Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

200 zł do Empiku w konkursie związanym z ubezpieczeniem dziecka w PKO BP

Publikacja:
200 zł do Empiku w konkursie związanym z ubezpieczeniem dziecka w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł do wykorzystania w Empiku.
Uczestnik Klient banku PKO BP.
Po drodze Należy wykupić w serwisie iPKO lub aplikacji IKO ubezpieczenie dla dziecka i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe, która zyska uznanie jury.
Bank PKO BP zachęca swoich klientów do wykupienia dzieciom ubezpieczenia w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. Dodatkową motywacją do działania ma być możliwość wygrania dwóch bonów po 100 zł do wykorzystania w sieci Empik. Nagrodzonych zostanie 60 uczestników. Wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Wielokrotnie wskazywaliśmy, że pozyskanie nowego klienta nie powinno oznaczać końca zainteresowania nim, że konieczna jest nieustanna troska o jego zadowolenie. Jednym z jej przejawów może być organizowanie akcji specjalnych z atrakcyjnymi nagrodami. Oto kolejny przykład tego typu działania przygotowany przez bank PKO BP.

Konkurs tylko dla klientów

Konkurs „Ubezpiecz dziecko i wygraj 200 zł” trwa do 30 czerwca 2021 r. Mogą w nim wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające w PKO BP rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z dostępem do serwisu iPKO oraz adres zamieszkania na terenie Polski.

Niestety w konkursie nie mogą uczestniczyć posiadacze kont Inteligo.

Żałujesz, że nie współpracujesz z bankiem PKO BP? Nic straconego! Właśnie trwa akcja promocyjna, w której możesz zdobyć 150 zł na Allegro dla siebie za założenie PKO Konta za Zero oraz po 100 zł dla swoich dzieci za otwarcie im PKO Konta Junior.

Odpowiedz kreatywnie na pytanie

Skoro wiesz już, kto może wziąć udział w konkursie, to czas przedstawić jego warunki.

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2021 r. załóż konto osobiste w PKO BP. Jeśli już je posiadasz, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Także do 30 czerwca 2021 r. wykup w serwisie iPKO lub aplikacji IKO ubezpieczenie dla swojego dziecka i nie odstępuj od zawartej umowy przez min. 30 dni.

 • Krok 3

  Upewnij się, że masz aktualne dane osobowe w serwisie iPKO (dokument tożsamości, adres e-mail i adres korespondencyjny muszą być uzupełnione) oraz aktywną zgodę na marketing elektroniczny w PKO Banku Polskim – zgody nie możesz odwołać do dnia wydania nagrody. Bank przygotował wskazówki, jak to zrobić.

 • Krok 4

  Również do 30 czerwca 2021 r. wyślij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz w ciekawy sposób na pytanie: „Dlaczego warto ubezpieczyć dziecko w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?” Twoja odpowiedź może zawierać maksymalnie 1000 znaków.

  Formularz rejestracji w konkursie "Ubezpiecz dziecko i wygraj 200 zł"
 • Informacja

  Komisja konkursowa, uwzględniając oryginalność, pomysłowość i kreatywność odpowiedzi, wybierze 60 laureatów konkursu. Stanie się to 10 sierpnia, o czym zwycięzcy zostaną poinformowani powiadomieniem push w aplikacji IKO lub wiadomością na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

 • Premia

  Nagrody – dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda do wykorzystania w aplikacji mobilnej Empik lub na stronie empik.com – zostaną przekazane laureatom do 19 sierpnia 2021 r. w identyczny sposób jak wiadomość o ich zdobyciu.

Mission complete!

Regulamin pozwala na wysłanie tylko jednego zgłoszenia. Nie spiesz się więc z wypełnieniem formularza, dobrze przemyśl swoją odpowiedź na pytanie konkursowe. Pamiętaj, że udzielenie jej jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody organizatorowi na wykorzystanie zadania konkursowego na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców.

Rozliczeniem z fiskusem nie musisz się martwić, gdyż bank przewidział dodatkową nagrodę na należny podatek dochodowy i samodzielnie zajmie się dopełnieniem wszystkich formalności.

PKO Ubezpieczenie dziecka

Ubezpieczenie o powyższej nazwie oferowane jest przez PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Można je zawrzeć dla dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 20 lat, by zapewnić ubezpieczonemu pomoc w razie wystąpienia urazu, uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Ochrona dotyczy nie tylko pobytu w szkole, ale i poza nią, podczas zajęć pozalekcyjnych, wycieczek i wakacji; słowem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Elementem ubezpieczenia jest wsparcie w opiece nad niepełnoletnim dzieckiem po doznanym przez nie urazie (np. prywatne lekcje) oraz bon podarunkowy o wartości 200 zł w przypadku urazu.

Zyskujesz ochronę i szansę na 200 zł do Empiku

Jeśli rozważasz ubezpieczenie swojego dziecka, to warto byś przemyślał propozycję banku PKO BP. Zyskasz całodobową ochronę swojej pociechy, a dodatkowo szansę na wygranie 200 zł do Empiku. Odpowiedź na pytanie konkursowe możesz przygotować wspólnie z synem czy córką, a w razie wygranej, także razem, zdecydujecie, na co przeznaczycie wygraną. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos