizowana dyspozycja kupna z 10 maja oraz 12 transakcji w ramach zlecenia stałego (regularnego inwestowania). W tym przypadku pierwsze z nich będzie wykonane 12 maja 2024 r. a ostatnie 12 kwietnia 2025 r.; premię otrzymasz do końca maja 2025 r.

Do czasu wykonania 12 zlecenia stałego nie możesz złożyć zlecenia odkupienia/konwersji jednostek uczestnictwa funduszy nabytych w ramach promocji. W dniu przystępowania do akcji, czyli 10 maja 2024 r., Twoje saldo w ramach usługi SFI nie może być mniejsze niż w dniu rozpoczęcia promocji, tj. 9 maja 2024. r.

Inwestowanie za pośrednictwem usługi SFI wiąże się z ryzykiem i nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku. Musisz liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części zainwestowanych środków.

Konto, którego dotyczy promocja

Rachunek maklerski

Biuro Maklerskie mBank
 • Konto
  50 zł / pół roku

 • Akcje z GPW
  0,39%, min. 5 zł
 • Kontrakty na indeksy z GPW
  9 zł
 • Rynki zagraniczne
  USA, DE, UK
Brak wymogu posiadania rachunku osobistego w mBanku, duży wybór ETF-ów (ponad 400).

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Patryk
Gość

Czy jest warunek wykluczający przystąpienie do tej promocji jeśli biorę udział w 1 edycji tego programu? Pojawił mi się baner promocyjny, dlatego się nad tym zastanawiam

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Przydałaby się podpowiedź, w co konkretnie inwestować. Bo co z tego, że zarobię 310 zł, jak stracę 620..

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Michał

W promocji wypełniasz ankietę i na tej podstawie dostajesz rekomendację, z której musisz skorzystać

Najlepiej w ankiecie wyjść na klienta ostrożnego, wtedy dostaniesz "ostrożną" rekomendację, i straty raczej nie są przewidywane. Jednak oczywiście rok to sporo, może być jakaś nowa wojna, na przykład, i wtedy może się pokręcić.

Ja jestem w poprzedniej promocji na 6 mcy, w wersji ostrożnej (prawie same obligacje), obecnie mam zysk 4 zł na 600 zł, jakieś 1,4%

Oczywiście to słabo, ale ja chcę tylko dostać swoje 150 zł o do zamknięcia

Odpowiedz