Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Karnety sportowe o wartości 756 zł i do 300 zł za płatności mobilne na Koncie Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

Karnety sportowe o wartości 756 zł i do 300 zł za płatności mobilne na Koncie Optymalnym w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Karnet elekroniczny o wartości 63 zł x 12 miesięcy + do 300 zł premii za płatności mobilne..
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne w promocji oraz wykazać się aktywnością na rachunku m.in. zapewnić wpływ na konto 1000 zł, dokonać transakcję kartą na min. 200 zł i wykonać przelew w GO Mobile.
Idzie wiosna – pora zadbać o formę. Z najnowszą promocją Ad Astra i BGŻ BNP Paribas będzie to szczególnie łatwe. Za założenie i aktywne korzystanie z darmowego Konta Optymalnego możemy uzyskać aż dwanaście miesięcznych karnetów OK System, które wykorzystamy w ponad 4 tys. obiektów sportowych w całej Polsce. Wartość nagrody to aż 756 złotych.

Promocja jest jednak limitowana – o karnety powalczy jedynie pierwsze 1500 zarejestrowanych uczestników.

Co możesz zyskać?

W akcji do zdobycia są karnety OK System do obiektów sportowych o wartości 756 zł. Warto podkreślić, że uczestnicy najnowszej promocji zostają automatycznie objęci wewnętrzną akcją banku „Mobilna premia II”. Dzięki temu oprócz karnetów OK System można zdobyć do 300 zł zwrotu za płatności mobilne (maksymalnie 25 zł x 12 miesięcy). W sumie w opisywanej promocji do zgarnięcia są więc nagrody, których wartość wynosi, bagatela, 1056 złotych!

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji promocyjnej, której głównym organizatorem jest spółka Ad Astra, mogą wziąć udział wszystkie pełnoletnie osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały ani nie współposiadały jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Trzyletnia karencja obowiązuje również właścicieli kont osobistych prowadzonych w BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A. (obie te instytucje dokonały połączenia w 2015 r.).

Promocja zakończy się w momencie zarejestrowania w niej pierwszych 1500 uczestników, natomiast w przypadku mniejszego zainteresowania koniec akcji planowany jest na 31 marca 2018 roku. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany oferowaną nagrodą, nie czekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Karnet o wartości 63 zł za założenie Konta Optymalnego

Warunki, które muszą spełnić uczestnicy akcji, aby otrzymać oferowane nagrody, są naprawdę proste i sprowadzają się do następujących czynności:

  1. Do 31 marca 2018 roku należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji. Rejestracja wiąże się z podaniem swoich danych osobowych oraz wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celach objętych regulaminem. Po dopełnieniu tej formalności otrzymasz informację o objęciu ofertą. Potwierdzenie wraz z linkiem aktywacyjnym zostanie przesłane na Twój adres e-mail oraz wyświetli się na ekranie komputera.
  2. Po kliknięciu w link aktywacyjny należy przejść na stronę banku i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą w ramach równoległej promocji "Mobilna premia II".
    Uwaga – jeśli złożymy wniosek o otwarcie rachunku inną drogą - czyli bez pośrednictwa linka – stracimy prawo do otrzymania premii.
  3. Kolejnym etapem jest zawarcie umowy ramowej o prowadzenie konta i wydanie karty. Komplet dokumentów dostarczy nam kurier, a naszym jedynym zadaniem będzie ich podpisanie i odesłanie na adres banku. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 13 kwietnia 2018 roku.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy pierwszą z oferowanych nagród – miesięczny karnet OK System, umożliwiający bezpłatne korzystanie 2 razy w tygodniu z ponad 4 tys. obiektów sportowych zlokalizowanych w całej Polsce (zobacz pełną listę dostępnych obiektów tutaj). Karnet ważny jest przez cały maj 2018 roku, a wartość nagrody to 63 złote.

Uwaga – aby korzystać z nagrody niezbędne jest założenie panelu użytkownika systemu OK System (dokonamy tego na tej stronie) oraz aktywacja otrzymanego karnetu, której dokonamy tutaj.

Dodatkowe karnety za aktywne korzystanie z konta

Powyższa nagroda to jednak dopiero początek. Jeśli przez kolejne 11 miesięcy będziesz aktywnie korzystał ze swojego Konta Optymalnego, masz szansę zdobyć kolejne 11 karnetów OK System! Aby tak się stało, będziesz musiał:

  1. W danym miesiącu kalendarzowym zapewnić wpływ na Konto Osobiste w wysokości min. 1000 zł.
  2. Dokonać transakcji bezgotówkowych, których łączna wartość wyniesie min. 200 zł. Wśród akceptowanych form płatności znajdują się zarówno płatności z użyciem karty płatniczej, jak także transakcje z Google Pay oraz Masterpass.
  3. Dokonać min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

Uwaga – jeśli nie spełnisz warunków otrzymania nagrody w danym miesiącu kalendarzowym, nadal możesz uzyskać ją w kolejnych miesiącach.

Przekazanie nagród

Informacja o otrzymaniu pierwszego z karnetów OK System zostanie wysłana do uczestników promocji nie później niż do 16 kwietnia 2018. Z kolei samo przekazanie nagród będzie miało miejscu najpóźniej do 17 kwietnia 2018. W przypadku kolejnych karnetów informacja o ich otrzymaniu trafi do laureatów do 18 dnia każdego miesiąca, a ich przesłanie nastąpi do 25 dnia miesiąca, w którym zostały spełnione warunki ich uzyskania.

Przykładowo – jeśli spełnimy warunki otrzymania karnetu w czerwcu 2018 roku, nagroda zostanie przekazana nam najpóźniej do 25 lipca. Z otrzymanego karnetu będzie można natomiast korzystać w sierpniu 2018 roku.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, co oznacza, że nie trzeba jej uwzględniać w zeznaniu rocznym.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Dodatkowe łatwe 300 zł do zdobycia

Jako że najnowsza oferta automatycznie łączy się z wewnętrzną akcją banku, możemy w prosty sposób powiększyć nasze zyski i zdobyć kolejne 300 zł – wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z aplikacji mobilnych.

Bank przyzna 1 zł zwrotu za każdą płatność mobilną o wartości min. 5 zł, dokonaną za pośrednictwem aplikacji Android Pay (Google Pay). Zanim jednak zdecydujemy się na udział w promocji, poświęćmy chwilę czasu na analizę parametrów Konta Optymalnego. Bo choć premia w najnowszej akcji jest całkiem atrakcyjna, najważniejsze powinny być koszty związane z prowadzeniem nowego rachunku.

Otwarcie i prowadzenie Konta Optymalnego jest całkowicie bezpłatne, ponadto bank nie wymaga stałych wpływów na rachunek. Nie pobiera również opłat za wydanie i korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe oraz wypłaty z własnych bankomatów oraz maszyn należących do sieci Planet Cash (pozostałe kosztują 5 zł). Także wypłaty z zagranicznych bankomatów będą dla nas całkowicie darmowe, o ile skorzystamy z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Ponadto osoby, które założą Konto Optymalne, mogą skorzystać z takich udogodnień jak płatności Masterpass i Google Pay. Ciekawym rozwiązaniem jest również aplikacji Gomobile, do której można się logować za pomocą odcisku palca.

Dokładną analizę konta oraz wykaz pozostałych kosztów znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Od kilku miesięcy BGŻ BNP Paribas konsekwentnie promuje Konto Optymalne i zachęca nowych klientów do swojej oferty za pomocą atrakcyjnych nagród. Tym razem jednak bank poszedł na całość i zaoferował benefity o łącznej wartości ponad 750 zł. Warunki otrzymania nagrody w naszej opinii nie są specjalnie trudne, ale wymagają regularnego korzystania ze swojego rachunku. Wśród wymaganych aktywności są: zapewnienie stałych wpływów w wysokości min. 1000 zł, wydanie za pomoca karty przynajmniej 200 zł oraz dokonanie min. jednego przelewu za pomocą aplikacji GOmobile. Jeśli więc ktoś zamierza traktować Konto Optymalne jako swój podstawowy rachunek bankowy – zdobycie karnetów OK System nie powinno stanowić specjalnego wyzwania. Dla innych osób wywiązanie się z wymogów organizatora może być już nieco skomplikowane.

Jednocześnie uczestnicy promocji automatycznie biorą także udział w równoległej akcji banku, gdzie do zdobycia jest kolejne 300 zł. Pieniądze te otrzymamy, regularnie dokonując płatności mobilnych. W sumie do zdobycia są więc nagrody warte przeszło 1050 zł.

Pamiętajcie jednak, że organizator przygotował tylko 1500 nagród i trafią one do osób, które najszybciej zarejestrują się w akcji. Jeżeli więc najnowsza nagroda przypadła Wam do gustu – nie zwlekajcie zbyt długo i łapcie okazję.

Krystian

Autor tekstu o promocji