20 zł w gotówce + 100 zł do Allegro z kartą kredytową + zwolnienie z opłat dla klientów Credit Agricole

Publikacja:
20 zł w gotówce + 100 zł do Allegro z kartą kredytową + zwolnienie z opłat dla klientów Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 120 zł: 20 zł w gotówce + 100 zł w formie karty podarunkowej Allegro.
Uczestnik Osoba, która w okresie 2 lat poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie posiadała karty kredytowej Credit Agricole.
Po drodze Transakcje kartą.
Promocja karty kredytowej w Credit Agricole to stały element oferty tego banku. W najnowszej akcji związanej z "kredytówką" Silver lub Gold do zdobycia jest 20 zł w gotówce oraz 100 zł do Allegro. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie kartą min. 4 transakcji bezgotówkowych, każda na kwotę przynajmniej 100 zł. Dodatkowo zostaniesz zwolniony z opłat za korzystanie/wydanie karty.

Promocja "Walentynkowy zawrót głowy"

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 16 lutego 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 20 zł w gotówce oraz karta podarunkowa o wartości 100 zł do Allegro.

Dodatkowy bonus ma postać zwolnienia z opłat. W przypadku karty Silver Credit Agricole nie będzie pobierał opłaty miesięcznej za jej obsługę przez 12 miesięcy. Z kolei posiadacze karty Gold w pierwszym roku nie zapłacą prowizji za jej wydanie.

Czy możesz skorzystać?

O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami kredytówki w Credit Agricole – dotyczy to kart Mastercard Silver i Gold oraz kart Visa Standard, Silver i Gold.

Bank wymaga również, by uczestnik promocji był posiadaczem jego konta osobistego (do wyboru masz Konto dla Ciebie w wersji podstawowej, jak i VIP oraz MOVE!). Dopuszczalne jest też posiadanie wycofanych z oferty kont typu PROSTOOszczędzające.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Wymóg posiadania ROR to generalnie dobra informacja, bo jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, możesz zgarnąć atrakcyjną premię za otwarcie rachunku osobistego.

Droga po 120 zł do Allegro w banku Credit Agricole
 • Krok 1. Otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie

  Jak najszybciej otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie, najlepiej w jednej z aktualnych promocji, by zgarnąć premię powitalną.

  Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 16 lutego 2024 r. złóż wniosek o wybraną kartę kredytową

  Do 16 lutego 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole, do wyboru masz "plastiki" od Visy lub Mastercarda, w wersji Silver bądź Gold, z minimalnym limit 5000 zł. Najprościej jest to zrobić za pośrednictwem strony banku.

  W formularzu zaznacz zgody na kontakt telefoniczny i mailowy.

 • Krok 3. Pobierz i aktywuj aplikację mobilną CA24 Mobile – pełna korzyści

  W czasie trwania promocji:

  • pobierz i aktywuj aplikację mobilną CA24 Mobile – pełna korzyści;
  • kliknij w zakładkę Korzyści w prawym dolnym rogu aplikacji mobilnej, a następnie wybierz sekcję Klub korzyści i skorzystaj z przycisku Dołącz do Klubu;
  • wyraź zgodę na otrzymywanie od Credit Agricole informacji o ofertach Partnerów Klubu korzyści.

  Korzystasz już z Klubu korzyści? Możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

 • Krok 4. Do 31 marca 2024 r. zapłać "kredytówką" minimum 4 razy

  Do 31 marca 2024 r. wykonaj kartą kredytową przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe, każda z nich musi opiewać na kwotę min. 100 zł.

  Oprócz tradycyjnych płatności bezgotówkowych kartą bank honoruje również transakcje mobilne wykonane z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY. Z regulaminu wynika więc, że płacąc mobilnie, nie będziesz musiał posługiwać się "plastikiem".

  Niedozwolone są natomiast płatności w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie, m.in. związanymi z hazardem czy przekazami pieniężnymi. Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

 • Premia. Odbierz 20 zł w gotówce i 100 zł do Allegro

  Za każdą transakcję spełniającą wymogi regulaminu otrzymasz zwrot w wysokości 5 zł, czyli w sumie może do Ciebie wrócić 20 zł. Bonus wpłynie na rachunek Twojej karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji, zmniejszając saldo zadłużenia lub powiększając nadpłatę.

  Jeśli zgarniesz maksymalną premię gotówkową, to zasłużysz także na voucher do Allegro, Moment jego przekazania przez bank liczony jest od daty podpisania umowy o kartę i wynosi 90 dni. Bonus znajdziesz w sekcji Moje nagrody w Klubie korzyści.

  O przekazaniu karty podarunkowej bank poinformuje Cię SMS-em wysłanym na numer podany podczas składania wniosku; będziesz mógł ją odebrać przez 3 miesiące, licząc od dnia otrzymania SMS-a. Karta będzie ważna do 30 listopada 2024 r.

  O zasadach korzystania z kart podarunkowych Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Wartość obu bonusów jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mission complete!

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe objęte promocją

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 12,90 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Karty kredytowe Gold w Credit Agricole

Karta kredytowa Gold to już znacznie wyższe opłaty. Jej wydanie kosztuje aż 190 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18 tys. zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 190 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Walentynkowy zawrót głowy"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos